Hardcore/Deathcore/-core κυκλοφορίες

Το καινούριο Death Before Dishonor είναι καλό αλλά μάλλον λιγότερο καλό από το εξαιρετικό Count Me In…

Μαλλον εχεις δικιο.:-k

Με την ευκαιρια να ενημερωσω οτι μεσα στη χρονια βγαινει καινουριο Thowdown μεσω της Koch Records.

Πραγματικά το comeback της χρονιάς!!
Από τα καλύτερα που άκουσα τον τελευταίο καιρό.

R.I.P. σε μια απο τις μεγαλύτερες hc μπάντες.
R.I.P. Backfire!

Ρε μαλάκες τι υπερδισκάρα είναι τούτη!!

Ναι, ΟΚ, το ξέρω “άργησες μεγάλε θα μου πείτε και δίκιο θα χετε”, αλλά από την άλλη απορώ για δεν έχει γίνει ακόμα ο κακός χαμός με τούτο δω. Death metal από το πραγματικό όμως, το καλό, όχι τις κονσέρβας…

Πως δεν εγινε. 200 ατομα ηρθαν στο λαιβ. Πρωτη φορα που underground μπαντα μαζεψε τοσο κοσμο.

200 άτομα μαζί με τους λούστρους για τα σκαρπίνια;

Φτωχε μικρε Yugi. Ποσα λιγα ξερεις απο καλο Ντεθ Μεταλ. Ροφλ.

Λολ όμως. Γιατί ρε μλκ έχω άδικο; :stuck_out_tongue:
Νταξει οι τύποι γαμάνε αλλά ακόμα κι εσύ (φαντάσου) έλεγες ότι ήταν μεγάλο κιτσαριό. Περιδέραια με κόκκαλα από τους εχθρούς και τέτοια.

Οντως, δεν υπαρχει πιο κακογουστη μπαντα στο Ντεθμετσαλ. Υπογραφω συμβολαιο με ποινικη ρυτρα (αναθεμα αν θυμαμαι τι σημαινει αυτο). Στο παιξιμο ομως πατησαν ακομα και DC, αν και στις φασεις που τους κοιτουσα, εβαζα τα γελια ρε γμτ. =\

Δεν πειραζει ομως, το απολαυσα εχοντας τους πλατη. Σοβαρολογω. =\

εδώ είμαστε :stuck_out_tongue:

αχαχαχαχα

σχετικα με το δεκεμβρη

συγκρισεις μεταξυ dc και nc ειναι ακυρες

επαιξαν και οι 2 φοβερα, οι dc ειχαν πολυ καλυτερη ατμοσφαιρα αλλα οι
nc επαιξαν τα κομματια αρκετα καλυτερα/metal απο το album.

και ναι , η εμφανιση nc ηταν αστεια,
(να πω την αληθεια εμοιαζε
με tribute beatles band απο το texas, αν εξαιρεσεις τα περιδεραια του κακουυυυυ)

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=125596

Xμμ, για να δούμε τι θα λέει ο νέος, ομώνυμος, δίσκος των Hatebreed…

Επίσης 7 Σεπτέμβρη έχουμε και νέο δίσκο από Raised Fist ο οποίος προμυνήεται πολύ καλός απ’ ότι έχω ακούσει… για να δούμε

λιγο ασχετο αλλα κανω αυτο το post γιατι δεν ηξερα που αλλου να γραψω…Οι morbid angel ποτε θα βγαλουν νεο δισκο?παιζουνε ενα νεο κομματι αλλα μου φαινεται οτι αργουν πολυ και δεν ακουω καθολου νεα σχετικα.Ξερετε τι γινεται?

Την εχουν δει Sadistic Intent μου φαινεται. :stuck_out_tongue:
Τιποτα ακομα.Μονο φημες…

Όσο δεν έχουν εταιρία δίσκο δεν βλέπουμε. Μόλις δείτε νέο του στυλ “Morbid Angel signed with…” τότε θα έχουμε και νέο δίσκο.

Noσηρη Γωνια :lol: #-o

Αχαχαχα, δεν υπάρχει! :lol::lol::lol: