Guns Ν' Roses

Εισαι ωραιος !!!

Με αφορμη αυτο, http://www.rocking.gr/news/O_Axl_Rose_katigorei_ton_Slash_gia_sampotaz/15550/

εδω ειναι ολοκληρη η συνεντευξη του Axl
http://www.heretodaygonetohell.com/board/index.php?topic=65205.0

Ειναι λιγο μεγαλη…αλλα λεει πολλα και διαφορα

Τωρα οι GNR ειναι στην Αυστραλια με special guests ΖΖTOP. Για να δουμε θα εχουμε κανενα καλο jam στα live

CA: Can we expect new music from GN’R in 2013 by chance?

AR: I can give you a definite maybe.

Προσπερνωντας το ξεκατινιασμα με τον Slash(ακομα τρωγοντε ρε πουστημ:p),αναπτερωθηκαν οι ελπιδες για νεο υλικο,διοτι ειναι αλλο να σου λεει ο Axl sometime soon και αλλο να σου λεει definite maybe.:stuck_out_tongue:

Σε αυτα που λεει για τον Slash Και τον τοτε μανατσερ τους , υποθετω οτι η αληθεια ειναι καπου στη μεση , οπως στις περισσοτερες καταστασεις σε αυτη τη ζωη…

Αυτο ομως δεν κανει τον ιδιο τον Axl να φταιει λιγοτερο για τις αργοποριες και τις φλασιες που ετρωγε σε βαρος του κοινου που ειχε πληρωσει εισιτηριο για να τους δει σε καποια συναυλια τους, τοτε…

Και πολυ γουσταρω να ακουσω καποια στιγμη σχετικα συντομα καινουργιο υλικο απο τη μπαντα…

Guns n Roses Melbourne March 17 Aussie

:p:p

αμάν!

facepalm #-o

Flickin’ Nuts off … Guns N’ Roses Melbourne

http://vimeo.com/64868059 :p:p

Αντι να φερνει τον bach καθε φορα,ειπε να κανει μια αλλαγη ο Axl.Τωρα κ σε βιντεο η φαση με το γκομενα…

Οχι οτι ενδιαφερει και πολλους :p, αλλα Going Down :wink:

Tι εννοεις ;

leakare ενα νεο τραγουδι των GNR το Going Down…
“Ξεραμε” για αυτο το τραγουδι εδω και καιρο και πριν απο 3-4 μερες leakare .
Τα φωνητικα τα εχει αναλαβει ο Tommy Stinson και τα back o Axl.
Δεν θα πω εαν ειναι καλο ή κακο γιατι το ακουσα ελαχιστα και τωρα το εχουν βγαλει απο το utube . Το μονο που θα πω ειναι οτι θα μπορουσε να ειναι το νουμερο 2 σε ενα album οπως ηταν τα Dust N’ Bones ,14 Years

Επιπροσθετα ειχαμε 2 remix του Better , ενα by bbfoot και ενα by DJ Ashba αλλα επικεντρωνομαστε στο καινουριο τραγουδι:wink:

link Θελουμε για ολα αυτα που λες !

Τα εχουν βγαλει τωρα, αλλα αργα ή γρηγορα θα εμφανιστουν παλι:?

Για το Going Down το μονο προσθετο που βρηκα ειναι αυτα:

The intro to Goin’ Down is written and performed by BBF and Robin. The high riff is Ron, the other is Robin Finck!
Going down also features Buckethead (at the end), but Ron plays the majority of the lead/rhythm licks

Αντε , τωρα που καποιος ενδιαφερθηκε και λιγο για τους GNR :p, ας πω μερικα πραγματα… Υπαρχουν καπου εξω καμια 10αρια τραγουδια… Μερικα ειναι remixes , μερικα ειναι τραγουδια του Chinese Democracy με νεο solo του DJ στο This I Love( και με νεα φωνητικα του Axl) , ενω υπαρχει και studio version του Silkworms και του Oh My God. A, υπαρχει και το Atlas Shrugged που ηταν να μπει στο Chinese , αλλα θα περνουσε το CD τα 74 λεπτα και δεν υπηρχε λογος να κυκλοφορησουν 2 CD για αυτον τον λογο…
Απο εδω και απο εκει , αυτο που εχω καταλαβει , ειναι οτι υπαρχουν ετοιμα αρκετα τραγουδια και “θεωρητικα” ενα νεο album θα μπορουσε να κυκλοφορησει και αυριο(που λεει ο λογος)…Μαλλον για το 2014 το βλεπω…
Ειναι/Ηταν ο bbfoot στην Κερκυρα για 1 βδομαδα και εκανε κατι master class …Χα, ετσι και ημουν εκει…:p:lol:

τα 79 λεπτα θα ξεπερνουσε …

Ωραια τα λες αλλα δωσε μας και κατι να ακουσουμε… αντε ντεεεεεεεεεεεεε :smiley:

Δεν εχω τιποτα μανα μου :stuck_out_tongue:
Εχτες γυρισα απο διακοπες και ακουσα 2-3 φορες το Going Down και αυτο ήταν…
Ετσι ειχε γινει και πριν απο πολλα χρονια το 2008…15Αυγουστο, γυριζω απο διακοπες και τσουπ Shackler’s Revenge… Ε πρεπει να το ειχα ακουσει καμια 30 φορες τοτε:p
Και περα απο την πλακα, δεν εχω τιποτα απο leaks κτλ… Τα εχουν μονο αυτοι που τα εχουν:wink:

Ελα τωρα που γυριζει…
http://www.underthegunreview.net/2013/08/19/mysterious-guns-n-roses-song-going-down-leaks-stream-available/

Ωραιο το κομματι, θα προτιμουσα ομως περισσοτερο Αξλ. Αντε μηπως βγαλουν τιποτα

Συμφωνω και εγω. Ωραίο το κομμάτι και σε γνωριμους δρομους για Guns αλλα θα ήθελα περισσότερο Axl.

Να ρωτήσω κάτι. Τόσο χάλια πήγε το Chinese ; Γιατι ok δεν είχε σχεδον καθόλου προώθηση αλλα ήταν αρκετά καλο album. Θα μου πεις είχαν 17 χρόνια να κυκλοφορήσουν δικό τους υλικό αλλα νομίζω οτι ήταν πολυ καλο και οτι δεν απογοήτευσε …

Το Chinese ηταν αριστο, απλα με τοση αναμονη και κραξιμο που ειχαν φαει λογικο να μη γινει και τοσο αποδεκτο. Το μονο κακο του οτι ειναι μεγαλο σε διαρκεια, αν και δεν ειναι πολλα τα κομματια που θα ελεγα πως ειναι λιγα για GNR, το Shackler’s Revenge ειναι το μονο που δε μου αρεσει. Συν οτι τα περισσοτερα καλα του κομματια ειναι μαζεμενα απ το Scraped κι υστερα, ως δευτερο μισο μου φαινεται πολυ πιο δεμενο σε ροη.

Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι στο Link που μας εδωσε ο gore στην εισαγωγη του κειμενου κραζει το Chinese Και πραγματικα δεν αξιζει τετοια απαξιωση …