Ο Gus G ειναι ο νέος κιθαριστας του Ozzy!

Δηλαδη το 2005 που γραφτηκες στο φορουμ και ησουν 24 χρονων ειχες ως ινδαλμα τον Tolkki και τωρα στα 28 αποφασισες οτι δεν σε τρελενει τελικα ?? :-k

Ε,μπορει ρε γιατι?Και γω πολλες φορες βαζω ονοματα που δν μ’αρεσουν μετα για νικς

Ινδαλμα δεν θα το ελεγα.Ενα νικ ειναι ελεος :lol:
Το εχω απο παλιοτερα αυτο γιαυτο κ το εβαλα εδω.
Εσυ που εισαι και παουερας σε τρελαινει ο Tolkki εν ετει 2009?Για εμενα εχει ξεφτυλιστει οσο δεν πηγαινε.
Κ πιστεψε με οτι τον εχω κραξει εδω μεσα περισσοτερο κι απο τον gus G :lol:

Έλεος ρε τολκκι . Λυπήσου μας :lol::lol::lol:

Ε υποτιθεται οτι βαζεις για nickname κατι που σε εκφραζει απολυτα.
Αν και παουερας, ποτε δεν ημουν φανατικος oπαδος των Stratovarius και γενικοτερα της φινλανδικης σχολης, η οποια - πλην των Stratovarius - με αφηνει αδιαφορο, αλλα καποιους δισκους του τους προσκυναω (Visions, Fourth Dimension, Dreamspace).
Παντως καποιος το να εχει μανιοκαταθλιψη, με ο,τι συνεπαγεται αυτο εστω και τα ακραια γεγονοτα που εγιναν, δεν νομιζω να σηκωνει κραξιμο.

Συμφωνω.Καποιος που εχει κανει το πετσακι να πιανει Speed of light σηκωνει ομως :smiley:

τολκι νταξει περα απο το οτι πιστευεις οτι δεν αξιζει,ο γκας τζι(και εγω δεν ξετρελαινομαι),οτι ο οζζυ εχει γερασει,οτι υπαρχουν πολυ καλυτεροι κιθαριστες στην ελλαδα,πες μου ποια πιστευεις οτι ειναι η μεγαλυτερη επιτυχια ελληνα μουσικου στο μεταλ?

Rotting Christ - Kollias

εδω σε ενα μερος συμφωνω γιατι οτι κανανε το κανανε μονοι τους ξεκινωντας απο πολυ χαμηλα και εφτασαν εκει που εφτασαν,αλλα δεν ειναι ιδιο το μεγεθος τους με του οζζυ

O Ozzy εχει μονο παρελθον.
Τωρα ειναι οτι χειροτερο κυκλοφορει στη μεταλ σκηνη (χωρις υπερβολη).Μονος του καταστραφηκε και καλα να παθει.Συγκρινε με συνομιληκους του τραγουδιστες ή και μεγαλυτερους (Dio) κ θα καταλαβεις τι εννοω.
Ο ενας τραγουδαει σαν να ειναι 20 χρονων και ο αλλος με το ζορι περπαταει.

καλα εννοειται οτι δεν εχει καμια σχεση με το παρελθον και οτι δεν συγκρινεται με τον ΘΕΟ,αλλα να σου δωσω να καταλαβεις και μονο το ονομα οζζυ δινει μια αιγλη.

καλημερουδια χακουλη

για εμενα οχι.
γκρεμισε οτι εφτιαξε.
Επισης ζητω συγγωμη που δεν καλημερισα τον Χακο.

Καλημερα Χακο Περβαζιδη

οκ.διαφωνουμε.δεν πειραζει.

χακος περβαζιδης:lol::lol2::lol3:

χακο σβαρα τωρα γιατι δεν μπαινεις στο σαιτ να μας λες και εσυ τις αποψεις σου?απο μακρια μπορεις να μιλας,αλλα κατευθειαν επαφη με αυτους που ειναι στα φορουμ δε θες να εχεις?

χακο καλημερα και απο μενα…ναι ρε συ…γραψου στο φορουμ…πλακα θα χει…

#-o

[SIZE=“6”]-.-[/SIZE]

Eίμαι από αυτούς που από την πρώτη στιγμή που ανακοινώθηκε το νέο είπαν: “Mπράβο στο παιδί που θα ζήσει το όνειρο του, κρίμα για τον Όζζυ που χαμηλώνει τον πήχυ”. Νομίζω πως σε αυτό το θρεντ το πόσταρα.
Πάντως όσοι γκρινιάζουν για την απομίμηση στυλ Μητσικώστα σε Zakk Wylde δεν έχουν άδικο. Κάτι η ξαφνική επιλογή κιθάρας σε σχήμα Les Paul ενώ έχει δικό του μοντέλο, κάτι το πως ανεμίζει τα μαλλιά στο βίντεο που ανέβηκε για το I don’t wanna change the world, όπου να’ναι θα πλακωθεί και στα βάρη… :lol::lol:

ο gus το λεει και στη συνεντευξη του hammer οτι του ζητηθηκε να παιξει με les paul(ή κατι που να μοιαζει με τετοια) και προφανως δεν ειναι δικια του επιλογη να μιμειτε τον zakk.

Δεν αμφιβάλω καθόλου πως μπορεί αυτό να είναι αλήθεια.
Η γυναίκα που ξαναηχογράφησε τα μέρη του μπάσου και των drums στα πρώτα Ozzy για να μην πληρώνει royalties στους μουσικούς που είχαν παίξει στους δίσκους δεν θα κώλωνε εκεί… :wink:
Αλλά και αυτός φαίνεται να γουστάρει στο βίντεο…

αυτο ειναι γεγονος.:lol:

http://electricrequiem.com/forum/showpost.php?p=897105&postcount=37

Σορι δεν αντεξα…