Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Maiden ρε μουνι@@@ λίγες μέρες μείνανε!!!

(no reason, just saying)

12 Likes

Σήμερα αγόρασα 2 εισητήρια λεωφορείου από Σταθμό Λαρίσης, με επιστροφή από το αγαπημένο μου tickethouse (not). Άντι για κανονικό εισητήριο, μου έδωσε μια απόδειξη, που γράφει το πόσο και την ημερομηνία. Είναι όλα τα εισητήρια έτσι ?

UP THE IRONS και να περάσουμε καλά.

Ναι, και θα δει την συναυλία από τον διαμορφωμένο χώρο της ντιντι μιούσικ μπροστά στην σκηνή. Με μπύρες και τα πάντα. Άσε πονεμένη ιστορία το χωράφι για τέτοια θέματα.

Βγήκε ανακοίνωση την Παρασκευή να πάμε όσο το δυνατόν νωριτερα…
Ετοιμαστείτε για μεγάλα γούστα :frowning:

4 Likes

Καλά θα περάσουμε!

2 Likes

Το μονο σιγουρο!

3 Likes

αν και τους ακουω απο το 93-94 παντα κατι συνεβαινε και δεν μπορουσα να τους δω.Μεθαυριο αυτο θα αλλαξει :love_you_gesture:

1 Like

Rockwavers, σας ευχαριστούμε πολύ όλους σας για την τεράστια ανταπόκριση που δείχνετε προς όσα θα ζήσουμε στο Rockwave Festival!

Θερμή παράκληση να μην ανάψουν καπνογόνα και φωτοβολίδες κατά τη διάρκεια του φεστιβάλ. Την αγάπη μας προς τα συγκροτήματα μπορούμε να την εκφράσουμε όλοι μας πολύ δυνατά, δίχως να βάλουμε σε κίνδυνο την ασφάλεια του διπλανού μας.

Οι βροντερές φωνές μας, τα τραγούδια μας και το ατελείωτο headbanging είναι τα ισχυρότερα πολεμοφόδια για να υποδεχτούμε θριαμβευτικά τους μουσικούς που λατρεύουμε.

Σας ευχαριστούμε θερμά και πάλι για τη φετινή ανταπόκρισή σας σε όσα συγκλονιστικά πρόκειται να ζήσουμε!

Νίκος Λώρης
Rockwave Festival

Είμαι σίγουρος παρ’ όλα αυτά ότι θα βρεθούν αρκετοί ΗΛΙΘΙΟΙ που θα πετάξουν φωτοβολίδες.

4 Likes

Εννοείται!

1 Like

μπορεί κάποιος να την ποστάρει

το ότι ένας παραδοσιακά κακός διοργανωτής βγάζει τέτοιας φύσης ανακοίνωση , μάλλον τρομακτικό φαίνεται

Αν και ήταν σίγουρο ότι θα πάμε νωρίς . Έχουν αναφέρει κάπου τι ώρα ανοίγουν οι πύλες ;;;

2 Likes

Ναι ρε, 1 η ώρα ανοίγουν.

1 Like

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Rockwavers,
ενόψει του διημέρου, που πλησιάζει με γοργούς ρυθμούς,
θα θέλαμε να σας παροτρύνουμε,
ειδικά για την Παρασκευή 20 Ιουλίου,
να προσέλθετε στο TerraVibe Park όσο το δυνατόν νωρίτερα,
γιατι θα φάτε μαλακασιωτικο λιλι

Θυμίζουμε, Iron Maiden on stage… 21:30!

Σας ευχαριστούμε!

3 Likes

χαχαχαχα αν είχε λίγο χιουμορ ο Λώρης, έπρεπε όντως να το έγραφε αυτός

3 Likes

Ρε παίδες επειδή πρώτη φορά θα πάω Μαλακάσα με αμάξι, για αύριο δεν ανησυχώ, για Maiden ανησυχώ. Καλύτερα να το βάλουμε στα parking ή πιο πριν προς τα έξω, από άποψη ασφαλείας και ταχύτητας;

αύριο που θα είναι φυσιολογικά τα πράγματα , θα πειραματιστούμε .

δεν είναι και άσχημες οι γενικές πληροφορίες που έχουν στο σαητ
http://www.terravibe.gr/el/prosbasi/

2 ΜΕΡΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ… Δεν εχω προλαβει να διαβασω οσα γραφατε, εγω θελω να πω οτι ξενερωσα την ζωη μου που θα ειναι σε αλλη σκηνη οι Volbeat και θα ειναι δυσκολο να ειμαι οσο μπροστα θα ηθελα στους Maiden αλλα θα δω πως θα μου βγει. Φουλ ενθουσιασμενος, τρελη δουλεια ολη την βδομαδα αλλα αυριο φευγω απο δουλεια παω στα καπακια Terra Vibe και Παρασκευη αδεια. Ανυπομονω σαν τρελος…

6 Likes

Για δείτε λίγο στο βάθος δεξιά!!! Σκηνικά Sonisphere 2010!!! Πάλι καλα θα δουμε σίγουρα Volbeat έστω και από μακριά!!

4 Likes

Αμα ειναι αυτες οι δυο οι σκηνες θα ειναι γαματο, πολυ πιο ευκολο να πηγαινοερχεται κοσμος και αμα αραξεις στην μεση εχεις ορατοτητα και στις 2, μια χαρα.

3 Likes


πανέτοιμος :grin:

7 Likes

Στα video που παρέθεσε ο @Rebel να συμπληρώσω ότι αν κάποιος θελήσει να παρκάρει στην Ανατολική Πύλη και στο P3 (σ’αυτα που είναι από κάτω δηλαδή) μπορεί να βγει κατευθείαν στον παράδρομο της Εθνικής από τον κόμβο του Αγ. Στέφανου πιο πριν, χωρίς να χρειαστεί να πληρώσει τα διόδια.

3 Likes