Helloween

είχα κατεβάσει μια πρόσφατη συναυλία των helloween (τα τραγούδια δλδ) και το έλεγε και εκεί χάλια. gambling in osaka νομίζω λεγόταν αυτό που κατέβασα για όποιον ενδιαφέρετε…

Το Ιγκλ η το Μαρτς?

μαλλον το Μαρτς θα εννοει…

παντως επ’ευκαιριας να δηλωσω:Dοτι τα 2 κομματια απο τα Keeper που ο Deris τα εχει κανει “δικα του” ειναι τα dr.stein8) & Future world, δεν ξερω γιατι αλλα μ’αρεσει πιο πολυ να τα ακουω απο αυτον…μην πω και A tale…και με σκισετε ολοι μαζι:D


To still we go δεν το εχουν παιξει ποτε ζωντανα ε? πεθαινω να τ’ακουσω…

Το Hell was made in heaven το οποιο το εγραψε ο Markus μονο σε εμενα φαινεται οτι “απευθυνεται” στους Grapow & Uli??
εδω: “Ten years ago
You made the vow
Promised your life and your love
Of all that you’re paid
Nothing returned
What is enough is enough”

ασχετα με οτι συζηταμε αλλα το σκεφτομουν πολυ καιρο…

το march. το eagle το παλεύει υπέρ του δέοντος για μένα

Το A Tale That Wasn’t Right ειναι ΘΕΙΚΟ με Kiske… Τελος. Και για την συγκριση που εκανα, το εκανα για να δειξω οτι προτιμω ελαφρα το 2, γιατι εχει διπλασιο χρονο μουσικης, αρα περισσοτεες κομματαρες συνολικα, γιατι ποιοτικα και τα 2 ειναι στο ιδιο επιπεδο…

REUNION ΤΩΡΑ ΡΕ!

Ωχ μη ρε ματια μου αυτες οι εκτελεσεις του Κισκε. Γυρνα στα παλια.
Νυσταζω.

Χλωμό στην παρούσα κατάσταση…

den yparxei!!!8O

Οταν το ειχα πρωτοακουσει ειχαν γινει οι τριχες καγκελο… Πραγματικα ειναι απιστευτο και αξεπεραστο…

ΘΕΙΚΟ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΣΤΙΧΟ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠ’ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΠΑΛΑΝΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ EVER!!!

Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο bootleg video live με kiske περοδος keeper pt2???:-k:-k

τσεκαρε pm

στειλε και σε μενα!

Θελω και εγω, αν ειναι ευκολο. Και απο Keeper Pt 1.


Τόσο μα τόσο μακρυνή εποχή :frowning:

εποχες που εχουν περασει ανεπιστρεπτι!!!:cry::cry::cry:

οσο και να θελεις να πεις ενταξει μωρε… και τωρα καλοι ειναι, κατι κανουν, βλεπεις αυτα τα πραγματα κ λες… @ρχιδι@ κανουν!!!:-s

http://www.michaelkiske.net/_web/discography/bootlegs/index_en.php

http://www.michaelkiske.net/_web/discography/bootlegs/index_en.php