Guns Ν' Roses

Εγώ ήμουνα δεύτερη σειρά και οι μπροστινοί στο κάγκελο όλο βίντεο βγάζανε! Έλεος!!

2 Likes

Έτσι δεν βλέπεις live

Να ρωτήσω κάτι; Ουσιαστικά δηλαδή ήσουνα μπροστά στη σκηνή. Η ένταση του ήχου τόσο μπροστά πώς ήταν; Βουίζανε τα αυτιά σου μετά τη συναυλία ή όλα καλά;

1 Like

Ο ήχος μπροστά ήταν πάρα πολύ καλός :slight_smile:

First time live since June 22, 1987…:heart_eyes:

Οι greta van fleet ήταν καλοί?

1 Like

Δεν είχα ιδέα ποιοι ήταν αλλά μου άρεσαν πολύ!!!

2 Likes

εκεί που του λέει “he’s really young” και απαντά ο τιτάνας “i hate him” σε φάση " να 'χα τα χρόνια του " :joy: . Τι να κάνουμε κανείς δεν νίκησε τον χρόνο ρε μπαρμπα Ρομπερτ

Καλή μπάντα οι greta van fleet . Βασικά εξοργιστικά καλοί αν αναλογιστούμε την ηλικία τους . Σε αυτό το “ύφος” βέβαια ψηφίζω Rival Sons

κάποιος στα σχόλια του Highway Tune ανέφερε και μια άλλη μπαντούλα ( καμία σχέση η μουσική τους ) . Fire Tiger

εγώ ανατρίχιασα ομολογώ . Βγαλμένοι απ τα πιο υγρά όνειρα 80’s ποπ ροκ δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω γιατί δεν είμαι σχετικός με αυτή τη μουσική . Αν δεν το είχα τσεκάρει , δεν θα πίστευα ποτέ ότι είναι μπάντα του σήμερα

2 Likes

Και μονο που μιλαει ο Plant για αυτη την μπαντα ειναι ηδη πολλα

1 Like

xθες μπηκε coma(την τυχη μου),you could be mine και dont cry

2 Likes

Ε αφου λεμε βαζουνε οσο προχωραει η περιοδεια

2 Likes

Ευτυχως τα ακουσα ηδη :grin:

1 Like

ωραιος ο Αxl

κακη βραδια το βερολινο μαλλον

From Hollywood, Guns N’ Roses :heart_eyes:

Το solo του rocket queen που κανει με τους conspirators ειναι καλυτερο,το προτιμω απο την version με το talk box.:thinking:

Πρεπει να τα σπασανε στο Download Festival,ετσι γραφουν τα reviews,καμια σχεση με την υποτονικη αρχη στο berlin,το slither το στρωσε καλυτερα ο Axl,σαφως πιο δουλεμενο στη φωνη του,ηχος χωρις προβληματα.

Θελω να ακουσω ενα IRS αλλα εχει να το πιασει απο το 2006,εχει τρελα σολιδια το συγκεκριμενο και μια δυνατη τσιριδα στο τελος πριν μπει το σολο.

χαχαχα :grin:

7 Likes

συνεχης πονος στο φαμιλυ αυτες τις μερες

"Οι Guns N’ Roses έσπασαν ρεκόρ προσέλευσης των Metallica στη Σουηδία

Κατά τη διάρκεια της περιοδείας τους, Not In This Lifetime, η οποία είχε ξεκινήσει ήδη από τον Απρίλη του 2016, οι Guns N’ Roses έσπασαν ένα ακόμη ρεκόρ.

Αυτή τη φορά, όπως μεταδίδει το IQ Magazine, έκαναν ρεκόρ προσέλευσης για rock/metal συναυλία στο στάδιο Ullevi στη Σουηδία, αφού στις 21 Ιουλίου 2018 έπαιξαν μπροστά σε 64.289 άτομα, σπάζοντας το ρεκόρ που κατείχαν οι Metallica από το 2015, οι οποίοι τότε είχαν συγκεντρώσει 63.036 θεατές σε δικιά τους συναυλία. Η διαφορά είναι αρκετά μικρή, αλλά αρκετή ώστε να τους ανεβάσει στη πρώτη θέση."

:grinning::joy:

3 Likes

Είχε snakepit τότε και μας περιόρισε, επιφυλασσόμεθα για το μέλλον…

4 Likes

Και οι Maiden έκαναν 2 sold out συναυλίες το 2005 και το 2008.Δεν βλεπω να τους αναφέρει το άρθρο