Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

5:30 πηγε ο φιλος που ηθελε το εισιτηριο Νο. 1, εγω πηγα 06:50 και μετα εφυγε γιατι επρεπε να παει δουλεια και περιμενα εγω.

4 Likes

Ο δευτερος τι ωρα πηγε;

Κανα 10 λεπτο μετα απο εμενα.

Ελα, θα σε κερασω μπυρα :slight_smile:

Τι είναι αυτό;

Όταν ο αδελφός μου περίμενε στο γραφείο ειδικοτήτων από το προηγούμενο βράδυ για να δηλώσει πού θέλει να κάνει ιατρική ειδικότητα, τον είχα αλλάξει εγώ το πρωί να πάει να ξεκουραστεί λίγο και να κάνει ένα μπάνιο, γιατί μετά ορκιζότανε. Αλλά φάγαμε στη μάπα την ουρά γιατί αν κάποιος του έπαιρνε τη σειρά, θα περίμενε μερικούς μήνες για να ξεκινήσει, όχι γιατί το εισιτήριο θα γράφει 23 αντί για 1 ρε μπαγάσηδες :joy:.

3 Likes

Α στη μπύρα δε λέω όχι, για λέγε πού και πότε.

1 Like

Α, τωρα δεν εχεις προβλημα να με γνωρισεις ε :stuck_out_tongue:
Ουσιαστικα εκατσα 5:30 - 8

1 Like

Αλλος περιμενε απο τις 5:30 κι αλλος δηλωσε οτι περιμενε απο τις 5:30 στα ΜΜΕ;

1 Like

Έτοιμο το τικέτο για Maiden, για Priest θα την βρούμε την άκρη αργότερα, να ακούσουμε και το νέο δίσκο να δούμε τι λέει.

Kαλα πηγε για πρωτη μερα νομιζω :grinning:

Ή άρρωστος ή πτώμα στην δουλειά την Παρασκευή 20 Ιουλίου, για μένα υπάρχουν μόνο εισιτήρια διημέρου.

Όχι που θα έχω την ευκαιρία να δω καπάκι σε 2 μέρες Priest και Maiden και θα το αναλύσω και παραπάνω.

6 Likes

καλά γιατί σπρώχνεστε ρε παιδιά απο την πρώτη μέρα δηλαδή φοβάστε οτι θα εξαντληθούν τα εισιτήρια και θα μείνετε απέξω?

3 Likes

Την ίδια ακριβώς απορία έχω κι εγώ!

3 Likes

και χωρις μετρο…και χωρις να ξερουν υπολοιπα support…

1 Like

8 Νοεμβρίου έκανα κάτι που δεν το συνηθίζω. Μπήκα στο fb και έγραψα αυτό. Μάλλον το έκανα από υπερβολική χαρά. Τώρα θέλω να γράψω κάτι εδώ, κυρίως στους φίλους από τα βόρεια που σκέφτονται ταξίδι στη Βουλγαρία. Περιμένετε παίδες μερικές μέρες ακόμα πριν αποφασίστε αν θα πάτε προς τα πάνω ή προς τα κάτω τον Ιούλιο. Στα εδώ, υπάρχουν ακόμα ονόματα που όταν ανακοινωθούν νομίζω θα κάνουν πάταγο. Ή έτσι πιστεύει η αφεντιά μου… Η υπομονή στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι ωραία metal αρετή. Αυτά.
Απο fb Χρονοπουλου

3 Likes

Σου λέει η didi music ότι τις πρώτες μέρες τα εισιτήρια θα έχουν 49 ευρώ και αναρωτιέστε γιατί στηθηκε κόσμος;;;

Γιατί αύριο , άνετα κάνουν 55 ξέρω γω :stuck_out_tongue:

Και τέλος πάντων , αυτός είναι ο λαός των Μεηντεν :grin:

2 Likes

Volbeat / Ghost / Helloween / Manowar

Κάτι από αυτά πιθανότατα.

Οι “πρώτες” μέρες της Didi μπορεί να είναι και 0,2 μέρες. Μπορεί να είχαν βγάλει 5 εισιτήρια φτηνά. Κανείς δεν ξέρει τίποτα από τη στιγμή που δεν ανακοινώνεται τίποτα. Οπότε, οι ενδιαφερόμενοι πάνε και στέκονται και περιμένουν.

Βρε αχαρακτήριστοι, πρόκειται κάποιοι να σας δώσουν λεφτά 8 μήνες πριν το φεστιβάλ. Πείτε ότι “για 10 μέρες τα εισιτήρια θα κοστίζουν 49 ευρώ”, αφού το έχετε ξανακάνει και είναι πολύ τίμιο. Μη λέτε “τα πρώτα εισιτήρια” και “τις πρώτες μέρες” και τέτοιες ασάφειες. ΛΕΦΤΑ παίρνετε, δεν παίρνετε στραγάλια. Λεφτά που από σχεδόν κανέναν δεν περισσεύουν.

8 Likes

Αυτά θέλω. I will lose my shit.

Μετά Manowar (δεν το βλέπω) να ακούσω τα έπη στην αρχή και Ghost δεν με χαλάνε.

Mεταγραφολογία. Σαβιόλα, Ροναλντίνιο, Μπόρχα και λοιπά. Πλάκα θα έχουν οι επόμενες μέρες (βδομάδες; ) :slight_smile:

λογικά θα φέρει πιο φτηνά σαπόρτ απο αυτά που λέτε.
δεν έχει κανένα λόγο να φέρει manowar η helloween εκεί.
τους φέρνει άλλη μέρα και κονομάει ξεχωριστά αν μπορεί .
προσωπική άποψη βέβαια χωρίς να γνωρίζω τα ποσά που χρειάζονται

2 Likes