Guns Ν' Roses

Εχουν αρκετα covers,αδικαιολογητα ισως,ας μαθει το set me free,το falling to pieces,το the last fight,το let it roll,το sucker train blues,come on come in,Nothing To Say, Guns N Velvet,Guns n DC,New GN’R,Guns N Conspirators,τα παντα ολα.:joy: Yλικο υπαρχει απο παντου.

Παιξε ενα perfect crime να τρελαθουν ολοι,go fucking crazy.

Επεστρεψα απο Βερολινο.στα ντραμς δεν μου εκανε εντυπωση κατι.η μπαντα βγηκε με το so easy κ ο Axl εχασε τη μπαλα,εχανε ανασες,οπως κ το mr brownstone και welcome to the jungle.αργότερα το πραγμα ισορροπησε αλλα τα σολο του Slash κανουν μπαμ οτι προσπαθουν να δωσουν ανασες στον Axl.κατα τ αλλα ονειρο ζωης το να τους βλέπεις παρεα να ακους rocket queen και να σολαρει ο αρχοντας.το coma μου ελειψε κ εμενα πολυ ρε γαμωτο.κ ενα think about you αν κ ηξερα οτι δεν…

Πολλα γερμανικα reviews λενε παντως οτι ο ηχος ηταν χαλια σχεδον, μονο αρκετα μπροστα καλος και οτι ο Αξλ ζοριζοταν πολυ. Νταξει 2 χρονια περιοδεια με 3ωρα σετ ειναι πλεον δυσκολα, ελπιζω σε καμια περιοδεια σε κλειστα καποια στιγμη

Αυτο σκεφτομουν κ εγω,τι τα θελετε τα 3ωρα κ τις διασκευες,αφου δε μπορει.παιξτε 15 τραγουδακια ωραια κ καλα

Οχι. Τους θελουμε να ειναι της υπερβολης.

1 Like

Υπερβολή το 3ωρο

1 Like

Izzy Stradlin Talks Skipping Guns N’ Roses Reunion

“The current GnR tour has been a great success for the guys,” Stradlin said. “My non-participation was simply not being able to reach a happy middle ground through the negotiation process. That’s life, sometimes things don’t work out.”

Ε ρε Izzy,ε ρε Izzy…

I found the guitar pick :grin::heart:

6 Likes

Like για τα ωραία νύχια (εντάξει και η πένα καλή είναι)

1 Like

Like για την πατεριτσα

4 Likes

poli Sabbath me Bill Ward fasi mou 8umizei auto. siga min i8ele o Axl na moirastei ta moiria kai me allo ena melos. alli Sharon apo do.

κι εγώ γι αυτό έδωσα :love_you_gesture::love_you_gesture::love_you_gesture:

3 Likes

Metal Hammer Greece :sunglasses:

1 Like

Εδώ πήγες με την πατερίτσα να δείς τους G’n’R, ποιο Metal Ηammer τώρα… (το νύχι πάντως το είδα λίγο φθαρμένο - θα μου πεις, πέρασε και κακουχίες στο live!)

1 Like

palia sto Texas to 73 itan the most dangerous band in the world but not anymore.

1 Like

χαχαχαχα :grin: :yum: :sunglasses:

That was cool :sunglasses: Εντωμεταξύ φαίνομαι στο βίντεο χαχαχα :grin:

1 Like

και πολύ πιθανό να ακούγεσαι κιόλας γιατί το αυτί μου έπιασε μπόλικες γυναικείες τσιρίδες

1 Like

Χαχαχα εννοείται :rofl: Axl!!! :heart_eyes: :blush:

1 Like

Εν τω μεταξύ, ο παλμός του κοινού είναι το λιγότερο καταιγιστικός! Τράβαγε ο άλλος βίντεο από τις πρώτες σειρές και ούτε που κουνήθηκε καθόλου - και ποιος να τον κουνήσει άλλωστε, αφού οι μισοί από τους θεατές την ίδια δουλειά κάνανε!
Τέτοιο ξεκούραστο μεροκάματο οι σεκιουριτάδες πρέπει να είχαν καιρό να βγάλουν!

3 Likes