Into Battle Fest Vol. 1 - 08/12/17 & 09/12/17 - Κύτταρο

Dark Nova υπάρχουν πλέον; Θυμάμαι ακόμα το λογότυπό τους, πράγμα που σημαίνει ότι είχαν κάνει καλή δουλειά εκεί.

1 Like

Δεν ξέρω, εκείνη την εποχή ακουγόταν αρκετά το όνομά τους πάντως. Είχαν παίξει και πρώτο όνομα στο ρόκγουέιβ της Ριζούπολης με Megadeth, Dickinson, Grip Inc. και Rotting Christ. Τρομερό φεστιβάλ και εκείνο

2 Likes

Μετραω λεπτα πλεον να φυγω απο το γραφειο, παμε να περασουμε γαματα…

Δεν με ενδιαφέρει το thread αλλά είδα που ποστάρετε παπούτσια και είπα να ποστάρω κι εγώ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@evanthia σου αρέσουν; :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Κινκι καταστάσεις …

Η @evanthia είναι καλά;; Ζει ;;

Δεν είχαμε καμία επέτειο μουσικού ή μπάντας ή δίσκου τόσες μέρες;;;

4 Likes

Επέτειο είχαμε φυσικά αλλά δυσάρεστη. Σαν σήμερα δολοφονήθηκε ο John Lennon.

2 Likes

Και ποιος άλλος ;; εεεεεε;;::wink:

2 Likes

Χμμ… Για δυσάρεστη επέτειο δεν ξέρω κάτι άλλο. Υπάρχει όμως μια πολύ ευχάριστη επέτειος. Σαν σήμερα γεννήθηκε ο Marty Friedman (ex-Megadeth).

2 Likes

Ναιιιι θα μου τα κάνεις δώρο?? χαχαχαχα :sunglasses: :blush:

1 Like

Εδώ είμαι :blush: Σαν σήμερα γεννήθηκε και ο Jim Morrison :heart_eyes: Και δολοφονήθηκε ο Dimebag Darrell :frowning:

3 Likes

Σταθερή αξία εύγε :+1:

Αν δεν ήμουν με το κινητό θα έβαζα καμία φωτό στο δικό του θρεντ

Χρόνια πολλά στον υπερπαικτη Μαρτυ Φρηντμαν

1 Like

Χεχε σ’ ευχαριστώ :blush:

Καλά να περάσετε όσοι πάτε. Ειδικά απόψε. Κρίμα που δεν μπορώ να είμαι στους θεούς…

Τι Riot. Hardcore Τσοντα κυριες και κύριοι. Με κουβάρης, κουβάρια, Warrior και δεν είμαι καλά !

3 Likes

Riot Riot Riot
Domine Domine Domine
περα απ αυτους που δεν αφησαν τιποτα ορθιο horisont μου αρεσαν πολυ με τα τζαμαρισματα τους.Wrathblade εγγυηση

2 Likes

Χαίρομαι που σου άρεσαν. Εννοείται θα σου τα κάνω δώρο!

1 Like

:grin: :blush:

Οι Horisont ήταν η μπάντα που απόλαυσα περισσότερο το διήμερο. Τι τζαμάρισμα ήταν αυτό στο τέλος του Crusaders Of Death! Απίστευτοι παιχταράδες. Πήγε το σολίδι σύννεφο. Riot κλασικά δεν αφήσανε τίποτα όρθιο, [μάλιστα πήγε συντάκτης του σαιτ στην προακρόαση του καινούριου δίσκου και μου είπε επι λέξεί “σαν να ψιλογαμάει λίγο δίσκος”]. Domine επίσης μπόμπα εμφάνιση. Κυτταράκι, πάντα καλός ήχος

3 Likes

Κοιμομουνα :stuck_out_tongue:!

2 Likes

τι παιχτηκε με τραγουδιστη τοκιο μπλειντ