Homeland (Showtime)

Mετά το Νίχιλο :stuck_out_tongue: αλλά είναι τεράστια μορφή και ο Σαούλ :smiley:

Είναι Μοσάντ λέμε, double agent

Μόνο έτσι θα σωθεί η σειρά στη 3η σεζόν (να είναι και ο Σόουλ νταμπλ εηντζεντ)

και λοχιας brody μια χαρα ηθοποιαρα ειναι
του παει το χακι φαινεται…(band of brothers) :stuck_out_tongue:

O Σαουλ είναι ομολογουμένως ο καλύτερος χαρακτήρας της σειράς.

Ο κοκκινοτρίχης είναι ο μόνος ίσως (από τους λίγους σίγουρα) τηλεοπτικός καθαρά ηθοποιός που ανέχομαι να τον αποκαλώ ηθοποιό.

Ο Σαούλ δεν ανήκει στην τηλεόραση αλλά ας όψονται τα πακετάκια.

Σημερα αυριο την τελειωνω αλλα ειδα μια ακομα ηλιθιοτητα στο 2x04 νομιζω που

[SPOILER]Εχουμε τον πρακτορα Κουιν που στην αρχη ειναι πολυ εξυπνος και γατονι αλλα πρεπει να γινει κατι για να αναδειχθει η Κερι και γι αυτο αυτος ξαφνικα τρελαίνεται και ΜΑΧΑΙΡΩΝΕΙ τον Μπροντι.
Και εκει που λες δεν γινεται χειροτερο τον ρωταει ο Σαουλ αν το εκανε επιτηδες για να κανει τον κακο μπατσο και το προσπερνανε ετσι σαν φυσιολογικο.[/SPOILER]

οσο για την κερι αυτο

Πάτωμα με την ξανθιά Βασιλειάδου! :lol:

Haters go home re, we don’t chew :har:

για damian τσεκαρε την ταινια Keane του 2004, πολυ καλος
εχει καλο potential.
πριν τα 00ς επαιζε σε royal shakespeare company
απο μια τετοια παρασταση τον τσιμπησε ο spielberg για το band of brothers!!! :slight_smile:

Promising φαίνεται, will do sir 8)

Η πλάκα είναι πάντως πως το all american couple των Brodys το παίζουν ένας Βρετανός και μία Βραζιλιάνα! :smiley:
Λες και το έκαναν επίτηδες αυτοί που έκαναν το κάστινγκ!

Βρετανός είναι ο Brody, ε;

Για αυτό ένας φίλος στο UK μου έλεγε πως στο νησί τον θεωρούν πρώτο υποψήφιο για επόμενο Bond.

Έλα τώρα όμως. Mike is the true american guy, ain’t he? :stuck_out_tongue:

Εντελως ομως !

leakαρε το 3x1

Μονο εγω το θεωρω απιστευτα βαρετο και ανυποφορο πλεον? Το preair και τα πρωτο επεισοδιο τα ειδα με το ζορι, τωρα πηγα να δω το 2ο και στη μεση δεν αντεξα αλλο και το κλεισα.

Η Danes δεν αντεχεται με τιποτα,παρακαλαω να τη σκοτωσουν, και απο την αλλη ασχολουμαστε με την emo φαση της Dana. Δε μας γαματε λεω γω.
Δε με βλεπω να τη συνεχιζω.

Είδα τα δύο πρώτα επεισόδια, κόντεψε να με πάρει ο ύπνος (ειδικά το δεύτερο με τα σαλιαρίσματα της κόρης του Μπρόντι. ΣΤ’ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ) και πλέον το κόβω και αυτό (μετά την έτερη απογοήτευση agents of shield), μέχρι νεωτέρας.

Αλλά, έχω μια ερώτηση να κάνω μόνο και χωρίς να έχω δει το τρίτο επεισόδιο:

[SPOILER]Πού στον πούτσο είναι ο Μπρόντι;!;!;! Σίριουσλι τώρα, κόβουν τον κεντρικό και πιο ενδιαφέρων χαρακτήρα της σειράς για να δώσουν χώρο στην κόρη του και στο να βλέπουμε την Ντέινς να βαράει πάτο ξανά και ξανά; ΕΛΕΟΣ.[/SPOILER]

^^^

[SPOILER]Στο τρίτο εμφανίζεται ο Μπρόντι αλλά είναι εξίσου βαρετό και ανούσιο επεισόδιο. [/SPOILER]

Έγω πάντως την έκοψα στα μισά της 2ης σεζόν και είπα να τα δω όλα μαζί για να ξαναξεκινήσω την 3 από την αρχή. Με βλέπω να κάνω το ίδιο και τώρα. Θα δώ κανα-δυό επεισόδια ακόμα και αν είναι στα ίδια επίπεδα μάλλον θα την παρατήσω τελείως.

Κρίμα πάντως γιατί η πρώτη σεζόν ήταν καλή. Αν την τελείωναν όπως έπρεπε να τελειώσει (μπουμ) θα μιλούσαμε για φανταστική σειρά.

Ανυπόφορο ήταν από το πρώτο επεισόδιο της πρώτης σεζόν. Απλά τώρα έχει περάσει σε νέα επίπεδα γραφικότητας και βαρεμάρας. Πολύ κακή σειρά. Όχι σε επίπεδα πάτου όπως το Agents of SHIELD, αλλά εντάξει. Κακή.

[SPOILER] Ο Μπροντυ εμφανιζεται στο τριτο και πιο προσφατο επεισοδιο…πολυ μαυριλα το επεισοδιο,μαλλον προετοιμαζει το εδαφος για κατι καλυτερο ελπιζω,μετα τα δυο πρωτα απογοητευτικα επεισοδια[/SPOILER]

Εγω το εκραζα απο οταν εβλεπα τα τελευταια της πρωτης. Αφου λετε αυτα που λετε δεν θα την αρχισω καν την τριτη.