Full shows στο Youtube

Είδα CG στη Θεσσαλονίκη στο πολύ καλό για εκείνο το live ξυλουργείο του Μύλου (δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κάνουν πλέον live εκεί). Είχα προϊδεαστεί από το νετ για τον Todd και τις μέχρι τότε εμφανίσεις της μπάντας, αλλά δε μπορούσαν να μου (προ)μαρτυρήσουν εκείνη τη βραδιά. Ήταν ολοφάνερο ότι συναυλιακά η μπάντα βίωνε το καλύτερο momentum τους. Ήταν όλα απίστευτα και όχι μία απλά τίμια εμφάνιση, κάτι πολύ πολύ πολύ παραπάνω.

2 Likes

Μεγάλες αγάπες για Gathering. Για την Anneke εν μέρει συμφωνώ, αλλά γενικά είναι τόσο άλλη κατάσταση σε ό,τι έκανε μετά που προσωπικά δε μου πάει καν για σύγκριση (όπως κάνω με Hoyem και Madrugada καμια φορά πχ).

Μεγάλες αγάπες και για KEXP. Το δικό μου λιθαράκι στο θέμα:

Τρομερή μπάντα, μπόμπα εμφάνιση, βγάλανε και τιτανοτεράστιο δίσκο φέτος, καρδούλες παντού.

1 Like

Για οσους δε το ειχαν αγορασει, το ανεβασαν ολοκληρο ! EΠΟΣ !

1 Like
3 Likes

κλασικό βιντεάκι

ηχητικός οργασμός

1 Like

Λαϊβάρα είχαν δώσει εδώ. Υπάρχουν; Γιατί δεν τους ξαναφέρνει κάποιος; Πρέπει να μύριζε μόνο μπάφος, όχι τσιγάρο.

1 Like

Ερχονται ΟΜ του χρονου στην Ελλαδα οποτε κατι θα γινει …
Σαν Sleep δεν υπαρχουν παντως (μετα απο το Dopesmoker officially) αλλα ειχαν κανει μια επανενωση για λιγα lives μονο.

1 Like
4 Likes
4 Likes

Ε ρε κολαση που θα γινει φετος …

1 Like

thanks γιατί δεν ήξερα ότι βγήκαν για tour και μόλις πήρα εισιτήρια για Απρίλη.

Πρώτη μου φορά :blush:

1 Like

Κανουν τουρ για τη νεα αλμπουμαρα και παιζουν και ολο το You Fail Me στο Roadburn που κανει curate o Jacob Bannon.

ROADBURN ΡΕ ΝΙΑΜΟΥΥΥΥ

me to Scott Ian na kane stage dive stin 1:02:20 + kai GAMO TA LIVE

2 Likes
2 Likes

Περσινή εμφάνιση αλλά ανέβηκε μόλις χτες στο youtube.

2 Likes

πω ρε τρόμπα Μαστεην πήγα να κάνω την πλάκα μου στους άλλους και μου βγαίνεις με γένια αλα Χετφιλντ ;;; :joy::joy::joy::joy:

Ωραίο βίντεο . Τους έδωσε μπουστάρισμα ο Κικο ο παικταράς

2 Likes

Aπο φετινο Rock Am Ring:

3 Likes