Ghost

τελικά τι είναι μόδα ;; Να κράζουμε Γκοστ ή να κράζουμε μεταλλάδες ;

με τόσες τρολλοσελίδες μας βλέπω για Metal Pride . Don’t be Shy. Embrace your Metal side κλπ

και ερωτώ κύριοι , είναι οι Τομπιας ο Πέτρος Κωστόπουλος της maintream rock που επιχειρεί να μας ξεβλαχέψει ;;

Ή απλά ένας ακόμα Δημήτρης Κοργιαλάς της Σουηδίας ; ( copyright : Αιλλυνικό Στόνερ Υπερεκτιμημένο )

2 Likes

Χεβι οχι. Μεταλ ομως ειναι. Αμα ειναι metal οι Gathering του HTMAP, ε ειναι και οι Ghost του Prequelle. Το θεμα ειναι, γιατι τοση σημασια πια το αν ειναι μεταλ ή οχι?

3 Likes

Σημεία των καιρών, προσωπικά και οι δύο “μόδες” μου είναι αδιάφορες.

σίγουρα έχει heavy metal στοιχεία που με το image το κάνουν ακόμα πιο metal αλλά στην πραγματικότητα δεν το λες και καθαρό.

αλλά

??

3 Likes

Επειδή αναφέρεται συνεχώς.

1 Like

Καλημέρα στο παρεάκι. Τελευταία μέρα επιστρατος…Πααααααμε ρε Γκοσταρες !!!

5 Likes

Ντάξει μλκς,δεν υπάρχει το σκηνικό. Με σταματάει συνταγματάρχης(51 ετών) και μ λεει “θα σε φτιάξω τώρα” και βάζει να παίζει Dance Macabre…:metal::metal::metal::metal:

7 Likes

Τι έπος κρουασαν είναι αυτό;;; Delissimo νομίζω τα λέγανε παλιά, του Στεργίου δεν είναι;

Σε πόση ώρα πήγες για το νούμερο 2 με τόση σοκολάτα και τέτοια καφεδάρα;

3 Likes

Πολύ προβλεπε το πρωινό!

1 Like

Panini ! Χαμος


Σιγά ρε Tobias,κατούρα και λίγο :joy:

Ζόρικες παρέες ο Tobias. Σκληρός καριόλης.

1 Like

Slayer μπλουζάκι και pin KD… τσκ τσκ τσκ, πάνε βάλε κάνα ΑΒΒΑ ρε φλώρε

Πάντως μόνο αυτή η φωτογραφία του κυκλοφορεί επίσημα, υπάρχουν και κάποιες με άλλους μουσικούς


image

2 Likes


ίσως ο μόνος που αξίζει να δει κανείς από τα reaction videos, θεούλης
2 Likes

Αφού όπως όλα δείχνουν ήταν χόαξ το “guess who”…

2 Likes

Τραγικα πραγματα…Ελλας,τι να λεμε !

1 Like

ντάξει κι εσύ , ο συγκεκριμένος αρχιπαπάρας φταίει δεν τα κάνουν όλοι αυτά

2 Likes

Sold out το Royal Albert Hall σε μερικά λεπτά. Δεν πίστευα πως μπορούν να εμφανιστούν σε γήπεδο χωρητικότητας ο2 στην Αγγλία, αλλά πλέον νομίζω πως στο κανονικό τουρ είναι πιθανό να παίξουν εκεί.

1 Like

Σημασία έχει ότι σε 5 χρόνια δεν θα τους ξέρει ούτε ο manager τους!

4 Likes