Guns Ν' Roses

Γουατεβερ ίδιο μπαμπά έχουν όλοι :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Τον lemmy εννοεις?:joy:

O slash,απο solo καριερα εκανε και αυτος κατι μαλακιες δεν μπορεις να πεις,οι VR απο οτι φανηκε ηταν ενα προτζεκτ που στηθηκε στο ποδι χωρις γερες βασεις με ενα πολυ καλο ντεμπουτο και ενα μετριοαδιαφορο δευτερο album,εφυγε ο weiland,ξαναγυρισε,μετα “εφυγε” για τον ουρανο και ουσιαστικα τα παρατησε ο Slash μην βλεποντας προοπτικη.

Παπαριες του στυλ paradise city με cypress hill και scom με fergie που δειχνει οτι ψιλομαλακιστηκε εκεινη την περιοδο,μεχρι να βρεθει ο Myles Kennedy και με τους conspirators να στησουν ενα καλο line up που εβγαλε και καλο DVD,το made in stoke.

Για τον μπακετχεντ που εχει βγαλει 270 δισκους ξερω γω,πραγματι εχει βγαλει καποιο καλο υλικο,με χαλανε τα ψευτικα ηλεκτρικα τυμπανα που χρησιμοποιει,θα μπορουσε να εχει καποιον drummer αλλα που καιρος για εξοδα.:yum:

είχα κάτι πιο παλιό κατά νου, αλλά κι αυτός μου κάνει μια χαρά :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

πιον λες εχω περιεργεια ??:stuck_out_tongue:

Chuck Berry

4 Likes

Δεν μπορώ παρά να κάνω like σε αναφορά στον Chuck Berry εννοείται

Εγώ σαν τεράστιο influence για όλο το ροκ ν ρολ και το ροκ , θεωρώ τον Robert Johnson

one way or another , κάπου εκεί είναι οι ρίζες της μουσικής που γουστάρουμε .

οποιονδήποτε μεγάλο εκείνης της εποχής κι αν βάλουμε , όπως και του ροκ ν ρολ , σωστό θα είναι .

Σύμφωνο απόλυτα ειδικά O Berry ήταν μεγάλη επιρροή για τους Ac dc και πιο πολύ για τον Angus

http://straightonmusic.com/2017/09/nea-kithara-apo-thn-gibson-me-thn-ypografh-toy-slash/

1 Like

26 Χρόνια :heart_eyes:

4 Likes

Καλό Μήνα :slight_smile:

2 Likes

9 χρόνια

24 χρόνια

3 Likes

Σαν Σήμερα το 1988…

2 Likes

Χτες όμως δεν σε είδα να βάζεις το Cliff’em All! :stuck_out_tongue:

2 Likes

Χεχε έχεις δίκιο λάθος μου :smiley:

1 Like

Όλοι έχουμε δικαίωμα στο λάθος! :smile:

By the way … φοβερό EP

2 Likes

Indeed :wink:

1 Like

Μάλιστα…Το είδαμε και αυτό σε αυτή την περιοδεία…
Χτες στο Forum του LA οι GN’R έδωσαν το μεγαλύτερο του σε διάρκεια σετ ever, πάνω από 4 ώρες!!!
https://www.setlist.fm/setlist/guns-n-roses/2017/the-forum-inglewood-ca-33e020b1.html
:gun::gun::gun:+:rose::rose::rose:
Ρε φέρτε τους με κάνα 50άρικο εισιτήριο να γεμίσουμε το ΟΑΚΑ λέμε!!!

3 Likes

50 οχι … Αλλα πχ στη Πολωνια τα πιο φτηνα δεν ηταν και πολυ πιο ακριβα.

Μλκες τι κάνουν αυτοί, τι 4 ώρες γαμώ το κέρατό μου!

2 Likes

Γ@μ@τ@…!!!
Και η μεγαλύτερη πλάκα είναι ότι τα κάνουν τώρα που είναι και καθαροί (θεωρητικά πάντα:sweat_smile:)

1 Like