Helloween

Και εγώ είχα πρόβλημα με το λογαρισμό αλλά έκανε reset και άλλαξε pass. Πρέπει να θυμηθείς το email που είχες δηλώσει

δεν πειραζει τωρα δεν ειχα γραψει και τιποτα σημαντικο

happy happy helloween!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΈΜΑ, ΜΙΑ ΤΡΟΛΙΑ , ΚΑΤΙ!!!

Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΣΙΓΚΛΑΕΙ

Φέρτε τους Ελλάδα με την 1η ευκαιρία

ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ . Ο Κισκε το χει ακόμα, δεν έχει “πέσει” σχεδόν καθόλου

Σκοτώνει και live και στα 2 Unisonic, σίγουρα θα τους φέρουν, του πούστη

3 Likes

Όντως λαηβ με unisonic θεριζει ο καραφλος. Ειδικά όταν έπαιζαν αυτά τα 2-3 κομμάτια από helloween , μοίραζε εγκεφαλικά

Η λογική λέει ότι επειδή απείχε χρόνια και μάλλον έκανε νορμαλ ζωή , δεν ζοριστηκε ιδιαίτερα η φωνή του

Τους helloween νομίζω τους έχουμε στηρίξει πολύ σαν κοινό και φαντάζομαι ότι θα πάρουν προτάσεις για εμφάνιση

1 Like

ετοιμαστειτε λοιπον φλωρακια μου να παμε με το καλο στη συναυλια αν ερθουν οντως απο τα μερη μας, να περασουμε καλα, να τα πουμε και απο κοντα, να αλληλοκεραστουμε και 2 μπυρες ετσι για το γαμωτο!!!

Thema xronou htan afth h fash, ta xame pei kai paliotera.

2 Helloween/Rays tours, feat tou Kiske stous Rays, monimh sinergasia Kai/Kiske stous Unisonic, e gamhse mas. Kai th fash Kiske/Weikath thn exoume mithopoihsei na poume. Poli apla kai omorfa esteile h Nuclear ena wraio e-mail se apantes me to estimated poso apo ta esoda olou tou tour kai kapakia o Weikath eskase thlefwno ston karafla se fash ‘‘pou eisai man mu, kairo exoume na ta poume…pame avrio gia kamia Paulaner??’’

[quote=“Ixnay, post:720, topic:3112, full:true”]Ω ΜΗ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ!!!
[/quote]

Τhat’s the spirit !

Και το trailer

1 Like
2 Likes

Κάνουν λόγο για 3ωρο σετ εν τω μεταξύ.

1 Like

ελπιζω/νομιζω/ευχομαι οτι θα χωριστει σε 4 μερη το λαιβ

το 1ο εποχη walls of jericho με hansen φωνητικα και Gorgar :smile:

το 2ο εποχη keepers με kiske φωνητικα

το 3ο εποχη Andi

και το 4ο ολοι μαζι και μαλακιουλες με future world και i want out

ειδωμεν

https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/15590515_852925238143952_3063368996376969545_n.jpg?oh=2fd049a78bdcc2d04483197b1859f7a1&oe=58F6F135

Πως ειναι ετσι το μαλλι του Kai Hansen ? (καλα του Kiske ειναι ανυπαρκτο ετσι κι αλλιως :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Σα τον Nikki Sixx είναι χαχ

χειροτερα !!! δεν ξερω τι ειναι . εμφυτευση ; περουκα ; δηλαδη γιατι ρε αγορι μου ;

Τρίχες! Το θέμα είναι να περάσουν από Ελλάδα

1 Like

οχι τριχες φιλε ! Ετσι φαινεται η τρουιλα ! Αλλοι οταν κουρευτηκαν εγιναν αποπαιδια !

Ναι μακαρι να περασουν απο Ελλαδα. Βολεψου με evanescence τωρα που η Amy εχει μαλλουρα και καλα εισαι.

Και αυτή extensions έχει βάλει σίγουρα.

Τέλος πάντων . Λίγο χαβαλέ να κάνουμε .

Η όλη ιστορία είναι αυτό που λέει ο shadowking.

Πιστεύω ότι θα περάσουν από τα μέρη μας .

Περούκα είναι. Τον έχει δει γνωστός μου. Χωρίς δαυτη είναι καραφλοχαιτη τύπου Nicolas Cage στο ConAir! Σαν τον Κατή ένα πράγμα. Δεν ξέρω ποιος αντιγράφει ποιόν!!!