Ο Gus G ειναι ο νέος κιθαριστας του Ozzy!

Μπραβο για το παλικαρι.
Κριμα για τον Οζζυ.Το αλτσχαιμερ και η Σαρον το καναν το θαυμα παλι και μετα τον πατο του Black Rain καποιος θελει να πουλησει λιγακι στην Ιαπωνια και παλι.

Μια χαρα θα ειναι. Θα τον γυρισει σε πιο 80’ς (συγκριτικα με τωρα) καταστασεις.

Ρε’ σεις, και ο drummer είναι ελληνικής καταγωγής! Παίζει με τον Alice Cooper κατά καιρούς, νομίζω και με τον Rob Zombie.

Η συναυλία θα μεταδοθεί στην Αμερική και μέσω κάποιου pay per view καναλιού, λογικά θα κυκλοφορήσει βίντεο bootleg μέσω των γνωστών καναλιών

Βασικά η Σάρον μάλλον δεν ήθελε να έχει κάποιον με το ειδικό βάρος του Zakk να προσπαθεί να στρέψει τον Ozzy σε μία μουσική κατεύθυνση σαν των BLS…
Κακά τα ψέματα ένας δίσκος με κομμάτια σαν το Stillborn θα ήταν πολύ προτιμότερος από το Black Rain για τους περισσότερους από εμάς. :roll:

Έτσι ακριβώς νιώθω και εγώ για την φάση.
Και πάλι μπράβο στο παληκάρι, πραγματοποιεί σίγουρα ένα παιδικό του όνειρο.

8O8O8O

Αυτά είναι!
Θέλουμε και [B]Yanni /B στα πλήκτρα και ελληνικό τουρ να ξεχρεώσουμε για τόσα χρόνια που δεν ερχόταν εδώ!!!

Nαι. Και με support τον ακατανόμαστο, αν δεν είναι σε αποστολή σωτηρίας…:lol::lol::lol:

πολυ σωστο ποστ…
νταξ ομως το μπλακ ρεην δεν ηταν και τοσο πατος…:stuck_out_tongue:

Τι σαπόρτ; Ο ακατανόμαστος δεν παίζει σαπόρτ φίλε μου κάνει ντουέτα! :lol:
Φαντάσου π.χ. Changes με Ozzy-ακατανόμαστο: “Άιμ γκόόόιν θρούουου τσέηντζεεεεες” με νταλγκά στη φωνή και ανατολίτικα “τραβήγματα” στα φωνήεντα… :lol::lol:

Tα όσα είχε κάνει με τους Tull δεν θα είναι τπτ! :p:lol::lol:

Βίντεο από το σάουντσεκ με γκεστ έναν 9χρονο στη lead κιθάρα. Και ο Gus στη ρυθμική. Καλά ξεκινάμε!:smiley:

Aλλος υποψηφιος ηταν ο John 5.Μου κανει τρελη εντυπωση το να προτιμισει τον Gus apo ton John 5

προτείνουμε να αλλάξουμε τον τίτλο σε Ο Yuto Miyazawa ειναι ο νέος κιθαριστας του Ozzy!!!

Τί θεος!!!

και γαμω η κατασταση
all hail gus

Kαλά, μαλακίες λέμε. Θα είναι σε αποστολή σωτηρίας. Και έτσι (βαριά φωνή) έχασε μία μεγάλη ευκαιρία. Ο Ozzy…:frowning:

μπράβο του!
γιγαντιαίο άλμα
τι γίνεται όμως με τους firewind? λογικά μπαίνουν στον πάγο?

Δεν ξέρουμε ακόμα αν είναι μόνιμη η όλη φάση. Αίσθησή μου είναι ότι δεν είναι. Θα ήθελα να βγω ψεύτης.

και να μην ειναι μονιμος δεν πειραζει.κ μονο το γεγονος αρκει.

το οτι ειναι παιχταρας το ξεραμε,τωρα θα το μαθει κ ακομα περισσοτερος κοσμος.

μπραβο Gus.

μακαρι να ναι μονιμη κ μακαρι να κυκλοφορησουν κ καινουριο δισκακι για να περασουν κ απο τα μερη μας.θα ναι καλη φαση…

παντος με τον gus στην κιθαρα υπαρχουν παρα πολλες πιθανοτητες ο ozzy να ερθει στην ελλαδα για συναυλια

μόνο και μόνο αν σκεφτεί κανείς το μέγεθος του ονόματος του OZZY και ποιούς κιθαρίστες έχει αναδείξει, αυτό αρκεί για να σκεφτεί κανείς πόσο σπουδαίο είναι αυτό που κατάφερε ο Gus… Έστω και εαν δεν είναι μόνιμος, έστω και εαν δεν κάνουν μαζί δίσκο, ο Gus έχει καταφέρει πράματα που κανείς άλλος, Έλληνας rock μουσικός ούτε να τα σκεφτεί καν θα τολμούσε ποτέ… οπότε … :respect:

Μακάρι να μην είναι μόνιμο, γιατί η κατηφόρα του Όζζη θα πάρει αποκάτω και τον Γους Γ. Ντάξει κι οι Φάηεργουιντ με ξενίζουν πλέον, αλλά έχουν καλύτερες προϋποθέσεις προόδου από τον Όζζη.