House MD

[SPOILER]Εκει που ολοι περιμεναν να πεθανει ο Χαουζ,θα σκοτωσουν τον Γουιλσον?
Πφ.
Τουλαχιστον ελπιζω τα 4 τελευταια να ειναι στα επιπεδα που εχουμε συνηθισει να ειναι τα τελευταια επεισοδια καθε σεζον.
[/SPOILER]

Αντε να δουμε πως θα το πανε.

[SPOILER]Όχι. Τα 4 τελευταία θέλω να είναι επικά. Να βαστάω τα σαγόνια μου ξέρω γω. Γιατί μέχρι και την 4η σεζόν η σειρά ήταν από άλλο γαλαξία.[/SPOILER]

Καλα ναι κι εγω θελω να μας τρελανουν στα τελευταια,αλλα κραταω επιφυλαξεις για το αν θα μπορεσουν να ξεπερασουν επικνες πχ τελους σεζον 4 και 5.Μακαρι.

Εμένα πάντως η γνώμη μου για το τελευταίο έχοντας διαβάσει τις περιλήψεις του Φοξ για τα 4 τελευταία βρίσκεται στο σποιλερ.
Προσοχή. Ακολουθεί σποιλερ που δεν αποκαλύπτει τίποτα από άποψη πλοκής αλλά μόνο από άποψη επιστροφής χαρακτήρων και προσωπική γνώμη για το τέλος.

[SPOILER]Επιστρέφουν 13 και μάστερς λέει. Δεν το κόβω να πεθαίνει ο Wilson. Μάλλον θα είναι σε φάση ότι ο Χάουζ συνεχίζει τη μίζερη ζωή του.[/SPOILER]

εγώ παντως το κόβω να το κάνουν εντελώς αμερικανια του στυλ ζησαν αυτοί καλά και
μεις καλυτερα. Ο χαουζ να τα βρει τελικά με τη Ρωσίδα η ότι είναι τελοσπαντων και πάει λέγοντας αφου θα έχουν σώσει τον Γουίλσον από σίγουρο θάνατο βεβαια.
Επίσης θέλω να βαρεσω την παρκ στη μούρη, παίζει να είναι από τις πιο σπαστικες χαρακτήρες που έχουν περάσει από σειρά.

[SPOILER]Καλά παρκς με τσεις θα κάνουν κάτι στο τέλος είμαι σχεδόν σίγουρος#-o
Για αμερικανιά δεν το κόβω τόσο γιατί η μοναδική σεζόν που έγινε έτσι η σειρά(η 7η δηλαδή με Χαουζ-Κάντυ) ήταν ο απόλυτος πάτος. Αν γίνει έτσι όμως θα έχουν δώσει ένα άσχημο τέλος στη σειρά.[/SPOILER]

[SPOILER]Αμα δειτε,το τελευταιο επεισοδιο της σαιζον λεγεται everybody dies.Οποτε ειναι σχεδον σιγουρο πως καποιος θα πεθανει και αφηνει ανοικτο και το ενδεχομενο στο τελος ο Χαουζ να αυτοκτονησει.[/SPOILER]

Μπα, πιο πολυ στο στυλ της ατάκας everybody lies μου κάνει. Φαντάζομαι δηλαδή οτι θα το πετάξει στο wilson σε κάποια φάση μέσα στο επεισόδιο

Πολυ πιθανον αυτο που λες.

Το καλο ειναι οτι για 4 εβδομαδες θα εχει καθε εβδομαδα επεισοδιο μεχρι το φιναλε.

Μετά από τόσα επεισόδια αναμενόμενο ήταν.

Δεν διαβάζω τις απόψεις στα spoiler. Είδα και το 18 που ήταν το πρώτο ενδιαφέρον μετά από 2-3 βαρετά και διεκπαιρεωτικά επεισόδια και βλέποντας τον τίτλο του τελευταίου μάλλον θα έχουμε πολύ βαρύ φινάλε. Πάντως η σειρά σίγουρα έχει πέσει σε τεράστιο βαθμό, άντε να δούμε αν θα δώσουν το φινάλε που όλοι περιμένουμε.

επιτελους ενα ενδιαφερον επεισοδιο!! αντε να δουμε τι θα γινει στη συνεχεια.

οντως πολυ εκνευριστικη η Παρκ. την αντιπαθω πιο πολυ και απο τον Φορμαν.

εσείς που λέτε για την παρκ, έχετε πάθει παράκρουση.

Εσύ είσαι ερωτευμένος μαζί της;

οχι, θα μείνουμε μόνο φίλοι.
αλλά χωρίς πλάκα τώρα, προσφέρει κάτι το διαφορετικό. σε κάθε επεισόδιο είναι σημείο αναφοράς, χωρίς να καθόμαστε σε προσωπικές σεξουαλικές φαντασιώσεις.
επίσης τέτοιοι χαρακτήρες “μένουν” σε σειρές/ταινίες… 13 βγαίνουν με το κιλό.
δεν ειναι το grays anatomy εδώ. [B]House[/B] Λέει η προμετωπίδα του καταστήματος

Ενοχλητικη ειναι.Καλυτερη ηταν η Μαστερς.

Είμαι με κρίμσον. Η Μάστερς γατάκι

Παρκ λατρεία ρε έχει πολύ φάση :smiley:

Πω, το τέλος του 18 μ’ έριξε πολύ άσχημα γμτ.