Ο Gus G ειναι ο νέος κιθαριστας του Ozzy!

:lol::lol:

Μπορεί να ρίξει τον gus g στα ναρκωτικά μπας και σταματήσει να γραφει μαλακίες και αποκτήσει προσωπικότητα.

Φοβερη αποψη και πληρως τεκμηριωμενη.#-o:p

τι τεκμηριωμενη ρε μπετο? ευστοχο χιουμορ κανει.

Μπετο εισαι και φαινεσαι,φελε ε φελε. Φοβερο χιουμορ ναι…ναι…σκαω στα γελια…#-o:roll:

Το παράξενο είναι οτι οι περισσότεροι αντί να βρίζουν τον Ozzy… βρίζουν τον Gus G.

Λες και ο Gus G. φταίει για την κατάντια του Ozzy… και για το οτι έχει να βγάλει καλό album πάνω απο 20 χρόνια.

φιλε θα πλακωθουμε…:p.μονο 14 χρονια εχει να βγαλει καλο αλμπουμ

Παιδιά. όχι ξύλο πλιζ, δεν το σηκώνω. Εξάλλου για όλα φταίει ο Gus…

Ειδα στον υπνο μου οτι με εψαχνε ο Κατσιωνης επειδη κοροιδευουμε τον Gus G :blink::blink::-#:|:|

Σε βρήκε;

Ναι ηταν με εναν ντραμμερ και εναν αληθινο κιθαριστα

p#-o:lol::lol::lol::lol2::lol2::lol2:\:D/

Θα σου κανει μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση συναδελφου?:lol::stuck_out_tongue:

Πάλι καλά που δεν είδες ερωτικό τρίγωνο Gus G. - Sharron - Ozzy :lol:

ενταξει μωρε σαμπως και με τον zakk wylde εβγαλε καμμια δισκαρα;;;;αντε 1 απλως καλο δισκο…τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο…

σαν συνθετης ο wylde δεν νομιζω πως ειχε ποτε καμμια ιδιαιτερη ικανοτητα να γραψει τραγουδια με προσωπικοτητα εκτος καποιων λιγων εξαιρεσεων…

σιγα τον πολυ ψηλο πηχη και ετσι…

To No more Tears -για μένα και αρκετούς ακόμα- είναι δισκάρα, το τελευταίο καλό στούντιο άλμπουμ. Επίσης και στο Νο Rest for the Wicked υπήρχαν κάποια καλά κομμάτια. Στα επόμενα άλμπουμ του Ozzy o Ζakk δεν πολυσυμμετείχε ως συνθέτης, με αλλους έγραψε ο Οζζυ τα κομμάτια και τον φώναξαν μετά να παίξει τις κιθάρες. Οπότε δεν μπορείς να τον κρίνεις από αυτά ως συνθέτη.

Μπορείς βέβαια από τους BLS. H αλήθεια είναι πως οι BLS έβγλαν μέσα σε μία δεκαετία πόλλούς δίσκους, με αποτέλεσμα να υπάρχουν κομμάτια που επαναλαμβάνονται. Αλλά οι καλές στιγμές του Zakk αξίζουν.

Μάλλον ο καλύτερος δίσκος του Όζζυ με τον Ζακ είναι το live at budokan

Λέμε από τα studio albums

Εννοείται, το κατάλαβα ότι λέτε για τα στούντιο άλμπους και την συνθετική προσφορά του Ζακ, γι’ αυτό ακριβώς είπα για το συγκεκριμένο λάιβ. Δλδ θεωρώ ότι τα στούντιο άλμπουμς δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, και ότι η καλύτερη στιγμή του Ζακ (και του Όζζυ) σ’ αυτή τη συνεργασία είναι αυτό το λάιβ, όπου ο Ζακ δείχνει πόσο καλός παίχτης είναι, παίζοντας υπέροχα τα κομμάτια κυρίως άλλων. Συνθετικά στους bls έχει κάνει κάποιοες πολύ καλές δουλειές, αλλά με τον Όζζυ δεν νομίζω…

Συμφωνώ πως ο Ζακκ είναι καλύτερος στο live -όπως πρέπει να είναι κάθε μεγάλος μουσικός δηλαδή :wink:- τον έχω δεί live 3 φορές με BLS (η μία στη Μαλακάσα) και ήταν όλες κορυφαίος.
Και μπορεί να σταθεί και στην σκηνή δίπλα σε τιτάνες εντελώς διαφορετικούς από τον Ozzy: Kυκλοφορεί ένα bootleg από κάποια στιγμή στη δεκαετία του '90 που ανέβηκε στη σκηνή καλεσμένος των Allman Brothers και τα πήγε μία χαρά.

Το Oζμοσις ξέρω γω δεν ήταν καλος δίσκος…