In Flames

προσπαθω να το κανω να μ αρεσει καλο και το ρεφρεν αλλα…ρε μαγκες αυτη η μπαντα στα ματια μου ηταν παρα πολυ ψηλα μας εχουν δωσει διαμαντια αλμπουμ τοσες κομματαρες…τι ειναι αυτο τωρα? με ενοχλει που εχει το ονομα In Flames…
μακαρι να κανω λαθος αλλα απο οτι φαινεται αυτη η μπανταρα αργοπεθαινει σταθερα…μακαρι να κανω λαθος…

εμενα μου αρεσε παντως…

Εγω που τους ειχα αφησει 2-3 δισκους πριν παντως ενα σοκ το επαθα.

πανε και αυτοι…καθε περσι και καλυτερα για τα παλικαρια κριμα.Και να φανταστειτε ακομα και το προηγουμενο με ειχε αρεσει,αλλα ναι οντως τωρα σαν να το παρακαναν.Σιγα σιγα να βγαινει το tag του σουδικου death metal γτ παραπλανει πλεον :confused:

Κοντεύουν δεκαπέντε χρόνια που δεν είναι death metal τα παλικαρια

Μεταξύ μας όποιος περιμένει death metal από τους σημερινούς In Flames ζει σε άλλο κόσμο. Παρόλα αυτά στο προηγούμενο υπήρχαν κομμάτια όπως το New Dawn που συνδύαζαν πολύ όμορφα το παλιό με το νέο στυλ. Το πρόβλημα με το καινούριο κομμάτι δεν είναι τόσο το στυλ όσο το ότι δεν είναι τόσο καλό όσο το Deliver Us που ήταν το πρώτο single από το προηγούμενο.

Κι άλλο καινούριο…:-k

Θα το παίξω πολιτικός μετά τα exit polls και θα πω ότι [I]θα περιμένω τα επίσημα αποτελέσματα.[/I] Πάντως αν και παρακολουθώ την μπάντα καθώς είναι μεγάλη αγάπη πιστεύω ότι έχουν να βγάλουν πραγματικά καλό δίσκο από το Come Clarity…

8O#-o

καλυτερο απτο προηγουμενο,αλλα still καμια σχεση με in flames

Όσο το ακούω τόσο περισσότερο μου αρέσει αλλά σίγουρα δεν έχει καμιά σχέση με τα παλιά τους. Ίσως να είναι το αντίστοιχο του Liberation από το προηγούμενο…

VEVO :smiley:

Απογοητευτικό το τραγούδι… :frowning:

Καποτε ηταν πολυ καλη μπαντα, καποτε.

Μια χαρά μπανταρα είναι ακόμα, μην ακούω μαλακίες,…

:([COLOR="#FFFFFF"] …[/COLOR]

Το οτι θα εκανα dislike σε τραγουδι τον In Flames ειναι κατι που δε το περιμενα :frowning:

εμενα παλι μια χαρα μου φαινεται…οκ ειναι πολυ Light για τα μετρα τους αλλα μου θυμιζει αυτο που εχουν κανει οι Paradise Lost…

Μια χαρά είναι…απορώ με τον κόσμο που εκπλήσσεται με την “νέα” κατευθυνση. Μάλλον δεν πρέπει να έχουν ακούσει In Flames και πολύ τα τελευταία χρόνια.

To θεμα δεν ειναι η νεα κατευθυνση…το θεμα ειναι η μετριοτητα…