Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

+999999999999999999

ΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ ΡΕ ΠΥΡΑΜΙΔΑ
παιζει να ειναι ο μονος στον κοσμο που θεωρει τζοουνς και μπελουτσι κατω απο το μεσο ορο ομορφιας ρε!

Με την Μπελουτσι υπαρχει το εξης ερωτημα:Θα θελες να σουν παιδι της?

Θα μπορουσες να κρυφοκοιτας ενω ντυνεται:p Θα σε πουν ανωμαλο μερικοι
Βεβαια δεν ειναι οτι καλυτερο να ξερεις οτι κατι εκατ αντρες θελουν να σου ‘φανε’ την μανα:lol:

Στη βρεφικη ηλικια, ισως μερικοι ναι:p

Ε ναι ρε πουστη μου, αλλα ακομα κι η μανα της ΚΟΤΟΚΟ παραδεχεται οτι η κορη της ειναι πιο ασχημη απο τις προαναφερθεισες.
Οι οποιες ουτε και σε μενα αρεσουν αλλα ρε προσεχουμε τι εννοουμε οταν λεμε οτι ειναι κατω απο τον μεσο ορο. Δηλαδη βγες σημερα το βραδυ, δες τις πρωτες 100 γυναικες που θα συναντησεις κι αν οι 50 απ’αυτες ειναι καλυτερες απο την Μπελουτσι και την Τζοουνς τοτε να μου πεις που συχναζεις.

η κοτοκο ειναιι η καλομοιρα της ιαπωνιας…

H κακομοιρα της Ιαπωνιας ειναι

Για Μπελούτσι υπάρχει ακόμα ένας :stuck_out_tongue:

So what? Αν μερικοί δεν μπορούν να καταλάβουν ότι αυτό που βλέπουν για να φτάσει στην οθόνη τους έχει δεχτεί κάμποσα χέρια μακιγιάζ (απο τους καλύτερους του είδους), απο τύπισσες που βάζουν καθημερινά ένα θεός ξέρει πόσες κρέμες ομορφιάς για να κρατιούνται σε σχετική φόρμα, (όλα αυτά, στη περίπτωση των φωτογραφιών για περιοδικά, απλά ονομάστε τα photoshop), τότε δεν φταίω εγώ.

[quote="*Faceless_Rania,post:262,topic:3523"]

Πότε είπα ότι είναι όμορφη?:roll:

Εγώ απ’ την άλλη σου λέω πως αν τις έβλεπες έτσι απλά στο δρόμο, χωρίς να ξέρεις ποιες είναι, καθόλου απίθανο να έλεγε ότι είναι μαύρο χάλι, και η Μπελούτσι και η Τζόουνς.:wink:

Aπο το ομωνυμο θρεντ

Πότε το είπα σοβαρά ενοώ, έλεος :P:lol:

Σαφως και δεν λεμε για τη φυσικη ομορφια πυραμιδ. Αλλα λεμε γι αυτο που βλεπουμε, εστω κι αυτο το μακιγιαρισμενο/φτιαγμενο προσωπο-σωμα. Και δεν μπορεις να πεις οτι δεν ειναι ΟΥΛΤΙΜΕΗΤ. Η Κοτοκο εχει τα μαυρα της τα χαλια αλλα την βρισκεις ομορφη επειδη ειναι αβαφη δηλαδη? Δεν στεκει.

Όχι δεν είναι ultimate. Ούτε την άλλη τη βρίσκω όμορφη. Τζίζους κράιστ, ολίγον τι βαρέθηκα να το εξηγώ οπότε σηκώνων white flag που λέει και η Dido.

πες το και μια στα ελληνικά τώρα:p

τρελη σαυρα τι να λεμε

το πραγματικα ωραιο ομως θα ταν να ποσταρανε πικς τα κοριτσια του φορουμ και να βαθμολογουσαμε ειλικρινα

εκει να δειτε τι εχει να γινει

λοκ θα είχε να γίνει, εύκολα κ όλας

καλα εννοειται λεμε τωρα…

Η απογνωση του μοντ δινει εμπνευση στον karvou:

:lol2: :lol2: :lol2:

:lol3: :lol3: :lol3:

γαμησε ο καρβου εχω ξεραθει