ΟΜΑΔΙΚΟ IGNORE στον alex1992

στην λύμνη δεν θα πεταχτώ γιατι κατάφερα (πραγματικα) και μάζεψα άτομα για ενφορσερ…οποτε σολντ αουτ…

μονο ο πατατάς με καταλαβαίνει,εκφράζω τις ανησυχίες μ,και ανοίχτε το τόπικ του μλκ επιτέλους.

ποιο τοπικ ?:stuck_out_tongue:

το έξυπνου,να παρακολουθεις τις εξελίξεις,δεν τα χάνουμε αυτα

excuse me?

μην μ λές γαλλικα γιατι δεν τα πιανω.οκ?

νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρος είναι Αγγλικά :-k

οκ κοιτα τα ένα χτεσινο ποστ μου,και θα καταλάβεις,αντε ραν πατατά ραην

[SIZE=“6”]bump.[/SIZE]

δεν σας φοβάμαι ο πατατας είναι μαζί μ

αλεξ, μας βλέπω να μας κάνουν ομαδικό μπάνιο

Χμ τότε [SIZE=“6”]ΜΠΑΝ [/SIZE]στον άλεξ να δούμε πως θα αντιδράσει ο πατάτας. Ή ξαναγίνεται ο πατάτας που αγαπήσαμε ή τρώει κι αυτός το μπαν κι εμείς τις πατάτες. :naughty:

win/win situation γι άλλη μια φορά.:smiley:

μην φοβάσαι αν συννεχίσουμε να σπαμμάρουμε και σε αυτο το τοπικ θα κλειδωθει:lol:

πόσες φορες κλάνεις/χέζεις την μέρα?

ΔΕΝ ΠΡΩΚΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΔΩΣΩ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΑΛΕΞ! :lightsabre:

χμ,να το θεσω ευγενικα
ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΑΕΡΟΣΤΑΤΑ!:slight_smile:

Γενικότερα ένα μπαν καμιά βδομάδα έτσι να ηρεμήσουμε όλοι δε γίνεται να πέσει?

Δηλαδή έφαγε μπαν ο Awake και έφυγε ο Yojimbo, δεν ρίχνετε κι ένα στον Αλεξ να αραιώσει και το παρεάκι του τώρα που γυρίζει?

win/win συνέχεια. :smiley:

κουιν ρουλζ—φορα και στενώ παντελονι και βρήκες και γκόμενα

μπραβο πατατα

θα μπώ με ακαουντ και δεν θα με καταλάβαιτε

ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΝΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΦΤΟΠΙΚ ΣΤΟ ΟΦΤΟΠΙΚ

Τι καταλαβαινεις που γινεσε κουραστικος…Στο τελος απλα κανεις δεν θα μπαινει στα οφ τοπικ.Ποσταρεις συνεχεια και κανεις double-post χωρις να λες τιποτα και χωρις να εισαι καν αστειος.Το να μας μιλας για τον κωλο σου και το ποσες φορες χεζεις ηταν αστειο οταν ημασταν στην πρωτη δημοτικου αλλα τωρα δεν ειναι,ειδικα οταν το επαναλαμβανεις 40 φορες καθε μερα.Δεν σε ξερω και πραγματικα δεν με νοιαζει αν συνεχισεις να ποσταρεις 80 ποστς καθε μερα λεγοντας ποσες φορες εκλασες,στο τελος θα σε βαρεθει στην κυριολεξια ολο το φορουμ και θα βαρεθεις ακομα κι εσυ ο ιδιος να ποσταρεις τα ιδια πραγματα.

[B]αλεξ σ’ εχω ignore, και δε ξέρω τι γράφεις. Ομως διαβάζω τα ποστς των αλλων.

Εισαι πρωτοετής φοιτήτης στα γιάννενα μακριά απ’ το σπίτι σου. για το θεο αντι να καθεσαι σπιτι να τρομπαρεις στο νετ, βγες εξω, γνωρισε κοσμο, σπαστα ολα , αλλα μη σπας αρχίδια. Φιλικα. Τα καλυτερα χρονια ειναι αυτα[/B]

bourdela.com