Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Τι ζουμε ρε μλκς…:joy::joy:

Που να ακουγε και Bolt Thrower δλδ :grin:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. sfa3 tin na sto gona tin kariola.

εκτος απο tickethouse και Γερμανο , που υπαρχουν αλλου εισιτηρια , ξερει κανεις ?

https://www.ticketmaster.gr/showEventInfo.html

1 Like

απορια: καποιος απο την παρεα εχει εισιτηριο 2ημερου με καμπιγκ. Οι υπολοιποι 2 οχι παρα μονο του 2ημερου. Θα μπορουμε μπουμε και να μεινουμε ολοι στην ιδια σκηνη ή πρεπει να εχουν εξασφαλισει και οι αλλοι 2 εισιτηριο με καμπιγκ?
Κανονικα ναι (μαλλον…), αλλα κατα ποσο “ελεγξιμο” ειναι αυτο ?

Για παρε τηλ σε tickethouse. Λογικα θα γινεται καπως να τα αλλαξουν-αναβαθμίσουν με camping. Ιδια τιμή ακριβως εχουν

2 Likes

Ταμείο στους Maiden πόσο θα έχει;

Tην ιδια απορια εχω και εγω @pantelis79 .Λες ρε πουστη μου τοσο καλα να εχει παει η προπωληση και να τριβουμε τα ματια μας??? :grinning::grinning:

Όχι, απλώς το αφήσανε ανοιχτό τα παιδιά :stuck_out_tongue:.

2 Likes

Μάλλον το ξεχάσαν να το βάλουν τα χαιβάνια του τμήματος των social media…

Δεν ξέρει κανένας,πως έχει πάει η προπώληση γενικά??? και για τις 3 μέρες

1 Like

Από τα λίγα που ξέρω 1 και 3η έχουν παει πάρα πολύ καλά. Για μένα το μεγαλο ερωτηματικό είναι η δευτερη. Νομίζω εμείς από εδώ μέσα θα μαστε και κανενα 2.000ρο εξτρα :stuck_out_tongue:

Βλέπω πάντως ότι την δεύτερη μέρα δεν την προωθούν και τόσο, έχω δει αφίσες για την πρώτη και την τρίτη μέρα στο δρόμο αλλά όχι για την δεύτερη. Μπορεί να έτυχε βέβαια.

1 Like

Εμείς εδώ δεν είμαστε ούτε 20

4 Likes

Κανουμε για 1000 :stuck_out_tongue:! Και σε φωνες και σε μπυροποσια και σε μαλακια!

7 Likes

ε το ξερω, 2.020 λοιπον

1 Like

Hindsight is always 20 20

Δεν θυμάμαι να πίνεις μπύρες πάντως :stuck_out_tongue:

ρωτησε καποιος τελικα τι γινεται με το καμπινγκ; αν ειμαστε 2 ατομα που θα εχουμε 1 σκηνη χρειαζομαστε και οι 2 εισιτηριο καμπιγνκ;;