Gamma Ray

michael kiske και kai hansen παλι μαζι ενταξει ενα πραγμα εχω να πω μονο [SIZE=“7”]ΕΠΟΣ!!![/SIZE]

[B][U][I][SIZE=“7”]ΕΠΟΣ[/SIZE][/I][/U][/B]…

[B][SIZE=“3”]AN EPIC OF EPIC EPICNESS[/SIZE][/B] θα ελεγα εγω…

Τρελαινομαι και ευχομαι να καταφερουμε να δουμε και εμεις αυτους τους 2 μαζι…

Θα γινει παγκοσμια τουρ με αυτο το concept,αν και τα guest του Kiske θα ναι σποραδικα φανταζομαι,οπου το επιτρπουν οι τοπικες και χρονικες συγκυριες,πχ Time to Break Free,A While in Dreamland και λοιπα στο Βερολινο τα πε μονος του ο Kai.Παντως εχουν ηδη εμφανιστει αρκετες φορες μαζι στο σανιδι στο προσφατο Avantasia tour(ανατριχιλες)και προφανως θα εμφανιστουν μαζι και στο Unisonic tour που θα γινει μιας κι ο Kai θεωρειται κανονικο μελος τους.

Κι απο μονο του παντως το τουρ τα σπαει και ψοφαω ετσι κι αλλιως να ερθουν εδω και να ακουσουμε Farewell,The Spirit,Hold your Ground,Wings of Destiny,Brothers,Watcher in the Sky και τα ρεστα.

μαλακες:eek:
τωρα το δα :o

λες και δεν περασε μια μερα.τι φωνη…
παω να ξεθαψω κιπερς/

Βασικά θέλουμε tour Unisonic!!! ΤΕΛΟΣ!

Η εκτέλεση του Future World με Kiske σε [U]άψογη ποιότητα[/U]:

[I][B]Gamma Ray with Kiske - Future World live (HIGH DEFINITION!!)[/B][/I]

καλά τι κάμερα ειχε ο άλλος??!

ΘΕΟΥΛΑΚΟ ΜΟΥ!!!

πάλι ανατριχίλες γαμω!!! Με το που βγάλουν ημ/νίες για ευρώπη οι Unisonic (γτ ελλάδα δεν τον κόβω) έχω φύγει χαλαρά!!!

EDIT:

[B]ΤΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ;;;;[/B] Αν γινόταν αυτό εδώ θα είχαμε νεκρούς!

Τι νεκροί; Ολοκαύτωμα θα είχε γίνει. Από δορυφόρο θα φαινόταν η καταστροφή.
Εκεί μπορεί και να γκρίνιαζαν γιατί η πρώτη σειρά δεν είχε καναπέδες…

Ναι μάλλον ήμουν αρκετά φειδωλός στους χαρακτηρισμούς μου!!!

Εγω θελω και τα 2 και περιοδεια Gamma Ray να ακουσω και αυτες τις κομματαρες και να δω Unisonic με νεα μουσικη και Kai-Kiske μαζι.

“Skeletons & Majesties” is a collection of songs GAMMA RAY gathered from previous albums represented in two completely different styles. The purpose of the disc is simply to have fun, and to give fans a heads-up on what is in store for the band in the coming months, as well as involve their fans in the upcoming actions.

The first two tracks are the “Skeletons”, featuring brand new versions of some of GAMMA RAY’s songs rarely (if ever) played live, including “Hold Your Ground” (from their “Heading For Tomorrow” album) and “Brothers” (from the “Insanity And Genius” album). The second section, “Majesties”, is where the band display two more new versions of rarities, “Send Me A Sign” (originally on the “Powerplant” release) and “Rebellion In Dreamland” (originally on “Land Of The Free”), both performed in a new acoustic presentation.

Additionally, GAMMA RAY have also included some bonus tracks, including the ultra rare track “Wannabees” ? previously only released on the “To The Metal!” seven-inch single, and available here on CD for the first time ? as well as an extended version of “Brothers”.

Πιο πολυ μου εχει αρεσει το brothers.To παλιο δεν το ξερα αλλα και που τ’ακουσα δεν μ’αρεσει τοσο

[ελιτισμος]Ε κλασσικος Gamma Ray ‘‘fan’’ που αγνοει τα 3 πρωτα,συνηθες φαινομενο μ’αυτη τη μπαντα:thumbup:[/ελιτισμος]

Τα 3 πρώτα για μένα είναι ότι καλύτερο έχουν παίξει οι gamma! ΄΄Εχουν φάει πολύ λιώσιμο. Και ο Scheepers απίστευτη φωνή, μ’αρέσει πολύ περισότερο απ’τον Hansen.
Μετά, και το land of the free το θεωρώ πολύ καλό δίσκο, και μετά πιο αδιάφορα τα πράγματα…

Απλα το Insanity and genius μου φανηκε αδιαφορο οταν το ακουσα και γι’αυτο δεν τα γνωριζω τα τραγουδια του:blink:

Τα 3 πρωτα γαμανε και ο Scheepers εχει φωναρα. Δεν τα προτιμω απο τις μετεπειτα κυκλοφοριες, αλλα ειναι φοβεροι δισκοι και οσοι δεν τους εχετε ακουσει καντε το χτες…

Νεα για το επερχομενο αλμπουμ!

Πόσο γαμάτο???!!!

Σίγουρη αγορά από μένα. Το bonus υλικό αξίζει πραγματικά.

http://www.gammaray.org/news/218-reissue-2015