Ψαχνω ασπρα hi top αθλητικα

Μπορειτε να μου πειτε απο που να παρω???Πιο πολυ ψαχνω για 80’s φαση Nike,Adidas,Asics αλλα κ για αλλες μαρκες κ τωρινες να μου πειτε δε με χαλαει καθολου.Αυτα τα γουσταρω πολυ πολυ θα θελα να τα βρω–>Αν μπορειτε βαλτε κ καμια φωτογραφια με τα δικα σας μποτακια.
Ευχαριστω guys.

νομίζω ο παπαρδέλας είχε κάτι τέτοια :-k

ναι…εγω εχω τα τοπ τεν.τα πηρα απο μπασκετικο μαγαζι μαν…συγκεκρημενα στη Θεσσαλονικη απτο Τετραγωνο.

o Ξηγας εχει :twisted:

[SPOILER][/SPOILER]

υπαρχει ενα συγκεκριμενο μοντελο που κυκλοφορει πολυ (Μοναστηρακι νομιζω) και τα εχουν παρει ΟΛΟΙ οι 80ς φαση. στους Assassin λοιπον ειχαν κατσει καποια παιδια (-δακια) πρωτη σειρα κ παρατηρουσα με ενα φιλο οτι 5 (!) ατομα στη σειρα φορουσαν ιδια παπουτσια! εβλεπες 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (!!) ιδια παπουτσια! πολυ γελιο! ελεο ρε ψαχτειτε λιγο… ελεο…

Αυτά είχα κι εγώ, καλά ήτανε.
Τώρα έχω κάτι Nike RT1 μαύρα.

και στο ebay παιζουν ωραια παπουτσακια, αλλα δισταζω λιγο να αγορασω παπουτσια μεσω ιντερνετ… κ αν δεν κανει το νουμερο ? κ αν ειναι πιο στενα ? αν δεν ειναι ανετα ?.. γαμωτο κ εχω πετυχει πολυ ωραιο παπουτσι…

Πηγαίνεις σε ένα μαγαζί, δοκιμάζεις και παραγγέλνεις από το internet
Aν δε βρεις το ίδιο,όλο κάτι παρεμφερες θα υπάρχει

Κυριως απο ιντερνετ.

Τωρα για τα εδω μαγαζια το μονο που κυκλοφορει και γι αυτο το εχουν ολοι οπως ειπε ο nιr ειναι τα τοp ten. Ωραιο ειναι, απλα θα το χουν αλλοι τοσοι - κι εγω εχω ενα ζευγαρι η αληθεια να λεγεται :stuck_out_tongue:

ok, τι πιο κοντινο υπαρχει στα θεικα Pony City Wings τοτε ??? :-k

αυτά εδώ λες?

[SPOILER][/SPOILER]

πάντως ο ξηγας που τον έχω ρωτήσει μου είπε ότι του έχουν τελειώσει

νομιζω αυτα, κανουν ενα χαρακτηριστικο μαυρο “Τ” απο πισω… ειχε πλακα να τα βλεπεις στην σειρα…

Σα γκομενες κανουμε, αλλα πρεπει να το πω, τα καλυτερα μποτακια - η μαλλον απο τα καλυτερα- ειναι τα terminator της Nike, αλλα το παλιο το σχεδιο.

[SPOILER][/SPOILER]

Έχω Reebok Ex-o-Fit φορεμένα όχι πάνω από 10 φορές.
Κάθονται εδώ και 1,5 χρόνο+ και σκέφτομαι να τα δώσω.
χμ

[COLOR=“White”]χεχεχε[/COLOR]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: ναι ρε, ολοι οι θρασερς ειμαστε ΟΡΚ και ΟΥΝΝΟΙ :lol: 8)

Αυτα που ειναι μονο ασπρα???

Τελειο παπουτσι!