Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Η λίστα με τους τύπους Μεϊντενά φτιάχτηκε σε 10 λεπτά με το κυριότερο μέρος των αναγραφόμενων λεπτομερειών να κατεβαίνει στη κεφάλα μου καθώς έγραφα. Κοινώς έγραφα ότι μου κατέβαινε.

Εξυπακούεται ότι δεν με αντιπροσωπύει η λίστα (σαν άποψη) ούτε και πιστεύω ότι υπάρχουν οι συγκεκριμένοι τύποι Μεϊντανάδων. Δεν θα κορόιδευα ποτέ κάποιον που ακούει Ρουβά και Maiden ή ακούει αποκλειστικά τα 2 πρώτα τους άλμπουμ. Απλά για τελείως χιουμοριστικούς λόγους τα έγραψα όλα αυτά για να γελάσουμε λιγάκι.

Επίσης ζητώ ταπεινά συγγνώμη αν κατά τύχη προσέβαλα κάποιους οι οποίοι τυγχάνει να συμπίπτουν 100% με μία από τις παραπάνω κατηγορίες.

Αν αποδεδειγμένα υπάρχει έστω και ένας/μία ο/η οποίο/α συμπίμπτει 100% με μία από τις παραπάνω κατηγορίες και μου το αποδείξει, τότε θα του/της χαρίσω ότι έχω και δεν έχω από Maiden

2 Likes

Κολπο γκροσσο απο τον Λωρη για την τιμη του διημερου. Καλα ελεγα υπολογιζω ενα 90αρι για να ειμαι μεσα εχωντας υποψη οτι και οι δυο θα επαιζαν την ιδια μερα. Τωρα τους εχει βαλει σπαστα αρα θα μετρησει πολυ και τι support θα εχουν οι Priest για να τραβηξει και κοσμο διοτι οι Maiden ειναι δεδομενο οτι θα εχουν και απο μονοι τους.

Μονη ενσταση ειναι τα διπλα εξοδα μεταφορας προς τα εκει. Θα προτιμουσα να ειναι και οι δυο την ιδια μερα με λιγοτερα support και ας ειχε και 88 ευρω…

Αυτο το Τις πρωτες ημερες…ποσες ημερες ειναι; :stuck_out_tongue:

3 Likes

Τιμες πολυ καλες.Κριμα ομως που δεν ειναι μαζι.2 μερες αδεια Ιουλιου δε παιζουν οποτε.Maiden Maiden Maiden

1 Like

Σκέψου όμως πως σε μια μέρα με 90αρι θα μαζέψει ένα 15αρι λ.χ. Ενώ τώρα με 50 στους Maiden θα έχει 20+ και την επόμενη ότι πάνω από 10.000 είναι συν γι αυτόν.

1 Like

Σωστος ο Αλεχαντρο. Με 50 ευρουλακια εισιτηριο και κανα 2 καλες μπαντες σαπορτ, Μειντεν θα εχει μια 20αρα χιλιαδες.

Για αυτο το λεω κολπο γκροσσο. Maiden θα πανε χαλαρα ολοι. Το τι προτιμω εγω δεν σημαινει οτι θα επρεπε να το θελουν ολοι παντως. Να δουμε πως θα ριξει τα support μενει.

Judas priest πάνω από 5000 χιλιάδες δεν θα έχει λόγο ότι έχουν έρθει πριν 2 χρόνια και λόγο καθημερινής και λόγο της κούρασης 2μερου θα προτιμήσουν όλοι iron maiden

Πάντως αν οι μέρες ήταν Παρασκευή-Σάββατο σίγουρα θα χτύπαγα το διήμερο εισιτήριο. Τώρα Πέμπτη-Παρασκευή είναι δύσκολο…

1 Like

ροκγουειβ με συριζα.ανακοινωσεις και εισητηρια απο νοεμβρη.τα σαπορτ θα τα λενε σιγα σιγα.χαλαραα χαλαραα.βολμπιτ και γκοστ με το καλο να τους δειτε,εμενα μου ειναι αδιαφοροι.αυριο παμε για εισητηριο διημερο.καλες τιμες.νομιζω δεν εχει πιτς α πιτς β.εκτιμω οτι μειντεν θα εχει τον περισσοτερο κοσμο απο καθε αλλη φορα.και πριστ θα ειναι περισσοτεροι απο προηγουμενη φορα

ευχάριστη έκπληξη οι τιμές.
μπράβο τους/του

2 Likes

Δίνω μεγάλη πιθανότητα να θαφτούν οι Πρηστ για λόγους που αναφέρθηκαν . Μέχρι 5000 , το θεωρώ και επιτυχία

Απ την άλλη Iron Maiden θα πάει πολύς κόσμος λογικά . Και είναι πραγματικά πολύ ευχάριστο νέο η τιμή του εισιτηρίου

49e maiden χωρις πιτς α β μην το πεις ουτε του παππα.το κακο ειναι οι μερες…πεμπτη παρασκευη.εργασιμεσ απογευμα…κινηση στο δρομο κτλ…ειδωμεν.το σιγουρο ειναι οτι θα ειμαι απο τις 8 το πρωι εκει.κανονιζω απο τωρα τις αδειες…

Ghost - Volbeat ειναι στανταρακι Blackie? Και βασικα ποια μερα απο τις 2

το επομενο ποστ με σποιλερ θα ειναι το σετλιστ που βγαινει απο τις κρυφες εικονες στα βιτρο.οποτε προειδοποιω…

α δε ξερω καν ποια μερα ακομα

[spoiler] be quick or be dead
ghost of the navigator
coming home
the trooper
lord of the flies
flash of the blade
the fallen angel
pashendalle
for the greater good of god
the clansman
heaven can wait
the evil that men do
fear of the dark
iron maiden

moonchild
number of the beast
flight of icarus[/spoiler]

9 Likes

Ναι καλά που θα παίξουν τέτοιο σετλιστ

Προφανώς και γαμάει :astonished::scream::fearful:

2 Likes

μακαρι.παντως η αναλυση των βιτρω αυτα βγαζει.υπομονη μεχρι το μαιο…:imp:

οτι η τιμη του εισιτηριου μετα τις πρωτες μερες παραμενει εκπληξη , γαμαει σαν λογικη παντως !

1 Like

και το ότι οι πρώτες είναι άγνωστες ως προς το …πόσες

2 Likes