Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Σίγουρα :joy:!

4 Likes

εδώ φίλε είμαστε χαλαράαα

Θα γινει πανικος!

3 Likes

enas gnostos mou pe tis proalles oti exoun pouli8ei 31000 ticketa gia tin mera ton Maiden (den 3ero pou to ma8e so den ton 8eoro kai ebisti pigi). if this is true omos tou xronou 8eoro me vevaiotita oti 8a deite Metallica (gut feeling). gia deuteri mera next year (alla Priest dld me ligoteri proseleusei) 8eoro pos Manowar 8a tan kali epilogi mias pou to kleinoun kai autoi to magazi.

5 Likes

Να ρωτήσω κάτι οποίος ξέρει

Έχει το Terra Vibe χώρους πάρκινγκ που πληρώνεις κατά την είσοδο;;; Ή θέλει ανάλογο εισιτήριο, κράτηση κλπ;;;

Αν ναι, βαράνε στο ψαχνο;

Αν ρωτήσω με email θα απαντήσουν;; :joy:

exo na pao merika xronia so den 8umamai gia parking, alla exei toses allanes ligo pio makria pou boreis na parkareis for free, stin teliki me ton xamo pou 8a ginete meta kaneis den 8a fugei sto pits futili (holy shit posa xronia eixa na use autin tin ekfrasi?). oso gia to mail pou les hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha (kai liga einai).

3 Likes

Εγω λεω να ανεβω με λεωφορειο και τις δυο μερες αλλα εχω να παω ετσι απο οζζυ το '11. Δε θυμαμαι καν πως ειχα κλεισει, πας πεδιο του αρεως απλα και μπαινεις σε ενα ή κλεινεις θεση για στανταρ ωρα ? Ειδικα απτη στιγμη μου μιλαμε για 30.000 κοσμο, την πρωτη μερα θα ειναι χαλαρα

Δεν είχε έρθει ο Ozzy το '11.

Πειτε λιγο ρε σεις γιατι δεν εχω καταλαβει τι ισχυει, νερο μπορουμε να κουβαλησουμε? ΟΚ Δεν λεω να κουβαλησω ψυγειο με μπυρες αλλα μια τσαντα με κανα σαντουιτς και 3-4 μπουκαλια νερο παιζει?

Ευχαριστώ, αυτά τα ξέρω είμαι τακτικός πελάτης του χωραφιού

Απλά έχω προσέξει 1-2 πάρκινγκ με φύλακα αν θυμάμαι. Ήταν απ την πίσω πλευρά ( εννοώ όχι στον παράδρομο της ΝΕΟΑΛ αλλά ας πούμε στο χωριό) και δεν έχω καταλάβει αν χρειάζεται κάτι για να μπεις ή απλά πληρώνεις κάτι

Επίσης πέρσι είχε αρκετά καλό χώρο ακριβώς στην είσοδο που ήταν η ανατολική. Είχα συνηθίσει την δυτική τόσα χρόνια και δεν το είχα προσέξει ποτέ

Ρώτησα γιατί με τόσο πολύ κόσμο θα παρκάρουμε και θα χρειαστούμε μισή ώρα περπάτημα στον καυτό ήλιο . Το έχω πάθει τόσες φορές, δεν έχει πλάκα

@morgoth θα σου ζητήσουν να πετάξεις τα καπάκια οι τρόμπες. Για μικρά τρόφιμα δεν ξέρω αν αφήνουν. Προφανώς θέλουν να καταναλώνουμε από αυτούς αλλά δε νομίζω να μην αφήνουν κιόλας…

man den 3ero. palia afinane kai psigiaki me nera, alkool (arki na to xes se boukalaki nerou). meta den afinane boukalia logo tou kapakiou (gia na min to peta3eis sto stage I guess). tora gia na beis ston xoro exei rotating doors san autes pou xoun sta gipeda (etsi itan last time I went to 15) so den 3ero. malon oi evreoi den 8’ afinoun na peraseis tipota gia na ta agoraseis apo mesa (gia na dikeologisoun ta opoia leuta tous dinoun [an tous dinoun] oi sponsores)

Μια ματιά που έριξα σε μακροπρόθεσμη πρόβλεψη καιρού για την περιοχή, δίνει μέγιστη θερμοκρασία 29 και ελαφριά συννεφιά. Αν ισχύει, κουτί μας έκατσε.

2 Likes

Ασχημα νεα…

Τετάρτη 11 έως Παρασκευή 20 Ιουλίου: Απεργίες στο σιδηρόδρομο

Απεργιακές κινητοποιήσει εξήγγειλε η Πανελλήνια Ομοσπονδία Σιδηροδρομικών από την Τετάρτη 11 Ιουλίου έως και την Παρασκευή 20 Ιουλίου 2018 για το προσωπικό των ΟΣΕ, ΕΕΣΣΤΥ, ΤΡΑΙΝΟΣΕ, ΕΡΓΟΣΕ και ΓΑΙΑΟΣΕ.
Οι απεργίες αναμένεται να επηρεάσουν τα δρομολόγια της ΤΡΑΙΝΟΣΕ σε όλη την Ελλάδα, συμπεριλαμβανομένου του Προαστιακού της Αθήνας. Οι κινητοποιήσεις θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

Παρασκευή 20 Ιουλίου 2018: 24ωρη απεργία (από 00:00 έως 24:00)

Αναμένεται ανακοίνωση της ΤΡΑΙΝΟΣΕ με τα δρομολόγια που θα ανασταλούν.

GAMO TIS APERGIES SAS MESA motherfuckers

1 Like

Βγαλτα, εχε μερικα στην τσεπη και μολις μπεις, βαλτα.

Δε νομιζω οτι λενε οχι σε σαντουιτς και τροφιμα γενικως.

4 Likes

thanks παιδια, κατι τετοιο θα κανω μαλλον.

Κλασσικό κόλπο συμφωνώ

Παιδες καλημέρα.
Κλασική περίπτωση απορίας που μπορει να εχει απαντηθει αλλα που να ψαχνω τετοια ωρα.

Θα ανεβω αυθημερόν απο Μανη μονος μου τελικα γιατι με κρεμασαν ηδη 2 φιλοι και εγω δεν το χανω με τιποτα, για να μη μπαινω Αθηνα για εισητηριο, υπάρχει box office on site?

θα προμηθευτεις το εισιτήριο σου από τον χώρο του Terra Vibe, απλά επειδή Λωρης είσαι αφού, θα πληρώσεις και τον υπάλληλο του :wink:

Απ’ ο,τι θυμαμαι οταν διαβαζα την ανακοινωση, για Μεηντεν εχουν παραλειψει να πουνε ποσο θα εχει στο μποξ οφις :joy:. Για Πριστ παντως εχουν πει οτι θα εχει 70, οποτε το ιδιο πιστευω και για Μεηντεν.