Ghost

Απ’ όσο είδα ανακοίνωσαν ημερομηνία στη ΝΥ στο Barclays Centre. Μιλάμε για χώρο που εμφανίζονται από Maiden και Sabbath, μέχρι Springsteen, McCartney και (εναπομείναντες) Queen.

4 Likes

Ε ναι, το γήπεδο των Brooklyn Nets είναι. Αν δεν είναι πανάκριβα (που δε θα είναι, είναι πιο φτηνό venue από αυτά στο Μανχάταν) εννοείται είμαι ήδη εκεί. 15 Δεκεμβρίου αν δεν κάνω λάθος

3 Likes

DEN MPOREIS λέμε.

Rrrrrrrrrraaaaaaats αουαααααααααα…Ελα καλημερα λεμε !

7 Likes

Πάμε για ομορφιές

2 Likes

Φαίνεται μια χαρα κομμάτι, μη σου πω καλύτερο από ρατς

Το Rats δεν ξεκολλάει με τίποτα από το κεφάλι μου. Δεν παίζει να περάσει μέρα που να μην το ακούσω.

3 Likes

Γενικα οτι εχει ακουστει απο τον νεο δισκο ως τωρα στα live,παμε για μια αξιοπρεπεστατη κυκλοφορια μετα το MELIORA(που ηταν δισκαρα) και το singlaki του Square Hammer που κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι το πιο πιασαρικο τραγουδι που εχω ακουσει στη ζωη μου !!

1 Like

3/3 ως τώρα. Το faith πάρα μα πάρα πολύ καλό!

1 Like
2 Likes

επος !

1 Like

το έχουν πάει αλλού το θέμα marketing οι τύποι, με Hammett, Anselmo, Benante, M. Shadows, Jericho, κτλ για το νέο άσμα που σκοτώνει

1 Like


Χειροτερος και απο ρουβιτσα εχω γινει ρε,32 χρονων μαντραχαλος !!
Αγαπη μονο ρε

4 Likes

Δε βαζεις ομως λινκς, βιντεο, κατι ρε παιδι μου, κι αντε να αποκρυπτογραφησουμε

Δες το Instagram σου… :wink:

:joy: Απιστευτο το τραγουδι συρραφη σε κομματια… γαμω τις ιδεες ειχαν οι τυποι για προμοσιον.
Μεχρι και μια τυπισσα απο το ΟΙΤΝΒ εβαλαν.

3 Likes

Φαινότανε ότι θα είναι κομματάρα από το live που είχα ποστάρει πιο παλιά…λογικά πάμε για καλό δίσκο. Αν είναι στα επίπεδα Meliora θα είναι σουπερ. Έχω την αίσθηση ότι θα είναι πιο πιασάρικο μετά τον πανικό που έκανε το Square Hammer.

2 Likes


εχει download link για οποιον θελει να παρει μια πρωτη γευση. Ποιοτητα κλαιν μαιν αλλα νταξ.Υπομονη 2 βδομαδες ακομα.

edit: το ανεβασα στο zippyshare(private) σε μορφη mp3. Ποιοτητα οτι να ναι.Για οποιον θελει να παρει μια γευση. https://www85.zippyshare.com/v/OmDyQ6HL/file.html

Γιατι οτι ναναι ποιοτητα? 320 ειναι…

Προσπαθησα εγω να το κανω 320. Στον ηχο δεν μ βγηκε. Αν το ακουσεις απο Spotify θα καταλαβεις.