Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

:grinning::grinning::grinning:
Λυσάξτε…

Θα λυσσάξουμε όταν ανακοινωθεί επίσημα!
(η αλήθεια είναι ότι έχουμε ήδη λυσσάξει, αλλά κράταμε τα προσχήματα!)

3 Likes

Αύριο με το καλό…

Τι εισιτηριο εχουνε τα ροκγουειβς πλεον? κανονικο ή φωτοτυπια-σκουπιδι στυλ βιβα? Εχω να παω απο εποχη ηλεκτρικων καταιγιδων

κανονικο

ok μην πας, αλλά μετά μην λες γιατί δεν έρχονται τα μεγάλα ονόματα στην Ελλάδα.

Τι σχέση έχει αυτό με τα μεγάλα ονόματα? Δηλαδή πρέπει να πάει σε ότι πίπα έρχεται ελπίζοντας οτι μια μέρα θα δει κι αυτό που θέλει?

1 Like

Ειδες πουθενα να γραφω οτι δεν θα παω;
Αν καποιοι δεν ποσταρατε απλα για να ποσταρετε θα ηταν καλυτερο το φορουμ

1 Like

δεν πήγαινε σε σένα προσωπικά.ήταν ένα γενικό σχόλιο

Σε αυτόν απευθύνθηκες όμως.

1 Like

Παιδιά δεν έχω καταλάβει, έχουν “κλειδώσει” οι maiden και απλά περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση ;

Aπ οτι φαινεται ναι,αυριο μαλλον θα εχουμε την ανακοινωση

Είναι άληθεια λοιπόν …Βγήκαμε από τα μνημόνια ! Επιστροφή στη κανονικότητα :grinning:

1 Like

My last chance to see.

Ας παίξουν ό,τι θέλουν. Αν παιχτεί και το Powerslave δεν θέλω τίποτα άλλο.

Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά πριν λίγο το TV War ξεκίνησε με κλιπακι 5 δευτερολέπτων από το live του 2000 στον Αγ. Κοσμά με το ρεφρέν του Wickerman και τον Dickinson που τραγουδούσε “Your time will come Athens”.

Ο κόσμος το έχει τούμπανο …

πάτησα το reply, θέλωοντας να το στείλω γενικά στο forum και όχι προσωπικά. Η γνώμη μου είναι να σταματήσουν πολλοί το θέμα με τις τιμές αν θέλουν να ξαναδούν μεγάλο όνομα. Οι μετάλλικα πάνε στην Ευρώπη με εισιτήρια πάνω από 100 ευρω, με 60-70 ευρώ στην ελλάδα είναι μια πολύ καλή τιμή

Μακάρι να ερχόντουσαν οι Metallica με εισιτήριο 60 ευρώ…

1 Like

Μάλλον θα απογοητευτείς γιατί το παίζανε δύο χρόνια στην BOS.Δε νομίζω να ξαναμπεί.

Θα μπει, τουλαχιστον τα στοιχεια αυτο δειχνουν… :wink: