Gay

…και νομίζουν ότι έχουν πλάκα

ε εχουν λιγο.ετσι οπως κουνιουνται.

το κορυφαίο το είχε πει ο γεωργίου στην εκπομπή του στο ραδιόφωνο πριν από κανά μήνα.έλεγε πάλι για τους gay με έναν ακροατή του και μετά στέλνει κάποιος μήνυμα και του λέει ότι για άλλη μια φορά απέδειξε πόσο ρατσιστής και ομοφοβικός είναι αυτός και οι ακροατές του και να κοιτάνε πρώτα τις καμπούρες τους.
και αυτός του απαντά:“ναι φίλε.εμείς να κοιτάμε τις καμπούρες μας και εσείς τα πουλιά μας.”:lol::lol::lol:

Δεν ειναι οτι μισω τις σοφικ του κοσμου αυτου αλλα εχει καταντησει αηδια με τις μυξοπαρθενες.
Παω στοιχημα εισαι τα χεις τα κιλακια σου διαβαζεις πολλα βιβλια.
Το αστειο ειναι οτι δε μπορεις να καταλαβεις ποτε καποιος μιλαει σοβαρα και ποτε κανει τρολινγκ. περσεπσιον φεηλ

Οπως τα λες ειναι
Ναθινγκ περσοναλ δοου, εναν επαγωγικο συλλογισμο εκανα.

εκανε επαγωγικο συλλογισμο λεει
ΚΑΛΟ ΧΑΙΒΑΝ ΕΙΣΑΙ
ουτε να μιλησεις δεν ξερεις

ντεφινισιον φεηλ ντιτεκτεντ

Αχαχαχα

Γεωργίου είναι αυτός, όσο για τις αδερφές παραπέμπω όποιον ενδιαφέρεται στο τραγούδι των “ρατσιστών και όμοφοβικών” Anal Cunt με τίτλο “The Word homophobic is gay”. Το τι γέλιο έριξα όταν βγήκε αυτό δεν λέγεται, βρίσκω προσωπικά την λέξη “ομοφοβικός” γελοία, άλλο να φοβάσαι κάτι και άλλο να το απορρίπτεις και να το καταδικάζεις.8)

Στη συγκεκριμενη περιπτωση πρεπει να εισαι το ιδιο ηλιθιος αφου δεν μπορεις να καταλαβεις τι παιζει.

Βασικά οι περισσότεροι ομοφοβικοί πρέπει να συγκλονίστηκαν κάποια στιγμή όταν έκαναν δουλειές στην τουαλέτα. Δεν το ξεπέρασαν ποτέ :lol:

Νομίζω το σοκ το παθαίνουν όταν πλένουν για πρώτη φορά ρούχα στο χέρι.
omo-φοβικός

:tomato::tomato:

Έλα καλό ήτανε :stuck_out_tongue:

:oops::oops::oops:

Πάντως γενικά χρειάζεται μια βοήθεια σε αρκετούς ομοφοβικούς, αφού πολλές φορές η συμπεριφορά τους είναι κατάλοιπο περιστατικού με τον Γιαννάκη στην 4η δημοτικού :stuck_out_tongue:

Yπαρχουν κι οι ρατσιστες οmo-φοβικοι.Αυτοι ειναι ακομα χειροτεροι…

ακομα δεν :lock:?

μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί όλοι λένε ‘εγώ δεν έχω πρόβλημα με τους γκέι ο καθένας κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του’ κλπ αλλά αν ο γιος τους γίνει γκέι τότε εκνευρίζονται?:stuck_out_tongue:

  1. εσυ εχεις διαφορετικη αποψη?δεν θα εκνευριζοσουν αν ο γιος σου ηταν γκευ?
  2. μπορει να εκνευριζονται αλλα και να τους στηριζουν οσο μπορουν

το προβλημα πιστευω δεν ειναι οι γκεοι καθαυτοι…αλλα ο τροπος με τον οποιο τους παρουσιαζουν τα ΜΜΕ…οκ ρε παιδια,γκεη…αλλα μη το παρουσιαζετε σαν το απολυτο φυσιολογικο πραμα…μπορει να μην το κατακρινετε…αλλα φυσιολογικο δεν ειναι…

Γιατί δεν είναι φυσιολογικό;

ειναι απλο το θεμα μπορω να αναφερω πολλους γκευ που δεν τους αντιπαθει κανεις
πχ

αλλα υπαρχουν και οι γκευ που ειναι αδελφες-κουνιστες που σου τη δινουν στα νευρα

γιατι απο την θεωρια της αρχης του κοσμου με τον αδαμ και την ευα…ειχαμε αδαμ και ευα…και οχι αδαμ και σουλη