Guns Ν' Roses

Των κακών, εμείς είμαστε οι καλοί! :har: :wink:

Μιληστε λιγο για guns ρε, τα leaks τα ακουσατε?:-s Αυτες οι ηχογραφησεις του axl προ guns εποχη
τι ακριβως ειναι? Gigatron εχεις ακουσει τα leaks του μαιου απο twat, chinese democracy, the blues ,
madagascar,better, irs… αυτα ειναι νομιζω μπορει να ξεχασα και κανενα. Θα βγει καποιος και θα πει
“13 ολοκληρα χρονια για το irs??? η το the blues??? τοσα λεφτα ξοδευτηκαν για αυτα???”.
Πειτε τεσπα οσοι εχετε ακουσει τι εντυπωσεις σας δημιουργουν τα “νεα” κομματια, τι νομιζετε οτι προσπαθει να κανει ο axl? Το better παντως ειναι πολυ μοντερο τραγουδι.To twat εχει ωραιο σολο.

Για πες! :slight_smile:

Ναι τα ακουσα.
Το chinese democrasy μ αρεσε περισσοτερο απο ολα θα λεγα. εχει ωραια εισαωγη και μετα ειναιακομα καλυτερο.
Το better που εως τωρα ηταν τ αγαπημενο μου μ αρεσει πολυ. Εχουν γινει καποια γεμισματα αλλα οκ. Το there was a time πολυ διαφορετκο θα λεγα. Αλλα ωραιο. Μ αρεσε.
Το the blues γενικως δεν με τρελαινε τωρα κατι γινεται…
Το irs ειναι λιγο διαφορετικο, οκ…
Το Madagascar παντα μ αρεσε… Δεν μου φαινεται διαφορετικο.

Το chinese democracy οταν το ειχα ακουσει απο τα πρωτα leaks με κακη ποιοτητα μου φανηκε απαισιο, αλλα μολις ακουσα το πιο προσφατο leak αλλαξα τελειως γνωμη. Το better μου αρεσει αρκετα , εχει ωραιο κοψιμο.Στο twat με εχει εντυπωσιασει το scream του axl προς το τελος, οπως και το αντιστοιχο scream στο chinese. To blues απλα οκ, το madagascar μου αρεσει κι αυτο αρκετα θα ελεγα. Το irs ειναι το μονο που δεν μου κανει κλικ ειτε σαν riffs και γενικα πολυ μπερδεμενο track. Διακρινω κατι μοντερνο στα τραγουδια αυτα, δλδ ο axl οντως προσπαθει να κανει κατι εντελως διαφορετικο, τωρα αν θα του βγει ενας θεος ξερει. To κακο μεχρι στιγμης που εχω παρατηρησει ειναι οτι τα νεα κομματια live δεν ακουγονται και πολυ καλα.

Και να προσθεσω κατι ψιλοασχετο, οπως και να το κανουμε η συγκριση velvet με guns ειναι αναποφευκτη, απο το νεο δισκο των velvet που ακουσα 1-2 κομματια παλι δεν μου αρεσανε οι velvet,
ο weiland χαλαει ολη τη δουλεια με τη φωνη του και το στυλ του. Ο σλας καλα σολο αλλα κατι λειπει ρε γμ λες και προσπαθει να βγαλει απο πανω του την ταμπελα που τον κυνηγαει τοσα χρονια “guns n roses.”

HUGE GN’R Article In “Classic Rock” Magazine, Celebrating 20th Anniversary of AFD

In depth article and snippets of interviews with band members!

Also article about Velvet Revolver and the release of Libertad. Slash comments on his GN’R days too!

+http://www.mygnrforum.com/index.php?showtopic=95674&st=30

Απο mygnrforum.com

Που θα τα βρω ολα αυτα??:-k

Με λιγο ψαξιμο στο youtube γιατι μολις ειχαν βγει, μετα απο λιγο ολα τα gnr sites/forums διαγραψανε τα link και
ετσι δεν…:?

Την γνώμη μου την έχω πει εδώ:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=125996&postcount=251

Οι Rapidfire ήταν η μπάντα του Axl στις αρχές του 1983, πριν σχηματίσει με τον Izzy τους Rose (και μετέπειτα Hollywood Rose)! 8)

Είχαν ηχογραφήσει ένα 5-track demo-tape τον Μάιο της ίδιας χρονιάς και σύντομα διαλύθηκαν! :roll:

Ο κιθαρίστας Kevin Lawrence σκοπεύει να το κυκλοφορήσει σύντομα! :wink:

Απ 'αυτα που ακουσα μονο το Chinese Democrasy, το There Was Time και το Madagascar μου αρεσαν… Αυτο που με ενοχλησε βεβαια ειναι τα πολλα samples που εχει βαλει…

[I]Παπούτσια tribute στους GN’R από την Nike!!!

Με μήνα κυκλοφορίας τον Νοέμβριο, η Nike θα διαθέσει στο αγοραστικό κοινό ένα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια ως tribute στους Guns N’ Roses και το τραγούδι τους “November Rain”. Τα παπούτσια μέσα στην σόλα θα περιέχουν ζωγραφισμένη μια κοπέλα σε ένα φέρετρο (όπως στο video clip του τραγουδιού), και η γλώσσα θα έχει μια ζωγραφιά που θα θυμίζει Guns N’ Roses[/I]
www.gnr.gr

Τι λε ρε μεγαλε?:lol: 8O

:? :? :-s

#-o #-o #-o #-o #-o

Τι μαλακιες βγαινουνε ρε??

Αυτό είναι νέο Μαρτίου… :-k

http://www.nikeskateboarding.org/index.php/2007/03/26/guns-n-roses-sb-mids-november/

Αnyway, σας υποχρέωσε κανείς να τα αγοράσετε; :-k

Οι συλλέκτες βρήκαν ήδη την καινούργια φθινοπωρινή αγορά τους πάντως! :wink: 8)

Aν και το απόλυτο GN’ R shoe είναι αυτό: :bow:

Οχι , απλα αμα εχεις μπλουζα GNR, καπελο GNR, παιρνεις και παπουτσακια GNR… μετα εισαι κομπλε!:lol: :lol: Τιποτα σε στυλ chinese democracy θα βγαλουν…?:stuck_out_tongue:

Υπάρχουν ήδη άπειρα! :wink:

http://gnr.netcentrixllc.com/

δεν εχεις και αδικο…ευκαιρια ψαχνουν να εκμεταλλευθουν τον κοσμο…απο την αλλη οπως λεει και ο Maiden1979 δεν μας υποχρεωνει κανεις να τα παρουμε…αλλα συγνωμη επισημη κυκλοφορια ειναι…εγω στη θεση του axl δεν θα επετρεπα κατι τετοιο…ακους εκει παπουτσια nike…ελεος μια στο παρτυ της versace,και η δηλωση της"ο axl ειναι ενα ατομο που του αρεσει πολυ η μοδα",τωρα αυτο…τι να πω δεν ξερω…:-s [-X

Ας βγάλει το Chinese Democracy, ας είναι αντάξιο του παρελθόντος και ας κάνει ότι τέτοιες κινήσεις θέλει. Εγώ κοιτάω τη μουσική. Για το merchandise δεν είμαι και από τα πιο κολλημένα άτομα και όπως πολύ σωστά ειπώθηκε κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να το “τιμήσει”.

poly kaloi…
Makari osoi exoun apomeinei apo ta palia wraia xronia na tan san ki aytous.mono ayto :slight_smile:

Ειναι αρκετα καλο συγκροτημα με καλα τραγουδια:)

Είναι απο τα κορυφαία συγκροτήματα που έβγαλε η μουσική μας.
Ο όρος της αλητείας και του rock τρόπου ζωής…απλά γαμάτοι !!!