Helloween

Που κανει πως καπνιζει,θελεις να πεις!!!:stuck_out_tongue: Τα χωνει στο στομα του,και τα κραταει με τα δοντια,αφηνοντας τα να καουν!:stuck_out_tongue: Ντεμεκ καπνιστης!!
Το αντιθετο με τον Kai,που τα τρωει τα τσιγαρα!!:lol:

Εντάαααααξξξξξ…

Είπαμε να τον βγάλουμε σκάρτο αλλά όχι και να προσποιείται πως καπνίζει!

χαχαχαχ!!! Ριξε μια πιο προσεχτικη ματια στα βιντεο οπου “καπνιζει”(σχεδον σε ολα)!!

Οι περισσοτεροι μαλλον δεν εχετε δει footage απο live performance του Kiske παλιοτερα για να γκρινιαζετε.Δε βλεπω τρελες διαφορες με τοτε(που ηταν και πιτσιρικας φανταστειτε),απλα τωρα δε κανει χεντμπανκι γιατι ειναι γλομπογλου.Παντα εριχνε ενα περπατημα στη σκηνη,λιγο χεντμπανκι κι αυτο ηταν.Αλλα οταν πετας τη τσιριδα του αι γουοντ αουτ ατοφια σα τα 80s παρτηφατη,δε μπορεις να κανεις και σα πιθηκι ταυτοχρονα.

Αυτο ελειπε, να μην ριχνει ενα περπατημα στη σκηνη,οπως λες!! Αμα βαριοταν να κανει ΚΑΙ αυτο,ε τοτε να καθοταν και σε καμια καρεκλα!!
Υ.Γ: Και ο Ralf Sheepers “γλομπογλου” ειναι,αλλα κανει και γαμω την performace(οσο του επιτρεπουν τα τεζα στενα ρουχα που φοραει)…

Εχετε χαρη ρε που ο Γρακχος θα ειναι τωρα υπηρεσια…αλλα εχει λαβει γνωση επι του θεματος. Ακου 'κει κραζουνε τον Κισκε. Αθεοφοβοι.

^^ Σαν πολυ δεν μας απιελεις με αυτον τον Γκρακχο;;; :-Ρ αχαχαχαχαχαχαχα

Vitriol δε παίζει να κάτσω να ψάχνω σε ποια βίντεο καπνίζει και σε ποια όχι!
Λογικό μου φαίνεται και να μην ρουφά κάθε 3 και λίγο, αλλά ότι το έχει μόνο για το φαίνεσθαι και για τα μάτια του κόσμου δε παίζει!

Edit:

Ο Κισκε πάντα έτσι έκανε, όπως είπε ο pumpkin το χενμπανκι έκοψε…
Μπορεί κάποιος να έχει φωνάρα, αλλά να μη το κατέχει τόσο στη σκηνή! Το ένα δεν συνεπάγει το άλλο!

Να μου λεγες καναν Ντερις η καναν Σαμετ να λεγα οκ.Αλλα πλακα κανεις?Ο Σιπερς?Το λαιβ περφορμανς ηταν παντα το σημειο που υστερουσε o συγκεκριμενος,ειδικα στους Rays…δε το χε ρε παιδι μου.Ενταξει με τα χρονια καραφλιασε και εγινε σφιχτης αλλα κινησιολογικα παντα ψιλοαπαραδεκτος ηταν.Παντως επειδη Kiske και Sheepers τους εχω δει και τους 2 λαιβ(απο 2 φορες τον πρωτο,1 τον δευτερο)ειλικρινα σου λεω οτι την ωρα που τραγουδαν δε σε πολυνοιαζει το αν κανουν πιρουετες και τολουπ.

^^^ Τον Sheepers τον ανεφερα και σαν παραδειγμα τραγουδηστη που ουτε αυτος δεν το “εχει” πολυ στη σκηνη… Αλλα,περα απο την πλακα,συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι και οι 2 ειναι φωναρες!!!

Helloween/Gamma Ray tour παλι,αρχιζει το Μαρτιο απο Ευρωπη.

http://www.helloween.org/home/227-live-hell-returns-hellish-rock-part-ii-from-march-2013.html

Καλή φάση!

fixed my day!

Να φανταστώ πως θα περάσουν κι από δω;

Το θεωρώ δεδομένο :slight_smile: :slight_smile:

Μακάρι, και για Αθήνα και για Θεσσαλονίκη!
Αν και τους είδα μια φορά, δεν είναι αρκετό μόνο αυτό!

Νομίζω ότι έχουν έρθει σε όλες τις τελευταίες τους περιοδείες και Αθήνα και Σαλόνικα οπότε δε νομίζω να παίξει πρόβλημα. Απλά αναμένουμε την ανακοίνωση με τις ημερομηνίες για την περιοχή μας!

Το καινουργιο αλμπουμ βγαινει 18 ιανουαριου και ονομαζεται “STRAIGHT OUT OF HELL” :smiley:

λογικα για κανα fuzz

TRACKLISTING ?STRAIGHT OUT OF HELL?

  1. Nabataea ? 7:03
  2. World of War ? 4:56
  3. Live Now! ? 3:10
  4. Far from the Stars ? 4:41
  5. Burning Sun ? 5:33
  6. Waiting for the Thunder ? 3:53
  7. Hold me in your Arms ? 5:10
  8. Wanna be God ? 2:02
  9. Straight out of Hell ? 4:33
  10. Asshole ? 4:09
  11. Years ? 4:22
  12. Make Fire Catch the Fly ? 4:22
  13. Church Breaks Down ? 6:06

BONUS TRACKS LIMITED EDITION

  1. Another Shot of Life
  2. Burning Sun (Hammond version) dedicated to Jon Lord

Straight to you from the headquarters: The new album will feature 13 mostly fast-paced songs ? impressively multi-layered due to their different songwriters: Andi, Michael, Markus and Sascha.

Weikath: ?STRAIGHT OUT OF HELL is the consequent development of the two albums before. The new songs are a continuation of the ?7 Sinners? directives, only less doom-bound and noticeably more positive. These songs will kick even the laziest listener?s ass.? The best example of HELLOWEEN?s ability to think outside the box of metal cliché is the first single from STRAIGHT OUT OF HELL: ?Nabataea?. The legendary kingdom and its secret capital Petra ? hidden behind cliff scenery and only discovered at the beginning of the 20th century ? are the origin of many myths and legends. ?Nabataea? is the perfect shape of great music to come and will deliver an epic video clip, yet to be shot. Apart from the standard album, there will be a limited edition featuring premium packaging and two bonus tracks: ?Another Shot of Life? and a Hammond version of ?Burning Sun? in memory of Deep Purple?s recently deceased organ player Jon Lord.