Helloween

:astonished:

Kai κουρεψου και παρε τα παιδια να ερθετε Ελλαδα για ενα 3ωρο live-οργασμο να γινει ο χαμος…

τι να κουρέψει την περούκα;

1 Like

Να βγαλει την περουκα και να κουρεψει το μαλλι που εχει απομεινει…

Και να είναι και ο Hansen και ο Kiske, ραφλες;

Πολύ γυαλαδα ρε αδερφάκι μου μαζεμένη σε μια power μπάντα !

pws einai etsi re malaka ahahahahahah

θα τραγουδησει ο hansen στο tour?

Κανονικα ετσι πρεπει να γινει να τραγουδησει αυτος στα κομματια απο το Helloween (EP) και απο το γαμηστερο Walls Of Jericho…

2 Likes

ανατρίχιασα γαμώ τη μπανάνα!

Εδώ ο Kai με τους φίλους του σκίζουν (με την καλή έννοια) το έπος Victim Of Fate!

2 Likes

περίμενα να τραγουδά ο Kai αλλά κι έτσι καλό είναι

Κι εγώ, ελπίζω να μας το φυλάει για το Pumpkins United…

Ε ναι , φαντάζομαι θα τα τραγουδήσει αυτός τα κομμάτια του Walls of Jericho ( & του EP )

Και το “Save Us” όμορφη στιγμή. Δυστυχώς όμως ο Kai δεν το έχει πλέον στα φωνητικά, όχι ότι η φωνή του Beck μου βγάζει κάτι το φοβερό.

1 Like

Αν το είχε ακόμα δεν θα έπαιρνε τραγουδιστή, να του δίνει και μεροκάματο :stuck_out_tongue: Ο Kai δυστυχώς την ψιλο-έκαψε τη φωνή του από τα πιόματα

1 Like

Απο οτι ειπε παντως σε συνεντευξεις θα τραγουδησει κανονικα στο τουρ των helloween

Πιόματα, τσιγάρα, αμέτρητα πάφα πούφα μιλάμε, και συνέχεια “shall we ride the together? Yeah?”. Από την άλλη βέβαια, είναι ο μοναδικός που πήρε έναν τραγουδιστή που δεν είναι κλώνος τσιριδάτου τυπά. Ας έπαιρνε πίσω τον Ralf, ας έπαιρνε και το line - up του “Sign No More” μπας και βλέπαμε και φως. Αλλά το τράβηξα πέρα για πέρα, ο μονόλογος του τρελού, χαχα.

1 Like

1 Like