Ο Gus G ειναι ο νέος κιθαριστας του Ozzy!

:metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal:

Σημερα 22 αυγουστου θα κανει ντεμπουτο σε show στην καλιφορνια.μαγκας κ εις ανωτερα…

Είμεθα εθνικά υπερήφανοι.

τωρα που εγινε ενα με τον πατο μονο ανωτερα μπορει να παει:p του το ευχομαι ολοψυχα γιατι με τον οζζυ…[-X

Στην Καλιφόρνια? Έξοχα!
Θέλουμε γκεστ εμφάνιση από Shasha Grey για να τους δείξουμε τους φλωροαμερικάνους τι μπορεί να κάνει η λεβεντογέννα Ελλάς!

Μην πω να σκάσει και Γκάλης να τους χαζέψει όλους κι εμείς να προσκυνάμε!

Μπράβο στο συνονόματο. “Και εις ανώτερα” δεν έχει.
Ανώτερα είναι μόνο άμα είσαι αριστερόχειρας με το πιο γαμημένα χιέβι μουστάκι του πλανήτη!

Η μοναδική φωτο μου με μέλος μπάντας έγινε πιο σημαντική :b

Το ανακοίνωσε κι επίσημα.

Ozzy will be performing at the Anaheim Convention Center as part of the closing ceremonies at BizzCon '09. However, Due to Zakk Wylde’s current touring committments with Black Label Society And Mike Bordin’s ongoing reunion tour with Faith No More, Ozzy will be playing with guitarist, Gus G, and drummer, Tommy Clueftos for this special performance. They will be joining current Osbourne band members, Blasko (bass) and Adam Wakeman (keyboards). Ozzy loves the challenge of working with new musicians and is enjoying the sound and energy that this band has been producing in rehearsals this week. Catch Ozzy’s performance as part of DirecTV’s pay-per-view airing of BlizzCon '09, which is also available as an internet stream from www.blizzcon.com.

αν και δεν μου φαίνεται για μόνιμη κατάσταση…

Εχω φωτογραφια με την αγαπημενη Shasha με μπλουζα των τρισμεγιστων AC DC…Μετα απο αυτο την λατρεψα την κοπελα…

On Topic: Ουτε εμενα μου φαινεται για μονιμο, αλλα ποιος ξερει…Αν ισχυσει παντως θα εχω ενα ακομα λογο να θελω να δω Ozzy solo…

Ναι,ακουγοταν καιρο.Και δεν ειναι επειδη ο Zakk εχει υποχρεωσεις.Ο Οζ ειχε πει οτι ηθελε αλλον κιθαριστα γιατι κατεληξε να ακουγεται ο ιδιος σαν τους BLS

σαν ονομα MC μου φανηκε στον τιτλο:oops:

Ο Gus G ηταν ιδρυτικο μελος των Terror X Crew

μπραβο στον gus.τωρα να ευχηθουμε ολοι να δουμε τον οζζυ σολο εδω καθως ειμαστες πιο κοντα απο ποτε.

Μόνιμη-ξεμόνιμη κατάσταση, χίλια μπράβο στον Gus…

Μεγάλη υπόθεση για το παληκάρι μπράβο του! Αν θα είναι και στον επόμενο δίσκο του Οζζυ τότε περιμένω έναν τουλάχιστον διαφορετικό δίσκο από αυτά που μας έχει συνηθίσει ο θείος…

κάτι που δεν ήξερα…
μπράβο του πάντως!!!

Γνωρίζοντας οτι ο Όζζυ κάνει πάντα εκπληκτικες συνεργασίες,αυτο είναι πάρα πολυ σημαντικό για μας τους Ελληναραδες.Μπραβο μεγάλε GUS!!! Aντε και σε καλύτερα!!! :smiley: :smiley:
Επιτέλους θ΄αποκτήσουμε κι εμείς λίγο κύρος!! :stuck_out_tongue:

εμεις οι ελληνες εχουμε κυρος σε αλλα πραγματα …

Καλά όχι και εθνικά περήφανοι :stuck_out_tongue: :lol:

Όσο και αν η μουσική που παίζει με αφήνει αδιάφορο, όντως είναι μεγάλη επιτυχία του που τελικά κατάφερε κάτι τέτοιο και δε μπορεί κανείς να το αμφισβητήσει αυτό. Συγχαρητήρια και πάντα τέτοια :slight_smile:

Ω, ναιιι!!! Το είδα πριν στο myspace!!! Aυτά είναιιιιι!!! :bow2::vibrate:

:respect:

Μπράβο στον Gus. Για να δούμε αν θα τον κρατήσει για τον δίσκο όμως… :-k