House MD

ανακοινωσαν πως η τωρινη ειναι η τελευταια σεζον. μπραβο τους.

αντε μπας και σφίξουν τα γάλατα.
ξέμειναν απο τηλεθέαση ή απο σενάριο? :stuck_out_tongue:

*ελπιζω σε σπαρακτικό φινάλε :stuck_out_tongue: (αν και δεν το πιστεύω)

Από τηλεθέαση ξέμειναν αρκετά φέτος και από σενάριο έχουν ξεμείνει από την 5η σεζόν περίπου.:stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως όσα χρόνια βλέπω τη σειρά νομίζω ότι το τέλος της είναι ένα(δεν το έχω διαβάσει πουθενά απλά εικασία)

[SPOILER]Να αυτοκτονήσει ο Χάουζ.[/SPOILER]

[SPOILER]ποιο εύκολο το βλέπω να αυτοκτονούν όλοι οι άλλοι.! :lol:
δεν πιστεύω οτι θα του κάνουν κάτι. θα βρούνε ενα καλό τέλος.είμαι σιγουρος :([/SPOILER]

Συμφωνώ,δεν γίνεται να τελειώσει [SPOILER]χαρούμενα[/SPOILER] αυτή η σειρά.

Αν την είχαν συμπυκνώσει και σε 6 σεζόν πχ και με Κάντυ ειδικά θα μιλούσαμε για μεγάλη σειρά.

[SPOILER]Κι εγω πιστευω οτι θα κλεισει με θανατο του Χαουζ,ειτε απο αυτοκτονια ή θα τον σκοτωσει κανας ασθενης (οπως πηγε να γινει σε παλιοτερο επεισοδιο,που τον πυροβολησε αλλα επεζησε.)
Εφοσον ειναι αυτη η τελευταια σεζον περιμενω τα τελευταια 5-6 επεισοδια να ειναι επικα.[/SPOILER]

Το καλύτερο πάντως θα ταν να

[SPOILER]Πεθάνει από ηρωική αυτοθυσία :lol:[/SPOILER]

[SPOILER]Πολυ γρηγορα ξεπερασαν το ολο θεμα,και τελικα δεν εστιασαν στις τυψεις του Χαουζ αλλα στον Τσεης.

Καλο ηταν γενικα,εκλαψα με Ταουμπ και Χαουζ.

Επισης,πρεπει να γινει gif με το καθυστερημενο παρκακι να τρεχει σαν ηλιθιο,εκει καπου στο 27ο λεπτο.[/SPOILER]

Κρίμα ρε γαμώτο που τελειώνει φέτος. Θα πέσω σε κατάθλιψη :stuck_out_tongue: Τα 2 τελευταία επεισόδια πάντως γάμησαν.

κριμα απο τη μια γιατι… τι θα βλεπουμε μετα? αλλα νομιζω οτι εχει παρατραβηξει η ιστορια… παντως και ετσι λιγο καλυτερα πυο ηταν τα τελευταια 2, δεν μας εδωσαν καμια συγκλονιστικη εξελιξη και μιλαμε για 10 επεισοδια max ακομα?

Ότι συγκλονιστικό είναι να γίνει θα γίνει στα τελευταία 2-3 επεισόδια. Πιθανόν μάλιστα να μας δώσουν κανένα τελευταίο διπλό 1,5 ώρα που θα γίνει πανικός.

[SPOILER]testosterone level just below Bieber

:’)[/SPOILER]

[SPOILER]^^ γαμησε! :lol:

πλακα ειχε το τελευταιο. τουλαχιστον θα υπαρξει μια αλλαγη στη ζωη του χαους και ισως αχνοφαινονται στην ακρη του τουνελ καποιες εξελιξεις με βαση αυτο.[/SPOILER]

χμ,ψιλοφιλλερ το καινουριο επεισοδιο νομιζω,τιποτα το ιδιαιτερο

Όντως, πολύ κούραση.

Βγηκε προχτες το καινουριο,καλο γενικα αλλα τιποτα το συγκλονιστικο παλι :confused:

Έλα 4 επεισόδια μείνανε για το τέλος καιρός να αναστηθεί το θρέντ.

Μετά το σημερινό είμαι περίεργος να δω που το πάνε.

Το είδα και το 18ο και λίγο ξενερωσα αφού διάβασα την υπόθεσή του τελευταίου.

Πού;
Ρίχτη σε σπόιλερ ή πμ.