Godsmack

ok, δεν μας κουραζεις αρσενικη maria(RHCP).

Πολυ αστοχη συγκριση,υποτιμας τη rhcp πιστευω.

εγω πιστευω οτι εκανε αλλαγη ΦΥΛΛΟΥ και τα ακουσματα της οπως ηταν λογικο θα εγιναν στο ελαχιστο πιο ακραια.

Αν αρχισουμε να βλεπουμε παντου φωτογραφιες του ημιγυμνου στο αβαταρ,τοτε θα χεις ενα ποηντ φανταζομαι.

νομιζω οτι ειναι πιο ΑΝΤΡΑΣ απ’ τοn Anthony Kiedis! καλο σχολιο βτγ.

[μαρια]

Ο κηντις εκανε μπαφο απτα 5, σας χωνει. ΑΡΣΕΝΙΚΟ

[/μαρια]

νομιζω πως το μαρακι εχει καταθεσει τις αποψεις της πανω στο θεμα ΧΑΣΙΣ. απλα ναι τον θαυμαζει σαν αρσενικο.

απο οτι εχω καταλαβει…ARE YOU MAKING FUN OF ME???

Μη το ξαναπεις αυτο

[-X και ποιος ο λογος παρακαλω???

Βγαλανε νεο σινγκλακι…τσεκαρετε το…μαμαει…Whiskey hangover!!!

μαλακιουλα

οντως δεν ειναι και “το” κομματι εχουν βγαλει πολυ καλυτερα…αλλα ηταν πολυ βιαστικο…ελπιζουμε το αλμπουμ να εχει καλυτερα κομματακια 8)

επειδη βαριεμαι και δεν εχω τι αλλο να κανω…ας το ανοιξουμε και αυτο…
P.S ελπιζω να μην ειμαι ο μονος που θα ψηφισει

Ειχα ακουσει ενα κομματι τους στο Mtv τυχαια. Σαν μουσικη του κατς μου φανηκε. Ξες, αυτο το “αθλημα” με τον Ματσο Μαν και τον Χαλκ Χογκαν. Ωπα κατσε, με πηγες πολυ πισω τωρα. Υπαρχει ακομη το κατς ε;
Ψηφιζω το IV επειδη εχει ψαγμενο τιτλο.

έχω ακούσει awake και Faceless, μετριούτσικα μου φάνηκαν, αλλά δίνω Faceless επειδή έχει την υπερκομματάρα I Stand Alone.

lol kats…καλυτερα να το ελεγες wrestling…οταν ακουω κατς μου ερχεται στο μυαλο ο μασκοφορος Βεγγος…
αφου ψηφισες IV πως δεν εχει κανενα vote?:S …και το faceless 2?περιεργα πραματα…

εγω ειμαι φαν godsmack!! εγω ψηφισα Faceless αν και τα αλλα τους αλμπουμ εχουν πιο καλες κριτικες εμενα αυτο το αλμπουμ με ποροσε με την παρτη τους!!
:respect: Sully Erna…

awake
πολυ ωραιο κομματι το ομονυμο. γενικα καλος και ο δισκος.

Εγώ ψηφίζω το πρώτο.

Δε θυμάμαι γιατί. Έχω καιρό να τ’ ακούσω.
Μ’ αρέσουν πάντως.