In Flames

Ναι ρε παιδί μου, αν το έγραφε μία φορά θα έλεγα ορθογραφικό, αλλά αυτός υποτίθεται ότι τους λατρεύει κιόλας! :lol:

Εντάξει ρε παιδιά μπορεί να έκανε δύο φορές το ίδιο ορθογραφικό… Αμέσως να της την πέσετε…

Τίιιιιι ??? Ποιος κοροϊδεψε την Jesterhead??? :blow::blow::blow:

:stuck_out_tongue:

Το Colony είναι πολύ γαμάτο λέμεεε. Το Whoracle δεν έχει τα ίδια γκάζια με το επόμενο τους!!Ωραίος δίσκος

μμμ… σωστα…δεν ακουω in flames,οχι ,λεω ψεμματα.

Εγώ άκουσα πρώτα το come clarity και κόλλησα μαζί τους!!! Άρα δεν έχω πολλές επιλογές :lol:

Bump γιατι δε χωνευω με τιποτα που ειναι πρωτο το Clayman[-X

E το πρωτο τους breakthrough ηταν.Λογικο το βρισκω.

that’s it. ακουσα come clarity kai reflect the storm και κολλησα

Ναι μπορω να το εξηγησω.Οτι δε μπορω να το χωνεψω ειπα γιατι ολα τα προηγουμενα το πατανε:p

Kι ενα top 12 απο μενα,random σειρα.

December Flower
Behind Space
Jesters Script Transfigured
Everlost Pt 2
Only For The Weak
Jotun
Food For the Gods
Dialogue With the Stars
Dead Eternity
Artifacts of the Black Rain
Zombie Inc.
Goliaths Disarm Their Davids

Mαζι σου ! Γενικα πολυ κατηφορα αυτη η μπαντα… :stuck_out_tongue:
Στην πχιοτητα ε !

ρε μου αρέσουν από την τριάδα καλύτερα!Δεν μπορώ να πω με σιγουριά πιο μαρέσει καλύτερα…είναι όλα 1 και 1, αν και ίσως το Come Clarity είναι κάπως πιο χαμηλά σε σχέση με τα υπόλοιπα!

με το τριάδα εννοώ: Dark Tranquillity/In Flames/At The Gates…


Now playing: Before The Dawn - Fear Me
via FoxyTunes

αυτη η μπαντα πιστευω ειναι ακομη πολυ εμπνευσμενη και την πιασαρικη μελωδια την εχει για την πλακα.
ΑΛΛΑ γιατι ρε πουστη να χαθει η παλια ατμοσφαιρα?μιλαμε για ανατριχιλες.
πιστευω ειναι συνειδητη η στροφη στον ηχο τους και η ματια τους στις Η.Π.Α., αλλα τουλαχιστον την μαλακια που παιζουν την παιζουν πολυ καλα.
jester race απο εμενα με δυσκολια να το ξεχωρισω απο το whoracle.

Reroute To Remain…όταν άρχισα να τους ακούω το είχα λιώσει αυτό το album…

τους είδα χτές και ήταν πολύ καλύτεροι από ότι περίμενα,μιας και νόμιζα ότι θα έχαναν σε ατμόσφαιρα λαιβ . Ο anders το έχει και είναι απίστευτός φροντμαν ενώ και οι υπόλοιποι σε υψήλά επίπεδα! Από ότι είπαν αυτό είναι το τελευταίο τους τουρ και μετά χωνονται στο στούντιο. Το σετλιστ σχετικά μικρό αλλά καλό μιας και δεν πάιζαν headliners παίξανε και κανά δυο από το jester race που ήταν μια ευχάριστη εκπληξη. Πάρτε και μερικές πικς

Ωπ,ποια?Εχεις καπου τη setlist?

εεε να πάει να σου καεί η φασολάδα.
και ακόμα πιο πολύ που το αποφάσισα να πάω έξω για κανά φεστιβάλ και δεν θα παίξουν…:(:(:frowning:


Now playing: EyeHateGod - Southern Discomfort
via FoxyTunes

ειντζελ προσοχή με τις κατάρες παραλίγο να κάψω το ψητό σήμερα γιατί επαίζα gears και ξεχάστηκα!

*
     1. Cloud Connected 
     2. Embody The Invisible 
     3. Pinball Map 
     4. Delight And Angers 
     5. [B]Artifacts Of The Black Rain [/B]
     6. March To The Shore
     7. Alias 
     8. The Mirror's Truth 
     9. The Quiet Place 
    10. Take This Life

νομίζα οτι παίξαν και ενα ακομα σε εμάς απο το jester αλλά λογικά το σετλιστ είναι σταθερό και θα ήταν η ιδέα μου:-s

Engelin ακόμα στη θέση του Jesper ; Πότε θα βγεί από αποτοξίνωση αυτός ;
Ο Gelotte έπαθε κάτι, γιατί είναι έτσι το όποιο μαλλί του ;

update! τι εγινε με τον Jesper?

Έχει μπεί σε κλινική αποτοξίνωσης εδώ και καιρό, δεν ξέρω αν βγήκε. Στη θέση του έπαιζε/παίζει ο Niclas Engelin, που ήταν και παλιότερα στη μπάντα.