Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Εγω γιατι πιστευω οτι θα ριξει τα γερα support την πρωτη μερα? εμαθε επισης κανεις αυτο το τις πρωτες ημερες, ποσες ειναι? ως το Σαββατο πχ?

3 Likes

Ε μα έλα ντε, η πρώτη μέρα είναι που θέλει “στήριξη”.

3 Likes

ε ρε και να πεταξει κανα Helloween τι θα γινει…

3 Likes

Να το πετάξει πριν πάρουμε εισιτήρια για Iron Maiden όμως

Ωπ ιδέα … Μας κάνει να πάρουμε μόνο την μια μέρα , 20-07-18 και μετά ανακοινώνει μεγάλο σαπορτ στους Πρηστ και χάνουμε την προσφορά των 88 ευρώ . Θα αναγκαστούμε να πάρουμε εκ νέου με 49 ευρώ

Σατανικό:smiling_imp:

5 Likes

Στανταρακι τις καλύτερες μπάντες θα τις βάλει πρώτη μέρα για να μαζέψει κόσμο οι maiden και μόνοι τους να παίξουν ένα 20αρικο θα το μαζέψουν. Άμα δεν κινηθεί έτσι την πρώτη μέρα δεν θα έχει κόσμο. Κακά τα ψέματα 2 μέρες στο χωράφι δεν παλεύεται Και με δουλειά στην μέση.

1 Like

Σωστα…μας βλεπω για καμπινγκ…ιδια τιμη ειναι…

καναμε αλλαγη βαρδιας, επρεπε να ανοιξω το μαγαζι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Είπατε ψέμματα για λόγους εντυπώσεων :grin:.

1 Like

Επικοινωνιακα τρικ!

2 Likes

Αυτοί είναι οι Μεηντενάδες, δεν περιμέναμε κάτι διαφορετικό από το σινάφι σας.

1 Like

Χτυπησα διημερο!!! :sunglasses: :metal:

3 Likes

οτι πιο σωστο γραφτηκε εδω μεσα !

1 Like

Ευχαριστώ Μήτσο!

1 Like

και αυτο σωστο!! πωπωπωπω . ευτυχως εχουμε και λιγο χιουμορ εδω μεσα.

1 Like

Τις έχει ήδη βάλει πρώτη μέρα.

4 Likes

Προκλητικός-13

2 Likes

Αν πληρώσεις με κάρτα στο γκισέ έχει καπέλο;;;

Καλή η συναυλία αυτή. Έτσι μου οριοθετεί και λίγο το καλοκαίρι.
11 Αυγούστου θέλω να είμαι Ρουμανία για ένα φεστιβαλάκι. Άρα μπορώ από τώρα να ψάχνομαι για διακοπές, τέλος Ιουλίου με ~15Αύγουστο.

Edit: Αφού και 15 aug είναι μεσοβδόμαδα, ουσιαστικά μέχρι 19 Αυγ όλα είναι νεκρά… Μπόμπα, με βλέπω να κάνω 25 μέρες διακοπές.

1 Like

Δε γνωρίζω αν μπορείς να πληρώσεις με κάρτα στο Tera Vibe. Λογικά πάντως, θα είναι όπως στο Ticket House, δηλαδή με κάρτα πληρώνεις ακριβώς την τιμή του εισιτηρίου. Το 10% του ticketpro είναι και καλά service charge. Πιο ακριβό και από την ticketmaster βγαίνει :joy:.

Για το γκισέ στην πανεπιστημίου ρωτούσα. Γιατί αν βάζαν εκεί οποιαδήποτε έξτρα χρέωση είναι παράνομη.