Ο Gus G ειναι ο νέος κιθαριστας του Ozzy!

gus καλη επιτυχια!!ευχομαι τα καλυτερα!!!

ετσι…καλυτερα να τραγουδαγε ο gus…ο ozzy μονο για μπουγελωμα ειναι πια…

Πάντως ο Gus G. ήταν ο πιό ικανός μόνο αν σκεφτείς όσους απέρριψε ο Ozzy στην οντισιόν του για να τον πάρει! :wink:

like who?:-k

Χθες είδα τον Κατσιόνη και συζητήσαμε για αυτό και για αυτό μιλάω άλλωστε… Αλλά είναι και λογική η σκέψη… Δεν θα πήγε μόνο ο Gus G. για τον Ozzy θα πήγαιναν σαφώς μεγάλα ονόματα…

Ζω για να δω και τον Κατσιονη στη μπαντα του Οζζι μαζι με τον Καραμητρουδη

Χοχοχοχοχο… Μπα τωρα με τους Outloud δυσκολο… :stuck_out_tongue:

και ο κόλλιας στα ντράμς ίσως? :stuck_out_tongue:

Τουλαχιστον αυτος θα αξιζε να ειναι εκει…:wink:

τι λες βρε χοκαμ…ο κολλιας δεν πουλαει στη Γιαπωνια

Πωωωωωωω μπραβο του! και εχει να διαδεχτει και ονοματαρες!

ενταξει, παρολο που παραδεχομαι την προωθηση στον gus, πιστευω πως το παλικαρι δουλεψε κι ανταμειφθηκε.
δεν ειναι ουτε ο malmsteen, ουτε ο petrucci, αλλα κατι ξερει ο ammott…
επισης ακουστε το descent into chaos των nightrage που παιζει κι ο gus και παρατηρηστε οτι το παιδι το κατεχει…
χαιρομαι πολυ για αυτη του την εξελιξη…και εις ανωτερα…

ζω για να δω τον οζζυ deathmetaller (kollias) με power riffares [καραμιτρουδης (αν το λεω καλά )] και τις μαλακιεσ του κατσιώνη !!! . ΕΠΟΣ απλά . Α και να πάρουμε και τον hannibal αφου το γ@μησαμε το θέμα στη φωνή !!!

δημιουργει ερωηματα το γεγονος οτι πηρε ολα τα μελη του Rob Zombie αποριπτοντας τον John 5(ο οποιος ΝΑΙ! πουλαει ΚΑΙ στην Ιαπωνια)και πηρε καποιον οχι τοσο γνωστο αλλα ναι μεν καλο (και δουλευταρα) κιθαριστα.(που πουλαει στην Ιαπωνια.)

Οπως και να χει το πραμα καλη συνεχεια ας του ευχηθουμε του παιδιου.

Ολα για την Ιαπωνια γινονται τελικα…

Κι εγω ειμαι περιεργος πως θα καταφερει να γραψει ο Gus τραγουδια στο υφος του Ozzy αλλα οπως και να χει δεν εχει να χασει και τιποτα η μουσικη ξερω γω.Το Black Rain μια μαλακιαρα ηταν,ο Ozzy εχει παρει το κατηφορο εδω και καιρο και δε νομιζω οτι πλεον υπαρχει καποιος που περιμενει απ αυτον να σωσει το metal ξερω γω η εστω να κυκλοφορησει κατι καλο.Οποτε big fucking deal,ανετος ο Gus:D

Εντωμεταξυ δε τον παω καν αλλα γουσταρω με τη φαση αν τελικα μεινει ως μονιμος.Αν ειχε αντικαταστησει καναν Randy θα ταν αλλιως αλλα παιρνει τη θεση της αλλης μεγαλης…“συμπαθειας” οποτε παλι ζμπουτσαμ:p

Μόνιμος δεν παίζει να μείνει με τίποτα…Ο Ζακ ήταν μεγάλος φαν του Randy και γιαυτό ήξερε να κάνει καλά την δουλειά του με τον Ozzy.Ο Gus δεν ξέρω τι επιρροές έχει αλλά σίγουρα δεν είναι καν κοντά στον Ζακ.Χαίρομαι που ένας έλληνας συνεργάζεται με έναν τόσο διάσημο στον χώρο καλλιτέχνη αλλά και με τους Firewind δεν ήταν και άγνωστος…Τα Γιαπωνεζάκια τον είχαν θεό!Τέσπα ας του ευχηθούμε καλή τύχη γιατί το έργο του είναι πολύ δύσκολο…

το μεταλ χαμμερ εχει συνεντευξη του gus g.διαβαστε τι λεει και ο ιδιος για το θεμα,αν μη τι αλλο εχει ενδιαφερον

Ας ειχαμε ολοι την τυχη να παιζουμε κιθαρα για τον Οζζυ ας ειναι και 90 χρονων ευγε στο παληκαρι και καλη επιτυχια να εχει

καλη του επιτυχια!να μας βγαλει ασπροπροσωπους!!!δυσκολο δρομος αλλα κατι τη γνωμη μου μπορει να τα καταφερει!!

Επειδη δεν διαβαζουμε χαμερ καποιοι,μηπως γινεται να κανεις μια περιληψη?