Gayest Things Ever

Περίεργο…

Τότε γιατί χαρακτηρίζεται γκέι όποιος τον παίρνει απο πίσω? Και όχι άρρεν που το απολαμβάνει??
Γιατί τέτοια άρνηση στο σημείο Τζι σας??

για τον ίδιο λόγο που αν το σημείο τζι(ν) μας ήταν στο βυθό του ωκεανού δε θα βουτάγαμε ομαδικά.

Απολαμβάνουμε το σεξ και χωρίς γκεηλίκια.

RESPEKT

εισαι τρου αρχηγος ρε:lol:

α) Οι δότες σπέρματος μερικές φορές εκσπερματώνουν με αυτόν τον τρόπο. Απ’ ότι έχω ακούσει δεν είναι καθόλου ευχάριστο αυτό.

β) Επίσης ξέρω ότι κάποιοι άντρες (ο θεός να τους κάνει) ζητούν από τις συντρόφους τους να ασκήσουν πίεση σε εκείνο το σημείο, τεχνικά να ‘‘τους βάλουν δάχτυλο’’ όταν πλησιάζουν σε οργασμό. Αυτό έχω ακούσει ότι είναι ευχάριστο, αλλά δεν με τρελαίνει.

γ) Ο Βλεεδιν έχει δίκιο. Πολύ απλά, με στρέϊτ τρόπο το πηγαίνουμε αφήνοντας την φύση να κάνει την δουλειά της. Δηλαδή, τζίζους μαν…

παντως περι ξυρισματος ποδιων,στηθους κλπ οσοι παιζουν σε τσοντες αν το εχετε προσεξει δεν εχουν τριχα πανω τους.Ειναι γκευ και αυτοι;

και για να λήγει κι αυτή η σαχλαμάρα, ναι οι επιστήμονες έχουν δίκιο.

Το αντρικό σημείο τζι είναι όντως στον κώλο

της γυναίκας 8):twisted:

Μετά από αυτό μπορείς να επαναφέρεις τον χαρακτηρισμό ‘‘Οπλαρχηγός’’. Πέρασε και το πρωϊ από την Βουλή να σου παραδώσουμε το Μετάλλιο της (Αντρικής) Τιμής.

Κάφρικο αλλά καλό!

πο ρε πουστη,μου βγηκε η πεπσι απο τη μυτη οταν πατησα το σποιλερ…τιμιο ποστ,στηριζω και επικροτω…

καλα το΄χα καταλαβει οτι τουτος εδω ειναι ρομαντικος:D

συνεχισε να χωνεις ανελεητα ρε οπλαρχηγε

καταλάβατε τώρα γιατί το χέσιμο είναι η μεγαλύτερη απόλαυση?

Gay είναι να βάζει ο άντρας liposan (ναί, έχω δεί να το κάνουν!)
-οι ροζ μπλουζίτσες κ τα λευκά παντελόνια εννοούνται!!!-
να βάζει κρέμα για τους μαύρους κύκλους (κ αυτό το έχω ακούσει!!)
κ…να μιλάει περίπου ένα τέταρτο στο τηλέφωνο για ρούχα κ για το ποιό ύφασμα είναι πιο απορροφητικό, το μετάξι ή ένα άλλο (ούτε καν θυμάμαι πώς το έλεγε!), όπως ένας τύπος που καθόταν σήμερα απέναντί μου στον ηλεκτρικό…έλεος :p!!!

Για το liposan μην λες ρε…εχω δει καποιους που τα χειλη τους σκανε τοσο πολυ το χειμωνα που μεχρι κ αιμα βγαζουν…αυτοι δικαιολογουνται… :stuck_out_tongue:

Τα αλλα που αναφερεις ειναι οντως γκει…

Οντοπικ! Γκει ειναι να μην μπορεις να αντεξεις την μυρωδια των αλλων μετα απο συναυλια.
Για τον γκει φιλο μας που ηταν ετοιμος να πεσει κατω μεσα στον ηλεκτρικο μετα απο τους ac/dc… :bleh:

Καλά, άμα έχουν σκάσει τα χείλη του τι να κάνει ο άνθρωπος? Να μείνει με τα πετσάκια να κρέμονται για να είναι μπρουτάλ? Τι άλλο θα ακούσω…
(Εννοείται βέβαια πως το λιποσάν να είναι το μπλε ε)

Πορτοκαλί ρε! \m/

:lol:

Μπλε ρε. Το φοράει και ο τρισμέγιστος, του οποίου ο ανδρισμός δεν τίθεται υπό αμφισβήτηση.

ρε δε ξέρω όταν είδα ένας άντρας να το κάνει στη μέση του δρόμου μου φάνηκε τραγικά gay :stuck_out_tongue: τουλάχιστον ρε άνθρωπε, αν έχουν σκάσει τα χείλη σου βάλε σπίτι liposan κ μετά καταχώνιασέ το στα απύθμενα βάθη του συρταριού :stuck_out_tongue: πάντως αν έβλεπα το αγόρι μου να βάζει liposan θα έπεφτε τρελό δούλεμα :p:p (θα πρότεινα αυτό με τη γεύση κεράσι, που τονίζει τα λευκά δέρματα #-o)

Εγω με τη μυρωδια μετα απο συναυλιες δεν εχω προβλημα.
Με την ιδρωμενη μαλλουρα των διπλα που σκαει και κολλαει στη μαπα μου με τον χαρακτηριστικο “σπλατς” ηχο τα παιρνω

βγαζω το δεκαποντο και τους κοπαναω :lol:

Εγώ έχω κάνει δώρο σε άντρα liposan γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα. Λες να τον εξώθησα στην ομοφυλοφιλία? :stuck_out_tongue:
Ναι εντάξει, στη μέση του δρόμου ίσως και μένα να μου φαινόταν κάπως…

ε, ναι…τα πεζοδρομια γιατι τα εφτιαξαν?

:tomato: