Hardcore/Deathcore/-core κυκλοφορίες

Να προτείνω ένα ελληνικό συγκρότημα που γαμεί και δέρνει. Απο τα πιο γαμάτα Death Metal που χω ακούσει τελευταία. Όχι ούτε φίλοι μου είναι ούτε τους ξέρω κάν :stuck_out_tongue: . IXPAPALOTL http://www.myspace.com/ixpapalotl

Για οσους γουσταρουν το τεχνικο death metal ας ρηξουν μια ματια στους Reciprocal.
δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα αλμπουμ αλλα απο τα κομματια τους στο myspace και κατι βιντεακια που τσεκαρα στο youtube οι τυποι δεν αστειευονται.
Μπασιστες προσεξτε τον αντιστοιχο των Reciprocal(ειναι ο πρωην των Braindrill)!!!Respect.

http://www.metal-archives.com/release.php?id=68970 :!: :lol:

Η βροχη ειχε μουσκεψει για καλα το χωμα του μικρου ησυχου παρκου οταν ο Τζακ ειπε στην Τζειν: ‘‘Ω! Νοιωθεις κι εσυ αυτη την γλυκεια μυρωδια να πλαναται στην ατμοσφαιρα; Μην ειναι τα λουλουδια που ξεπροβαλλουν ανθισμενα αναμεσα στις νωπες πατημασιες; Πιασε το χερι μου λοιπον κι αφεσου στην χαραυγη αυτου του ειδυλλιακου τοπιου, επιμελημενου απο το αγγιγμα του ‘‘πολυ’’ Chris Moyen. Τα πουλακια θα τιτιβισουν με εναν γνωριμο, μα αλλιωτικο συναμα τροπο, καθως δεν περιμενες οι Ιαπωνες να ειναι τοσο καλοι σε αυτο που ονομαζουμε doom / death, με το βαρος να πεφτει φυσικα στον ορο death’’.

Πολύ δύσκολο το άκουσμα, αλλά ίσως αρέσει σε αρκετούς ψυχανώμαλους :stuck_out_tongue:

Eγώ είμαι ψυχανώμαλος.

Ανγμαρ δώκε λεπτομέρειες, όπως όνομα μπάντας κλπ.

Coffins - Buried Death η τελευταία τους κυκλοφορία.

σ ωραίος.

Οχι μη! Αστο καλυτερα. Ειναι βαρυ για σενα.

(ροφλ)

Ωραιοι ειναι οι Coffins.Ρομαντικη μουσικη και ετσι. :stuck_out_tongue:

Για τους φανς του hardcore και…των Transformers

Δεν ξέρω γιατί πέρασε απαρατήρητο, αλλά οι Merauder έβγαλαν δίσκο!!!

God is I το όνομά του και είναι brutal όσο δεν παίρνει!!!

Merauder ειναι αυτο ? :lol: #-o
Ειδα το εξωφυλλο στο γνωστο ρωσικο σαητ και δεν κοιταξα καν τι λεει!
Το προσπερασα απλως ! Κακως απ’οτι φαινεται !

Επειδή την έχω πατήσει με εξώφυλλα (σε σημείο να αγοράσω λάθος cd #-o), προσπαθώ να δω πως γράφεται κανονικά το συγκρότημα πλέον για να προχωρήσω… :-s

Μεγαλη μαλακια το εξωφυλλο παντως ! Θα το εχω στα υποψιν μου οτι εχουν βγαλει
αλμπουμ παντως…

Nτεμπουτο για τους Σουηδους (Ε τι αλλο ?) Daemonicus.
Οσοι πιστοι των Grave, παλιων Dismember,Ιncapacity και εσχατως των Tribulation σπευσατε.

ινχιουμαν ξερει απο…

εξακολουθει να τιμωρει ασχημα

Madball ακουει κανείς;;