Guns Ν' Roses

Οι Guns μόνο μπύρες.

Νοτ…

Φίλε είτε κάνεις δηλώσεις στο ΝΜΕ και φωτογραφίζεσαι κιόλας για να το αντιγράψουν μετά και τα άλλα σάητ, είτε δε μας ενδιαφέρει η άποψή σου.

Κατάλαβες?

χμ αν και στην αρχη αμφεβαλλα λιγο να γραψω καθως ειμαι υπο την επιτηρηση του φιλτατου κρισπ,

θελω να πω καταρχας οτι το τοπικ αυτο ειναι για αυτους που εχουν εμπαθεια στους guns και φυσικο ειναι να γραφεις και το παραμικρο για αυτους και δε καταλαβαινω προς τι το στοιχειο της απολυτοτητας.

οταν δε θες να διαβασεις, να ασχοληθεις με τους guns ,δεν ασχολεισαι να ανοιξεις και το τοπικ να διαβασεις ,ποσο μαλλον να γραψεις.

καποιοι γουσταρουν axl και το δηλωνουν…απο κει και περα τι…?

Φίλε, αν εννοούσες “συμπάθεια” έχει καλώς…

Αν όχι, τότε όποιος έχει εμπάθεια με GnR, δεν έχει νόημα να γράψει εδώ, αλλά να σχολιάσει πιθανώς κάτω από κάποιο άρθρο…Εγώ δεν γουστάρω πχ sepultura…αυτό σημαίνει ότι θα μπαίνω κάθε μέρα και θα κράζω στο αντίστοιχο thread? Δεν έχει νόημα αυτό! #-o

Φίλε montecristo,
τσέκαρε τις πηγές…η"είδηση" αυτή αναπαράχθηκε ανελέητα από όλα τα μουσικά site “ειδήσεων” - όπως και το κάθε τί που αφορά κράξιμο στον Axl - ξεκινώντας όμως από υπάλληλο security της αρένας! Τσέκαρέ το…
Υπάρχει κόσμος που είναι σε ΚΑΘΕ συναυλία και τέτοιο πράγμα δεν έπαιξε ποτέ…

κντουννγκ!

και φυσικα συμπαθεια.

Το που κανω δηλωσεις κ που φωτογραφιζομαι ειναι δικο μου θεμα #-o:lol:

Για το αλλο που αναφερεις αν δεν σε ενδιαφερει η αποψη μου γιατι απαντας???

υγ : Εκπροσωπεις καποιους? Γιατι βλεπω χρησιμοποιεις πληθυντικο.

Ήταν ειρωνικό δικέ μου, με το μέρος σου είμαι.

Εντάξει φίλε μου.
My mistake:p

Να 'ταν και το μοναδικο φιδεμποριο των τελευταιων ημερων…
Εδω βγαλανε οτι αδειασε η MEN Arena στο Μαντσεστερ πριν να τελειωσουν. Και εγω που ημουν ρε παιδια? Πιτα ημουν και εβλεπα τους 1000 για 8000??? :lol:

  1. για αρχή δεν έχω θέμα με γκανς. για το ρόκιν, ό,τι και να γράψουμε για τον αξλ θα πουλήσει, κακό ή καλό. άρα “θέμα” να αναπαράγουμε κακές ειδήσεις, δεν έχουμε. :roll:

  2. μπορεί να είναι κ φιδιά, δεν αντιλέγω. δεν μπορείς να το ξέρεις και από την στιγμή που βγήκε εκεί έξω, αλλά κάνείς δεν βγήκε να το διαψεύσει, ε είναι είδηση. εκτός αν θες να πεις ότι επειδή 5 φορουμίτες του ρόκιν ξέρουν καλύτερα, κάτι δεν συνέβη. ο κόσμος που είναι σε ΚΑΘΕ συναυλία, δεν μπορώ να έχω πληροφορίες ότι κάθεται δίπλα στους σεκιουριτάδες κ τσεκάρει 1-1 τα άτομα που μπαίνουν μέσα.

προσωπικά, περισσότερο πιστεύω ότι μπορεί να ήταν πχ καψώνι ενός σεκιουριτά σε κανένα οπαδό, παρά επίσημη οδηγία. αλλά το γεγονός κ μόνο ότι συνέβη κ πολλοί το πιστεύουν, δείχνει πράγματα για τον αξλ. ενα νεό του στυλ “ο χετφιλδ απαγορεύει τα μπλουζάκια μεγκαντεθ” δεν θα θεωρούνταν σοβαρό ούτε 3’’.

φίλε montecristo,

δεν υποννόησα ποτέ ότι το rocking μπήκε στην διαδικασία να αναπαράγει κακές ειδήσεις έτσι γιατί…γουστάρει! Ή ότι έχει κάποιο θέμα με τους GnR! Στο λέω και εγώ, ότι αν είχα site δικό μου, και έβλεπα την είδηση σε όλα τα διεθνή site ειδήσεων, θα την έβαζα κι εγώ!

αυμφωνώ, απλά ήταν μια “είδηση” που δεν διασταυρώθηκε από αυτούς που έπρεπε, και πήραν στον λαιμό τους όλους τους άλλους. ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ότι δεν συνέβηκε, απλά δεν έχω την δύναμε του NMe, του Blamermouth κτλ για να το αποδείξω…Και πίστεψέ με, κανείς στο camp των GnR εδώ και χρόνια δεν μπαίνει στην διαδικασία να διαψεύδει τέτοιες ειδήσεις

Αυτό ισχύει και δυστυχώς είναι “λάθος” των GnR. Έχουν την άποψη “δεν ασχολούμαστε” και έτσι αναπαράγεται η κάθε παπαριά. Δεν υπάρχει από πίσω τους κανένα management που να “μισθώνει” δημοσιογράφους και media για promotion - δες τι γίνεται με τον slash πχ που στα media κάνει ότι γουστάρει και κανείς δεν γράφει γι αυτόν άσχημη λέξη(έμαθε κανείς πχ ότι πήγε να πεθάνει για ΑΛΛΗ μια φορά από overdose πρόσφατα?) …Επιλογές είναι αυτές…

fair enough, εμένα με πείθεις.

απλά είναι μεγάλο θέμα για να το αγνοήσουμε

Οταν εχεις πικρη πειρα, και πραγματικα ΝΟΙΑΖΕΣΕ για τους οπαδους σου
στο 3ο λεπτο

Ελα ρε Αξλ θεε…και περαν απο το σκηνικο με το “ενα βημα πισω” που ειναι ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ που το κανει, φωνητικα τον βλεπω μια χαρα, ενω και σε θεμα φυσικης καταστασης, πλεον δεν δειχνει σαν γουρουνι…

ωραίος!

χαχα χα χα χα χα χα!!! :lol::lol:

παντα εβρησκα εντελως κακογουστα αυτα τα φιλμακια με τις πλαστελινες

Ειναι κακογουστο αλλα το συγκεκριμενο ειχε καποιες καλες ατακες…
Τελος παντων . Διαβασε κανεις την αυτοβιογραφια του Slash ; Αξιζει να το παρει κανεις;

Ειναι στα επιπεδα της αυτοβιογραφιας του Anthony Kiedis ;

τι εννοεις στα επιπεδα?

οτι οι 150 απο τις 200 σελιδες μιλανε για περιπετειες απο εθισμους :smiley: