Gayest Things Ever

Ου να μου χαθείτε και οι 2! [-X[-X

Κι αν θέλετε να ξέρετε, εμείς απλά δεν έχουμε άγχος για την αρρενωπότητα μας και για αυτό χορεύουμε σαν παρτσακλά σε τέτοια κομμάτια. Επίσης Donna Summers \m/

(δηλαδή το Boom Boom είναι gay club; :p)

Τα κόκκινα σταράκια γαμάνε.-
Και τα φοράω και με μαύρα κορδόνια.:bleh:

εμενα ποτε δεν μου αρεσαν τα all star!:-s
προτιμω fallen 8)

Ρε ούτε τα μωβ είναι…Ωστόσο είναι πολύ φλωριά όταν λάμπουν από καθαριότητα…Gay όμως είναι και όταν τα λερώνεις μόνος σου για να φαίνονται βρώμικα!

gay ειναι η μαλακια που σου πατανε το παππουτσι τη πρωτη μερα που το πηρες :evil:

Ρε δεν καταλαβαίνεις πόσο μου τη σπάει αυτό…Γιατί τις πρώτες μέρες είσαι συναισθηματικά δεμένος με τη νέα σου αγορά, πως να το κάνουμε

Ίσως αυτό να είναι gay από τη μεριά μας :lol:

gay ειναι που η συντριπτικη πλειοψηφια σε συναυλιες φοραει all star.
γιατι γαμω τα πρεκια μου?αλλα παπουτσια δεν βρηκατε να αγορασετε?
FUCK TRENDS ΛΕΜΕ!!!

Ότι έχουν γίνει μόδα έχουν γίνει

μοδα εχουν γινει εδω και καιρο.
τωρα οδευουν προς το σταδιο της αηδιας.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ 5ΕΤΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

καλα σας γαμανε τα all star

all star rulez λεμε!!

oποιος φοραει κοκκινα θα υπερασπιστει τα κοκκινα,οποιος φοραει μωβ τα μωβ κλπ.Εγω οταν αγορασα το πρωτο μου ζευγαρι all star επαιξα δυο μηνες μπαλιτσα με αυτα για να αποκτησουν το uber-cool worn out look.

gay ειναι να βλεπεις <ψαγμενες> θεατρικες παραστασεις με γυμνες ηθοποιους και μετα να συζητας αν επαιζαν καλα το ρολο !?

:lol::lol:

:lol: Όχι.
Αλλά αμφιβάλλεις πως οι περισσότεροι gays θα προτιμούσαν να περάσουν μία βραδιά στο Boom Boom παρά σε κάποιο μέρος που παίζει ροκ; :wink::stuck_out_tongue:

gay είναι να ξυρίζεις τα πόδια σου
gay είναι να έχεις πάνω από 2 αυθεντικά CD του Ρουβά
gay είναι να βάζεις κρέμες στο πρόσωπο σου
gay είναι να πηγαίνεις σε κομμωτήριο αντί για κουρείο και να λες στην κομμώτρια ΑΚΡΙΒΩΣ πως τα θες τα μαλλιά σου και να παίρνει της κομμώτριας 1,5 ώρα για να σου τα φτιάξει
gay είναι μαζεύεις με τη μάπα τα νερά που έριξες όταν έκανες ντους
gay είναι να τυλίγεις πετσέτα στα μαλλιά σου μετά από μπάνιο
gay είναι να θες μισή ώρα να βουτήξεις στη θάλασσα, γιατί το νερό είναι δροσερό

Αυτά είναι gay. ΤΟ ΒΟΟΜ ΒΟΟΜ ΟΧΙ!!! :x

Ας ειχες τη μανα μου πανω απο το κεφαλι σου και θα δουμε αν θα τα λεγες αυτα.Αν δεν ξερεις…[-X

2/9 :frowning:

Δε βλέπω μπάλα και αν πιάνεται δεν κλάνω ΔΥΝΑΤΑ μπροστά σε άλλους. Τις αφήνω πολύ πούστικα…Αυτή είναι μεγαλύτερη πουστιά :lol:

γιατί και τα 2 είναι ΑΝΤΡΙΛΑ δηλαδής?

μέγα ψέμα!

:oops:

Aυτό το τελευταίο με το νερό το είχα κι εγώ, όταν έκανα διακοπές πάνω από μια βδομάδα. Τελικά οι περιορισμένες διακοπές λόγω δουλειάς σε κάνουν άντρα! :stuck_out_tongue: