Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Δηλαδη κατα τις 6 που λεω να φτασω μαλακασα τι θα γινεται; θα μαι κανα χιλιομετρο απτη σκηνη;;;

για αρχή δεν θα παρκάρεις :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 Likes

οσο ωραια θα περασουμε τους Maiden τοσο θα μας βγει απ το ρουθουνι μετα

2 Likes

Δυστυχώς η ιστορία έχει δείξει ότι η ταλαιπωρία σε τέτοιες μεγάλες συναυλίες στο χωράφι, θέλει υπομονή και κουράγιο. Προσωπικά δεν βρίσκω τον λόγο να βγω στην έξοδο μαζι με το μπουγιο και να περιμένω μέσα στο αμάξι για ώρες στον κόμβο. Είναι προτιμότερο να αραξεις στο χωράφι με καμια μπύρα για μισή -ακομα και 1 ώρα- και μετά να κάνεις κίνηση προς τα έξω. Ξάπλα, μπύρα, κους κους για το live, μια χαρά περνάει η ώρα προκειμένου να φύγουν τα λεωφορεία και το κύμα των “βιαστικων”.
Αλλιώς 1η- νεκρά για ώρες και τέντα το δίσκο πλατό!!

4 Likes

Καλα τα λες αλλα εχει μειον αυτη η τακτικη. Φιλος περσυ μετα το Ροκγουεηβ εμεινε και αραξε καμποση ωρα μετα και οταν εφυγε τελικα επειδη το αμαξι εκει που το ειχε βαλει ειχε μεινει μονο του του το ειχαν ανοιξει, οποτε προσοχη τι αφηνετε μεσα.

Η Δυτικη πυλη θα ειναι ανοικτη φετος? Αν ειναι και αντεχετε το περπατημα μια καλη λυση ειναι να το αφησετε μετα τον κομβο της Μαλακασας προς Αυλωνα, βρισκεις και φευγεις πανευκολα μετα προς τα πανω, απλα εχει κανα μισαωρο περπατημα.

Πήρα και εγώ τα εισιτήρια μου και για τις δυο ημέρες, πήρα κα τα εισιτήρια για τα ΚΤΕΛ και ο θεός βοηθός …

1 Like

Αν έχεις αγοράσει εισιτήριο ηλεκτρονικά γίνεται να το πας εκτυπωμένο στο Tickethouse και να το ανταλλάξεις με κανονικό?

Οχι.

1 Like

καπου διαβασα οτι θα εχει 35k.
που σκατα βρεθηκαν τοσοι βερμουδακαφεαποσταρμπακςμεγκομεναπουνομιζειςοτιφορτωνειαλλατελικαειναιδευτερηξαδερφη δεν μπορω να καταλαβω.
θα τον πιουμε λιγο αλλα δε βαριεσαι?.

1 Like

βερμουδα καφέ θα έχω κι εγώ πάντως . Γκομενα δεν παίζει, χατζημεταλλας αφού *

  • βασικά λυπήθηκα-με το 50ρικο αφού δεν έχει καμία επαφή

2 Likes

Καλά 35.000 δεν νομίζω ότι θα έχει. Πάντως και στους Big 4 που είχε πάρα πολύ κόσμο δεν ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα. Σιγά δηλαδή. Μια χαρά πήγαμε και φύγαμε (ήμασταν και 8 χρόνια μικρότεροι βέβαια και αντέχαμε περισσότερο αλλά ντάξει :stuck_out_tongue: )

Εγώ είδα και Megadeth (που κάποιοι τούς έχασαν επίτηδες για να πιάσουν υποτίθεται καλή θέση) και μετά είδα Metallica μια χαρά. Τώρα αν κάποιος έχει τη λόξα να θέλει να πιάσει κάγκελο αυτό είναι άλλο. Εμένα ποτέ δεν με ενδιέφερε κάτι τέτοιο.

Με τις θερμοκρασίες που παίζουν για Παρασκευή, μάλλον θα έρθω γυμνός.

Επίσης, παίζει να χάσω Τρεμόντι γαμώτο!

1 Like

μπορεις να φερεις ξαδερφη ομως :innocent:

2 Likes

Βλέπω θα έχουν 2 μέρες κενό οι Θεοί. Φρεσκότατους θα τους δούμε!

4 Likes

Καλα, κατσε και θα δεις ποσο κοσμο θα εχει. Θα ερθει ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ σε αυτο το λαιβ, ετοιμαστειτε για μαλακασιωτικη πουτσα με τα ολα της.

5 Likes

Με τις πατερίτσες θα έρθει; :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Μετά από αυτό το διήμερο κατευθείαν διακοπές… την βλέπω την δουλειά να μην μπορώ να πάρω τα πόδια μου

Καλησπερα!! Μια ερωτηση: το μονοπατι που ξεκιναει απο τον δρομο πισω απο τη κεντρικη σκηνη και βγαζει διπλα απο την κεντρικη εισοδο υπαρχει ακομα?

Ναι δικε μου υπαρχει. Προσεχε ομως γιατι ειναι επικινδυνο. Εγω στην θεση σου θα επερνα το αλλο.

Σε ευχαριστώ φίλε! Το άλλο που λες ποιο είναι?