Helloween

σοβαροτατα…ρομπα εγινα

5 Likes

Sorry που ρώτησα απλώς…η αλήθεια είναι ότι έχω χωθεί στο μαξιλάρι για να μην ξυπνήσω τους υπόλοιπους από τα γέλια!!! Τουλάχιστον πήρες καμία άλλη ή έφυγες με άδεια χέρια?

4 Likes

πηρα budweiser που παιρνω συνηθως…δεν ειχα χρονο για ψαξιμο μετα την πατατα που πεταξα οποτε τις φορτωσα και εφυγα…
γελα ελευθερα…δυο φιλοι με εχουν πεθανει στο δουλεμα απο χθες και λενε οτι δε θα το σταματησουν μεχρι να τα τιναξουνε :joy:

8 Likes

Απο τα καλυτερα που εχω ακουσει ποτε!

4 Likes

Έκλαψα!!! Να είσαι καλά!

4 Likes

Παντως μονο για αυτο αξιζεις ολοκληρα καφασια κερασμα απο ολους μας !

user of the month , ανετα , μην πω και της χρονιας !

5 Likes

Μέσα!

4 Likes

αν γινει το λαιβ , @Tataros123 μεινε ησυχος.

Ελα μονο με τα απαραιτητα χρηματα για να μπορεσεις να επιστρεψεις σπιτι και ολες οι μπυρες ειναι δικες μας !

3 Likes

εντάξει…είσαι ένας μικρος θεός

3 Likes

https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20604361_10155674250082558_2924120604960407437_n.jpg?oh=6d79966bdb3722734d8bf8360a8944f5&oe=59FC39B7

2 Likes

Λογικά αυτά πρέπει να είναι κομμάτια που προβαρουν αφού η πρώτη συναυλία είναι στο τέλος Οκτωβρίου. Αν όμως παίζουν όλα αυτά τότε μιλάμε για 3 ώρες συναυλία…

μπορει να ειναι και μουφα. Απο ενα βραζιλιανικο φαν κλαμπ ειναι , αλλα δεν θα μου εκανε εντυπωση να ειναι και αυτο που τελικα θα παρουσιασουν.

1 Like

Το θέμα είναι ότι δεν βλέπω ανακοίνωση και μας βλέπω για Βουλγαρία…
Επίσης δεν βλέπω και πολύ Walls of Jericho μέσα, θα θυμώσω

1 Like

πρεπει να βρουν χωρο . Βλεπω οτι εξω παιζουν σε χωρους που χωρανε απο 5000 και πανω.

Ημερομηνιες υπαρχουν ωστε να χωρεσουν την Ελλαδα (λεφτα και ζητηση υπαρχουν ; ).

5 μερες παιζουν ολες κι ολες μεσα στο Δεκεμβριο με τις 2 τελευταιες να ειναι Βουλγαρια και Ρουμανια αντιστοιχα (2,4,9,14,15). Μετα εχουν τριμηνο κενο μεχρι να πανε Ιαπωνια.

1 Like

Υπαρχουν και αλλα κομματια που προβαρουν (δε θυμαμαι ποιο παλικαρι απο δω μεσα ηθελε το γκοργκαρ αλλα υπαρχει περιπτωση να παιχτει)…μου κανει εντυπωση που λειπουν Ride The Sky και Forever And One…κατα τα αλλα ειδικα απο την Kiske εποχη ειμαι υπερ καλυμμενος

Ακριβώς, που είναι το Ride The Sky??

Δε θέλει πρόβα το Ride the Sky, Ελλάδα το’χαν παίξει έτσι στ φάση :smiley:

Φαντασιώνομαι χρόνια να μπαίνουν με Save Us. Πω.Το οποίο είμαι 100% σίγουρος ότι θα το παίξουν γιατί το παιξε ο Kai πέρυσι Wacken και έχει πει οτι το γουστάρει. Πιο Helloween δισολιά πεθαίνεις.

Με Starlight και How Many tears έχω κλεισει

4 Likes

το kings will be kings το ειδατε;

2 Likes

τελευταίο FW.

Εννοείται, το καλύτερο Deris era και προσωπικό αγαπημένο. Άμα έβγαινε με παραγωγή TDR θα νιώθαν πολλοί.

Eπίσης αφού ρε μαλακά Weiki συμφιλιώθηκες με τον καράφλα, συμφιλιώσου και με το Dark Ride να χύσουμε λίγο παραπάνω με κάνα All Over ή We Damn the Night. Ξορκίστε τους δαίμονες να γίνει σωστά η δουλειά. Βασικά ΚΑΝΤΕ ΤΟ 6ΩΡΟ

2 Likes