Helloween

Στα χαριζω

Και δωρο περουκα Kai

2 Likes

+1 ευρώ από το +1 ευρώ του Vic :stuck_out_tongue:

Σε ποιο δημοτικό απ΄έξω να σε περιμένω? Θα φοράω μαύρη μπλούζα και περούκα γκουσγκούνη.

2 Likes

Φέρτα σε μένα, δεν έχω πρόβλημα… Δε τα έχω όλα σε βινύλιο

Να πας μοναστηρακι να τα παρεις που τα θες και τσαμπα.

EΙΠΕΣ τα χαρίζω. Οι άντρες όταν λένε κάτι, το κάνουν… :wink:

Πάμε για ύπνο νωρίς απόψε, ένεκα του πρωινού ξυπνήματος…να μου το σκεπάσετε το παιδί μόλις πάει κι αυτό…

1 Like

Για ποιον υπνο μιλας συντεκνε,εμεις σε μιση ωρα ξεκιναμε!!!

Μάγκες μου απλά μπήκα να σας ευχηθώ καλό ταξίδι και να περάσετε και γαμώ αύριο! Εγώ βρίσκομαι Ολλανδία για σπουδές αλλά δεν δέχθηκα να παω στον Tilburg όχι μόνο γιατί ειχα τα deadlines πάνω από το κεφάλι μου αλλά γιατί οι Ολλανδοί είναι για τον πούτσο κοινό. Περάστε γαμω, κάντε μας ανταπόκριση και βγάλτε φωτογραφίες. Από ότι κατάλαβα θα υπάρχει λαος απο Ελλάδα. Κάτι που με κάνει να απορώ πως σκατα δεν τους φέρνουν όταν τους έφερναν άλλες και άλλες χρόνιες , ειδικά μετα το 11 με αδιάφορους-για μενα-δίσκους.

3 Likes

1 Like

Δεν είμαι ΑΕΚ αλλά μιας και αναφέρθηκε το eagle fly free

Γεμάτο σκατοφατσ…εεεε αγαπημένους μεταλαδες το αεροπλάνο:grin:

1 Like

Καλα να περασετε ολοι σημερα κ αυριο,ελπιζω κατι να γινει και για μας

2 Likes

Άντε, πετάξατε τελικά :yum:!! Καλή διασκέδαση ρε!

4 Likes

Το μισό αρεοπλανο για τη συναυλία. Και η τουαλέτα μόλις φτάσαμε στη Σόφια θύμιζε gagarin, όπως είπε εύστοχα ένας συγκατουριστης

5 Likes

Να περάσετε τέλεια! Περιμένουμε ανταποκρίσεις, φωτογραφίες και καμιά πένα δεν θα με χάλαγε, του Kai ε :stuck_out_tongue:

5 Likes

Καλα να περασετε και καντε εξεδρα ολοι μαζι ε?

1 Like

Άδειασε το νήμα. Λογικό. Συζητάμε όλοι στο φόρουμ του rocking.bg τώρα. Αύριο ξανά εδώ.

εμένα μου λέτε που θα βρω κανονικό εισιτήριο που λόγο πίεσης χρόνου έβγαλα εκτυπωμένο??
Πρόβλημα ε??

Στο πάτωμα. Ή μπορείς να ζητήσεις από κάποιον εκεί.

Oι Ρουμάνοι δε θα τα κρατάνε? Στα @@ τους θα είναι, όπως ήμουν εγώ ο βλαξ πιτσιρικάς?

ΡΕ μάγκες, καμια ελληνική σημαία στη Βουλγαρία πήρατε ή θα λένε οι Γερμανοί μας , τι καλό κοινό που είναι οι Βούλγαροι???