Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Ναι, τον είδατε.
Θεωρώ ότι το (αυθόρμητο, κατά δήλωσή του) ποστ του nihilist, ήταν ένα αστείο ποστ. Όχι ως επίθεση στην Angel of Death, αλλά ως αντίδραση στο προηγούμενο ποστ. Και μπορεί να μην το διευκρίνισα καλά στο σπόιλερ, αλλά δεν είχα καμία πρόθεση να προσβάλω την Angel of Death - και νομίζω ότι ούτε ο nihilist είχε τέτοια πρόθεση. Θέλω να πω κάτι τελευταίο όμως: αν δει αυτά τα ποστ η Angel of Death και νιώσει όντως προσβεβλημένη, θα της ζητήσω συγνώμη. Της ζητώ προκαταβολικά δηλαδή. Και επειδή εγώ ήμουν που μετέφερα το ποστ του nihilist σ’ αυτό το θρεντ, αν ενοχλήσει την Angel of Death πρέπει να διαγραφεί. Αυτά από μένα.

[SPOILER]Είσαι χέστης κ νουνόδουλος. Αυτά κ από μένα. :p[/SPOILER]

Μουνόδουλος; Χμμμμμμμ.

Απλά δεν είμαι αγενής, και δε θέλω επίσης να δημιουργείται η εντύπωση ότι είμαι. That’s all.

όχι βρε μάλαξ, δε το είπα έτσι, απλά ήταν μια απλή ατάκα σαν αυτές που ακούς 20 φορές τη μέρα :expressionless:

anyway, το ζαλίσαμεν

Λοιπον επειδή η AoD είναι φίλη και της είπα τι παίχτηκε πριν μερικές ώρες νομίζω ότι μπορώ να διαβεβαιώσω με αρκετή σιγουριά ότι δεν θα την πειράξει τίποτα.

Έτσι και αλλιώς της λέω πολύ χειρότερα real life για να την δουλέψω. :stuck_out_tongue:

Και επειδή μου δίνετε αφορμές και δεν κρατιέμαι:

[SPOILER]

ναι, άμα μπορούσε να την φτάσει. :lol2:
[/SPOILER]

βρε βρε βρεεε! τι γινεται δω περα;πολλα angel of death βλεπω.Τι σκατα;ειχα κατι μερες να μπω φορουμ και σας ελειψα;Λοιπον,για να τελειωνουμε…καμια παρεξηγηση.Ο nihilist ειναι γνωστος καφρος και οντως με δουλευει πολυ περισσοτερο απο κοντα.Οσο για εκεινους που δεν με ξερουν,καλα θα κανουν να μην εκφερουν γνωμη και σχολια για το ατομο μου.

ΥΓ1: Σ’ευχαριστω Βασια μου! :slight_smile:

ΥΓ2: Φιλιππε θα βαλω ΣΚΑΜΠΟ να πατησω πανω και θα τη φτασω ρε! :stuck_out_tongue:

Πολλά λες σκαμπό!

εμπα μουσουνου

Είσαι σίγουρη;

νταξει παιδια,πολυ τραβηξε.Λοιπον,ο nihilist εκανε το σχολιο,με αυτον δεν εχω καμια παρεξηγηση,ουτε με σενα γκρακχε που το μετεφερες εδω και απλα ειπα οτι δε μ’αρεσει απο κει κ περα να βλεπω αλλους να ασχολουνται.the end :wink:

Big deal. Εγώ πλάκα κάνω. :stuck_out_tongue:

Angel σου ζητώ κι εγώ συγγνώμη, γιατί αν δεν πεταγόμουνα εκείνη τη στιγμή, σαν τη χαζή, να πω ότι μου θύμισε εσένα -σε κάποιες φωτογραφίες που είχες ποστάρει παλιότερα- δε θα γινόταν αυτό το μπάχαλο! Συγγνώμη ε και να ξέρεις ότι δεν είχα καμία πρόθεση να σε προσβάλλω ή να ειρωνευτώ…

Επικο λογοπαιγνιο !!! :bow:

και απο μενα συγγνωμη angel of death.ελπιζω να μη σε πειραξε κατι που ειπα :slight_smile:

χίλια συγνώμη κι απο εδώ μεριά,δεν θα ξαναγίνει

μαλακα θα σε σκοτωσω σοβαρα

τι εχασα???:oops:

Συγνώμη κι από μένα angel of death

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1155657&postcount=6

[B][SIZE=“7”]<3[/SIZE][/B][COLOR=“Red”][/COLOR]

[COLOR=“White”]------[/COLOR]

δεν είναι και ατάκα αλλά δεν είναι και η καλύτερη…αλλά το γεγονος οτι έκλαψα με τον συνειρμό που έκανα αξίζει…

[B]Οι Φάτσες μας
[/B]

[B][U]ΘΕΟΣ[/U][/B] [B]PaSxaLak0s[/B]

:lol2: :lol2: :lol2:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΚΛΑΨΑ

*φενια ελπιζω να μην παρεξηγηθείς…:slight_smile:
**κούκλα ε…