Gamma Ray

και pray!

edit.

Ναι βασικά χρησιμοποίησα λάθος έκφραση.Απλά σε μερικά τραγουδια παραείναι εμφανείς οι επιρροές του και πολλές φορές μου θυμίζουν έντονα κομμάτια των Priest.

Mε την, τελικα, ΔΙΣΚΑΡΑ (και τιποτα λιγοτερο) ‘‘Το The Metal’’ οι Gamma Ray βουλωνουν τα στοματα οσων ειπαν οτι η εμπνευση στερεψε. Συνεχιζουν να γραφουν απιστευτες τραγουδαρες με συμπαγη πορωτικα riffs και υπεροχες κολλητικες μελωδιες, και αποδεικνυουν περιτρανα οτι αυτοι ειναι τα μεγαλα αφεντικα του Power Metal.
Ετσι απλα και δικτατορικα. :slight_smile:

[SIZE=“4”]HAIL TO THE RAYS !!![/SIZE]

Με δάκρυα στα μάτια: http://www.youtube.com/watch?v=cOfchlnUiCU
Παραμιλάει όλος ο κόσμος.

Μπορεί να μην θυμόταν τα λόγια του κομματιού, την φοβερή ερμηνεία του δεν την ξέχασε: http://www.youtube.com/watch?v=Lqq0_9u5KTw

Απ’ ότι φαίνεται στο παρακάτω video το διασκεδάζουν πολύ σαν την παλιές μέρες στους Helloween. Μαζί τους λοιπόν και εγώ :smiley: :drunk:

1 Like

Επειδή τώρα το είδα post αν δεν έχει γίνει mp3 μπορώ να το κάνω εγώ :slight_smile:

Μαλάκες, κλαίω…κανονικά…:frowning:

Εις αναμονή θα τα δεις και με Unisonic. Και όχι μόνο Future World :slight_smile:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Αυτή η φωνή…για 10 λεπτά γίνεσαι παιδί ξανά…ελπίζω ο Kai να βάλει το χεράκι του στους Unisonic like the good old days, όταν αυτοί οι δύο ήταν μαζί μόνο θαύματα έγιναν…

Ρε δεν πάμε καλά… μηπως είμαστε κάπου εκεί στα τέλη της δεκαετίας του 80???

ΚΛΑΙΩ!!!

αυτή η πουτάνα η φωνή…:roll:

Ε, ναι, μηχανή του χρόνου κανονικά…

=P~=P~=P~

Αυτή η φωνή! Δεν έχει αλλάξει σχεδόν καθόλου. Συγκίνησις μόνο.

:expressionless: :expressionless: :expressionless:

Ω ΡΕ ΘΕΟΙ

Kοιταμε και κανα μσν Παπαρδελα :stuck_out_tongue:

Νταξ, το ξαναβλεπω και μενω ακομα πιο αφωνος.

ανατριχίλες διάολε…

ΜΠΑΝΤΑΡΑ μεχρι και το Powerplant. απο κει και μετα τους ψιλοεχασα/ψιλοβαρεθηκα, παρακλισεδιασανε…

Ειδα το video και μου σηκωθηκε η τριχα… Τι φωναρα ειναι αυτη, ανυπομονω για το Unisonic και την συνεργασια Kai και Kiske. Αναμενονται μεγαλεια…

Αυτο το mini-tour που καναν ειναι κατι σαν Skeletons Part 2.Eπαιζε και ψηφοφορια στο site τους με επιλογες απο ολα τα αλμπουμς.

Παρτε δω διαμανταρες:

Welcome
Anywhere in the Galaxy
Men,Martians and Machines
The Spirit
Wings of Destiny
Farewell
Gamma Ray
Money
Time to Break Free
Rebellion in Dreamland(acoustic)
Send me a Sign(acoustic)
Induction/Dethrone Tyranny
Watcher in the Sky
Hold Your Ground
A While in Dreamland
Rise
Insurrection
Future World