Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Aν θυμάμαι καλά ο Νταρθ είχε προτείνει θρεντ όπου θα μπαίνουν μέσα μόνο ο BAN, NoMisteraki, papardelas.
Αντε και ο Therion.
Κάντε το!

εγώ όχι? :frowning:

χαχαχα…αν γινει τετοιο θρεντ θα με σχισουν αναποδα αυτοι ρε… :stuck_out_tongue: και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και εσυ βληδιν…σ παραχωρω την θεση μ αν θες…! <3

Εσύ θα μεταφέρεις τις αθάνατες ατάκες τους σε αυτό το θρεντ.:lol:

ρε θα ακουστει μαλακια αυτο π θα πω…αλλα δεν μπορει να βγει παντα σε καλο ενα τετοιο θρεντ…αν βαλουμε π.χ. λερη μεσα θα ειναι ωραιο θα χει φαση…αλλα το να ειναι ενα θρεντ που θα περιμενουν ατακες ολοι ειναι δυσκολο…δηλαδη οσες φορες το επιδιωξα να ειμαι “αστειος” πειτε το η “μαλακας”(!) κατεληξε επικ φεηλ η παρακμη…

εντιτ: εσωψυχα σας το λεω…και ξερω οτι απογοητευτηκε ο βαγγελης μου <3… γ αυτο ετοιμαζω τρου φωτοαρχειο…μεχρι το τελος καλοκαιριου θα τις εχω…

εχεις δικιο παπαρδελα, μονο σ’ ενα τετοιο θρεντ θα φανει αυτο.

χαχαχα…με το παραμικρο να με θαψεις ρε… δεν πειραζει…παπαω νομιστερακι <3

Εγώ το κοτάω.

:-s :-s :-s :-s :-s :-s

Κάτι μου λέει οτι δε θέλω να ξέρω τι εστί “αρχιδοπόλεμος” :-s

εγω θελω να ξερω!!!(απο περιεργεια ΦΥΣΙΚΑ μην φανταστειτε τπτ πονηρο)
περιμενω απαντηση απο παπαρδελα στο αλλο θρετ…

Κι εγω αγαπαω Νομιστερακι.
Αλλα νταξει ο αλλος τον ΠΑΠΑΕΙ,αρα το πεος και σκασμος ολοι.

έχει να κάνει με διαφορά αντίληψης κάποιων πραγμάτων που έχει να κάνει και με την ηλικία και με άλλα πράγματα.

προφανώς και όντας κάποια χρόνια μικρότερος και με 14.000 ποστ σε 2 χρόνια δεν έχεις την ίδια άποψη για τα φόρουμ με εμένα.

πφ καλα δεν εχετε παιξει ποτε αρχιδοπολεμο?

λοιπον,ειναι ενα παιχνιδι που ειναι all vs all και ο καθενας προσπαθει να αιφνιδιασει τον αλλον τραβωντας του με δυναμη τα ουμπαλα του η να του βαρεσει μπουνια εκει…οταν χτυπηθει ενας και πεσει κατω τοτε ολοι ορμαν σε αυτον και τον αποτελοιωνουν…νικητης ο επιζων…

χαχαχαχααχα!!!ελεος ρε μλκ στα αρχιδια βρηκατε και εσεις???θα σας μεινει κανα χοντρο προβλημα αμα το συνεχισεται

Καλύτερα για να μην διαιωνίζεται και το πρόβλημα που έχουν στον εγκέφαλο.

:lol::lol:

εγω το ξερω αλλιος…Καποιος τραβαει τα ουμπαλα του αλλου και αυτος πρεπει να πει γρηγορα 10 φρουτακια για να τον αφησει.Και δεν λεγετε αρχιδοπολεμος αλλα 10 φρουτακια

μαλιστα…:-s:-s:blink:

ΠΕΣ ΔΕΚΑ ΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΓΙΟΧΑΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ