Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

8O8O8O8O8O[-X

Rocking.gr Forums > [SIZE=“5”]Site[/SIZE] > Απορίες & Προβλήματα

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

:lol::lol::lol::lol::lol:#-o

:lol::lol::lol:

Re: Πώς θα θελατε να σας ελεγαν?

Και θα παρακαλούσα να κλειδωθεί μετά από αυτά!

Εη ρε μαλάκα Θεριό :frowning:

χαααααχαχαχα ελιωσα

papardelas στο πως θα θελατε να σας ελεγαν:p:D:lol:#-o:-s

και ενα απο τον/την angel death στο ιδιο τοπικ

Προφανώς αυτό που “ο Εβραϊκός λαός διδάσκει τον κόσμο του για τον άλλο κόσμο” είναι ότι arbeit macht frei, τα στρατόπεδα συγκέντρωσης είναι κάτι σαν κάμπινγκ, και ότι το να βασανίζουμε-σκοτώνουμε-κάνουμε σαπούνια τους μη-Άρειους είναι η βασική προοπτική ενός Εβραίου.

Φοβάμαι λίγο, αλλά νομίζω ότι εννοεί ότι οι Εβραίοι εκμεταλλεύτηκαν τους Γερμανούς για την κονόμα :-s Πείτε μου ότι κατάλαβα λάθος. πλιζ δηλαδή

:lol:

Καρφί η ατάκα για την ισλανδέζα της Eurovision.

:lol:

:lol::lol::lol:

ε μα άδικο έχω?

Eννοουσες να της κρατας τα λεφτα,τα σουτιεν ή τις ‘‘προοπτικες’’?8):stuck_out_tongue:

για κάποιο περίεργο λόγο, προσπαθώ να σκεφτώ τι να απαντήσω, και όλο κοιτάω το άβαταρ σου… :roll:

τα [SIZE=“7”]ΒΥΖΑ[/SIZE] εννοώ! 8)

Οι Προτομάστορες της Interactive ατάκας Papardelas και Bleeding History ξαναχτυπούν στην παρακάτω στιχομυθεία.

Οταν μια εικονα αξιζει οσο 203958203958203982 λεξεις…

Μακαρι να μπορουσα να κανα ταγκ τον μορισσον γαμωτο…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=629493&postcount=240

ελεος ρε χοκαμ :lol3::lol3::lol3:

πφφφφφφφφ το βαλατε κι εδω?το ξερα!ρε παιδια…ειλικρινα…εμενα μου βγαζει κανονικη φωτο…δεν ξερω πως γινεται αυτο. #-o

συζήτηση στα αθλητικά σχετικά με το ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

ο crabsody είναι ΠΑΟΚ και εγώ… δεν ξέρω αλήθεια τι. (όσοι διαβάζουν τα αθλητικά θα το απολαύσουν)

montecristo

κρασβόδυ αν συνεχίσεις το αστείο με το “κομπλεξικούς γαύρους”, θα επιτρέψουμε κ τα εκατέρωθεν σχόλια κ απότι έχω καταλάβει, αντίθετα με πολύ κόσμο εδώ μέσα, αν σου θίξουν τον ΠΑΟΚ, το βράδυ ΔΕ θα κοιμηθείς.

crabsody

το αστείο με το “κομπλεξικούς γαύρους” δεν το ξεκίνησα εγώ και εκεί δεν έδειξες την ίδια ευαισθησία. Μπορείς να μου πεις το λόγο;

montecristo

εντάξει, με κατάφερες

είμαι γαύρος. αυτός είναι ο λόγος.

crabsody

Είχα μια υποψία. Θα ήταν λοιπόν καλό να μην μεροληπτείς υπέρ οποιουδήποτε χρήστη αν θέλεις να λέγεσαι moderator.

:lol::lol::lol::lol:

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol2::lol2: