Helloween

Ας πω ότι σε πιστεύω :joy: (not)
Το φιλινγκ είναι «μου-σηκώνεται-η-τρίχα-κάγκελο» :heart_eyes:

1 Like

τα δεύτερα βίντεο είναι δικά μου ρε συ . Αφού το είπα :joy:

@chinaski εντοπίστηκε απ το ρανταρ μου κατά την αποχώρηση απ τη συναυλία αλλά και να χαιρετούσα δεν θα με καταλάβαινε :slight_smile: #http://www.se-eida.gr/

3 Likes

Ελααααα! Ψόφιο; Αποκλείεται γιατί ήμουν και εγώ εκεί κοντά και χοροπηδουσα! Μάλλον δε θα με είδες :joy:

2 Likes

Εννοώ εκτός από τους Έλληνες :stuck_out_tongue:

4 Likes

Γιατι να ξες θίχτηκα ! Παραλίγο να το πάρω βαριά :joy:

2 Likes

πιστεύω ότι οι Βούλγαροι στα review τους αλλά και μεταξύ τους σε συζητήσεις , θα λένε ότι είχαμε και αρκετούς κάφρους από Ελλάδα :stuck_out_tongue:

Αν και μπροστά μου είχα μια τετράδα με αξιόλογους συνομηλικους μου

2 Likes

Ξεκάθαρα το πιστεύω και εγώ ! Έβλεπα βλέμματα στραβά του στυλ «Από που τους αμόλησαν δαύτους ;!» :joy:

2 Likes

Εγώ πάντως, εκεί που ήμουν, είχα κάμποσους που συμμετείχαν πλήρως, τραγουδώντας σε όλο το σετ. και ο ένας ήταν πιτσιρικάς, με την κοπέλα του, που πάντως φαινόταν να υποφέρει…(θα έπεσε παντόφλα σπίτι)

3 Likes

σίγουρα δεν ήσουν πίσω μου ;;; :stuck_out_tongue_closed_eyes:

όχι εντάξει , συγκινητική η κοπέλα μου για άσχετη με την μουσική που μας αρέσει . Ενθουσιατηκε απ το κλίμα και το σοου σαν επίπεδο . Λάτρεψε και τις μπαλάντες

Χαχαχααα…δυστυχώς ήμασταν αρκετά πίσω…και η δικιά μου (του) δεν φάνηκε να γουστάρει καθόλου…

Καλά με το ηγκλ αμόκ… Στο Βερολίνο κάποια μαλακία παίχτηκε με το μικρόφωνο του Κισκε και δεν το ακούσαμε ποτέ, το απόλυτο ξενέρωμα. Οπότε έπαθα ψυχολογικό περαδώθε, έμπαινε κ ο Χανσεν, αρρώστια!

@chinaski κι εμείς μπροστά κι αριστερά ήμασταν και στήσαμε κι ένα πιτ. :stuck_out_tongue:

…Κ ακόμα μία -κουνημένη- φωτό

8 Likes

Περασαν τεσσσερις μερες κι ακομα δεν ξερω που επαθα μεγαλυτερη παρακρουση: Eagle; Keeper; How Many Tears; Kai Medley; Dr. Stein; I Want Out; Πρεπει να τους ξαναδω για να επιβεβαιωσω. Δεν επαιξαν και Rise and Fall, χρωστουν…

2 Likes

Ένα πιτ δεν φέρνει την άνοιξη :stuck_out_tongue:

1 Like

Συνηθως φερνει χαος, αλλα οκ… Μπορει και ανοιξη.

Καλώς ορίσατε στην ώρα του φιλόσοφου…

Σας μισώ και σας λατρεύω όλους σε ίσες ποσότητες. Ζηλεύω εξωφρενικά πάρα πολύ, έχω φάει ανατριχίλες κοιτώντας βιντεάκια γιουτιούμπ τόσες μέρες (οπότε όσο και να συμφωνώ με την κατάντια των κινητών, να’ναι καλά που χάνανε την συναυλία για να δω εγώ) και ειδικά στα Χάνσεν/Κίσκε πράματα και ακόμα πιο ειδικά στα Χάνσεν-σκέτο πράματα είναι η φάση σαν την σκηνή στο τέλος στο Rogue 1, πρέπει να το ζήσω και εγώ ρε γαμώτο… :frowning:

Η ελπίς πεθαίνει τελευταία.

3 Likes

Φέρνει μελανιές στον κ*λο :joy: με σακάτεψαν! :joy:

Μπροστά σε μελανιασμένο μάτι με το οποίο έφυγα πριν μερικά χρόνια από λάιβ των Enforcer στο Κύτταρο (και το πήρα χαμπάρι την άλλη μέρα στη δουλειά), μερικές μελανιές στο λοκώ δεν είναι τίποτα. Άσε που δεν είναι και σε εμφανές σημείο :stuck_out_tongue:

1 Like

Είναι γυναίκα ρε μλκ, μη φύγει και με μαυρισμένο μάτι, μην κοιτάς εσύ που είσαι μαντράχαλος :stuck_out_tongue:!

2 Likes

Υπάρχουν και χειρότερα παιδιά.