Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

121212

Ε ναι :!:

ουτε καν…αλλα δεν το τραβαω αλλο

:lol:

σοβαρά τώρα? :-s

Καλα σου λεει ο Zafrock ρε γκαζμα Horror…
Τι ‘‘αποκαλυπτικα’’ λογοτεχνικα παπαρια πουλας στον κοσμο…

:lol:

καταρχάς, εσύ τι δουλειά έχεις στο sludge thread? :stuck_out_tongue:
και δεύτερον, είναι ένα άκουσμα που μπορεί να χαρακτηριστεί ως “βιβλικό”.ούτε ο πρώτος είμαι, ούτε ο τελευταίος που λέει αυτήν την έκφραση.αλλά τι να καταλάβεις εσύ από τις φλατ στρουμφοπαουεριές που ακούς?

[SPOILER]και no offence, αλλά νομίζω πως τα ήθελες λιγάκι. :roll:[/SPOILER]

α μπράβο , τολμάς να έχεις κ άποψη ! τι ? το θέμα δν ήταν μουσικό ? βούλωστο ρε ναιτ-σκαι κ άκου τις τρουίλες σου !

[SPOILER]και πολύ καλά θα κάνεις εδώ π τα λέμε :p[/SPOILER]

Αχαχαχαχα! Θεουλης Χορρορ !

Οντως τι να καταλαβω εγω απο τις ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΕΣ και ΒΙΒΛΙΚΕΣ ( omg εχεσα τα βρακια μου απο το δεος) μουσικες των μπαφοκαμμενων !

Θεουλης again. :smiley:

[SPOILER]Μην τσιτωνεσαι ρε βλακα, αφου ηταν ατακα, πως να το κανουμε. [/SPOILER]

όλοι αυτοί οι “μπαφοκαμμένοι” είναι κάτι που πολύ θα ήθελαν να γίνουν όλοι αυτοί που ακούς εσύ, αλλά που εν τέλει δε θα καταφέρουν να γίνουν ποτέ. \:D/

[SPOILER]και ας το λήξουμε εδώ γιατί έχω χαλαρή διάθεση, και σίγουρα δεν έχω όρεξη να μπω τώρα στο τριπάκι ‘η μουσική μου είναι καλύτερη από τη δική σου’.[/SPOILER]

Ναι ρε, αυτος ειναι ο σκοπος της ζωης τους που δεν καταφεραν: να κανουν μπαφο με περηφανεια νομιζοντας πως γραφουν μουσικη που αντανακλα το στυλ/καταντια τους.

Σοβαρα ρε χορρορ, ειναι απαντηση αυτο που εδωσες ??

Δεν υπαρχει κατι ωστε να ληξουμε. Μονο ατακες. :wink:

δηλαδή τι ήθελες?σοβαρή απάντηση γιατί το sludge αξίζει σαν μουσική, ή γιατί είναι καλύτερο από το power?
besides, στο off topic είμαστε.

και για να επιστρέψω στην “πηγή του κακού”, ναι, πολλές φορές μπορεί να χρησιμοποιώ κάποιες λογοτεχνικές εκφράσεις που ίσως για πολλούς να μην ταιριάζουν ή να τους ξινίζουν.δε μπορώ να κάνω αλλιώς όμως.έτσι έχω συνηθίσει να γράφω.να αλλάξω στυλ γραφής στα 21 μου? :stuck_out_tongue:

Πω ρε κολλημενο μυαλο…Δεν σχολιασα πουθενα την sludge μουσικη ρε. Αντιθετα, εσυ ησουν αυτος που σχολιασε ενα ειδος μουσικης, καθαρα απο κομπλεξ, μη δεχομενος οτι αυτο που ειπες, τοσο σε εμενα οσο και στον zafrock, μας ακουστηκε ‘‘καπως’’. Το ‘‘παπάρια’’ δεν πηγαινε στον δισκο/μουσικη, αλλα στην εκφραση !! That’s all.

η αλήθεια είναι πως το να με αποκαλείς κολλημένο μυαλό ειδικά εσύ μου φαίνεται… κάπως, αλλά ντάξει, θα το δεχτώ. :stuck_out_tongue:
επειδή σαν να το πήρες πολύ στα σοβαρά, επιμένω πως η έκφρασή μου δεν είναι λάθος για το συγκεκριμένο δίσκο (φαίνεται άλλωστε μέχρι και στο “βιβλικό” εξώφυλλο).αν είχες ασχοληθεί λίγο με ανάλογα ακούσματα, θα το καταλάβαινες.γι’αυτό και έκανα πλάκα με τις μουσικές που ακούς.το να θεωρείς την έκφρασή μου τραβηγμένη ή “κάπως” όπως λες, είπα και παραπάνω πως το καταλαβαίνω, αλλά έτσι έχω συνηθίσει να γράφω.δεν αλλάζει αυτό…

Φυσικα και εισαι κολλημενο μυαλο (εκτος του μουσικου κολληματος), γιατι δεν καταλαβαινεις τα προφανη που λεω.
Φυσικα και καταλαβα πως εννοεις την εκφραση σου, αλλα ασε μας να κανουμε και λιγη ΠΛΑΚΑ !!!
Βεβαια να δω εσυ ποτε θα αξιωθεις να ασχοληθεις σοβαρα με τα αλλα ακουσματα, μπας και σταματησεις την καραμελα σου.
Ετσι κι αλλιως πολλοι εδω μεσα (μεταξυ αυτων και εγω) χρησιμοποιουν διαφορες τετοιες ‘‘τραβηγμενες’’ εκφρασεις για να περιγραψουν διαφορες μουσικες. Δεν ειναι κακο δηλαδη. Απλα καποιοι θα θελησουν να κανουν χιουμορ με αυτο, καλοπροαιρετα, οπως τωρα.

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

Σωστος ο shaman. :stuck_out_tongue:

  1. από που συμπέρανες τώρα ότι είμαι κολλημένο μυαλό, ένας θεός το ξέρει.εδώ απολογούμαι για τον τρόπο γραφής μου.θα ήμουν κολλημένο μυαλό αν έλεγα πως σωστός είναι μόνο ο τρόπος γραφής του βασίλη ζαχαρόπουλου, και όσοι δεν τον αντιλαμβάνεστε είστε απλά ανίδεοι και απαίδευτοι.

  2. δηλαδή εγώ τόσην ώρα τι έκανα?απλά με πρώτη ευκαιρία μου αρέσει να σε πειράζω.είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία. :hippy::stuck_out_tongue:

  3. off topic, αλλά η λίστα μου με τα καλύτερα της χρονιάς είναι αυτή:

[SPOILER]1.[B]Arcade Fire[/B] - The Suburbs
2.[B]Dax Riggs[/B] - Say Goodnight To The World
3.[B]Weekend[/B] - Sports
4.[B]Cippled Black Phoenix[/B] - I, Vigilante
5.[B]Deerhunter[/B] - Halcyon Digest
6.[B]Kylesa[/B] - Spiral Shadow
7.[B]Jonsi[/B] - Go
8.[B]Caribou[/B] - Swim
9.[B]Sufjan Stevens[/B] - The Age of Adz
10.[B]The National[/B] - High Violet
11.[B]The Besnard Lakes[/B] - The Besnard Lakes Are the Roaring Night
12.[B]Women[/B] - Public Strain
13.[B]Male Bonding[/B] - Nothing Hurts
14.[B]Best Coast[/B] - Crazy For You
15.[B]65daysofstatic[/B] - We Were Exploding Anyway
16.[B]The Black Angels[/B] - Phosphene Dream
17.[B]No Age[/B] - Everything In Between
18.[B]Crocodiles[/B] - Sleep Forever
19.[B]Liars[/B] - Sisterworld
20.[B]Interpol[/B] - Interpol
21.[B]These New Puritans[/B] - Hidden
22.[B]John Grant[/B] - Queen Of Denmark
23.[B]Kings Of Leon[/B] - Come Around Sundown
24.[B]Darkstar[/B] - North
25.[B]The Stone Foxes[/B] - Bears & Bulls
26.[B]Belle & Sebastian[/B] - Write About Love
27.[B]Ida Maria[/B] - Katla
28.[B]Avey Tare[/B] - Down There
29.[B]Zola Jesus[/B] - Stridulum II
30.[B]Black Mountain[/B] - Wilderness Heart[/SPOILER]

δεν έχω μέσα ούτε ένα sludge, και μέσα στη χρονιά έχω πει πολύ καλά λόγια για τους δίσκους των enforcer και των atlantean kodex.τώρα για ποια καραμέλα λες, δεν καταλαβαίνω…

  1. βέβαια το χιούμορ του zafrock δεν ήταν και τόσο καλοπροαίρετο, αλλά το δέχομαι.το είπα και παραπάνω άλλωστε.

edit: χαχαχ, δεν έχει και άδικο ο shaman.και εγώ ως τρίτος αυτό θα σκεφτόμουν. :stuck_out_tongue:

Πριν τσουγκρισουμε τις κουπες που μας προσεφερε ο shaman, να σου απαντησω για ποια καραμελα εννοω. Την καραμελα του στρουμφοπαουερ που πιπιλας. Τετοιο πραγμα πλεον δεν υπαρχει στα σοβαρα. Και αν καποτε υπηρχε, εχει ηδη ξεχαστει και χαθει στην αφανεια και την μετριοτητα. Εκτος αν ως στρουμφ θεωρεις τους blind guardian πχ που μονο φλατ δεν λες τη μουσικη τους και ως προς το τι εικονες/ατμοσφαιρα δημιουργουν (οπως δηλαδη αντιστοιχα η ‘‘αποκαλυψη’’ που σου ερχεται με το ντουμ δισκο που ανεφερες).

δεν ξέρω τι λες, αλλά εγώ θα προτιμήσω να τσουγκρίσω την κούπα μου από τώρα. :stuck_out_tongue: